(скорочене)
25 червня 2019 року м. Чернігів Справа № 620/969/19
Чернігівський окружний адміністративний суду складі:
головуючого судді - Заяць О.В.,
за участю секретаря - Новик Н.С.,
позивача - ОСОБА_1 ,
представника позивача - ОСОБА_2 ,
представників відповідача - Луцишиної В.М., Пуценко Т.В.,
розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін справу за адміністративним позовом Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 до Управління Держпраці у Чернігівській області про визнання протиправною та скасування постанови,
Зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов'язаного з потребою у обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
Керуючись ст. ст.139, 227, 241-243, 246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Позов Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 до Управління Держпраці у Чернігівській області про визнання протиправною та скасування постанови задовольнити повністю.
Визнати протиправною та скасувати постанову начальника Управління Держпраці у Чернігівській області від 25.03.2019 № 25-01-104/0225/94.
Стягнути на користь Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 ) за рахунок бюджетних асигнувань Управління Держпраці у Чернігівській області (вул. П'ятницька, буд. 39,м. Чернігів,14000, код ЄДРПОУ 39779238) судові витрати в розмірі 1921 (одна тисяча дев'ятсот двадцять одна) грн. 00 коп.
Рішення суду набирає законної сили в порядку статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення суду. Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.
Сторони можуть одержати копію рішення в повному обсязі 01 липня 2019 року.
Суддя О.В. Заяць