3-354-2010
02 березня 2010 року. Суддя Артемівського міськрайонного суду Донецкої області Медінцева Н.М. разглянув матеріали, які надійшли з ВДАІ м. Артемівська УДАІ ГУМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,
Не працює, прож. ІНФОРМАЦІЯ_2
По ст. 124 КпАП України, -
19.12.2010 року о 10-50 год. ОСОБА_1 в м. Макіївка АЗС Укртатнафта керуючи т/з МАЗ-437041 держномер АН 6902 СМ, не вибрав безпечний інтервал і скоїів наїзд на автомобіль НОМЕР_1, який стояв. Внаслідок ДТП транспортні засоби отримали механічні ушкодження. Порушив вимоги п. 13,1 ПДР, скоїв правопорушення, передбачене ст. 124 КупАП.
Під час розгляду справи ОСОБА_1 визнав свою провину в скоєнні правопорушення. Просить суворо не карати.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення підтверджена матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення, поясненням особи, яка вчинила адміністративне правопорушення.
Суд, розглядаючи питання про міру стягнення, враховує характер вчиненного правопорушення, данні про особу, яка вчинила правопорушення, зазначене ДТП не спричинило важких наслідківі, вважає, що його, з урахуванням малозначності вчиненого адміністративного правопорушення, можливо звільнити від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Керуючись ст. 22, 124, 268, 283, 284 КОАП України, -
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 124 КпАП України і, з урахуванням малозначності вчиненого правопорушення, звільнити від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.
Постанова може бути оскаржена в Апеляційний суд Донецької області через Артемівський міськрайсуд Донецької області протягом десяти днів з моменту пргоголошення.
Суддя Н.М. Медінцева