18.11.2013
227/5680/13-ц
18 листопада 2013 року м. Добропілля
Добропільський міськрайонний суд Донецької області у складі:
головуючого судді Мамалуй М.В.
при секретарі Черкасовій О.В.
за участю представника позивача ОСОБА_1
розглянувши в судовому засіданні у м. Добропілля позовну заяву ПАТ "ДТЕК Добропіллявугілля" в особі НП "Добропільського РВЕ" до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за спожиту електроенергію,-
Представник ПАТ "ДТЕК Добропіллявугілля" в особі НП "Добропільського РВЕ" звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за спожиту електроенергію.
В судовому засіданні від представника позивача надійшла заява про заміну первісного відповідача - ОСОБА_2 належними відповідачами - ОСОБА_4 , ОСОБА_5, зареєстровані за адресою: АДРЕСА_1 .
Відповідно до ч. 1 ст. 33 ЦПК України суд за клопотанням позивача, не припинаючи розгляду справи, замінює первісного відповідача належними відповідачами, якщо позов пред'явлено не до тієї особи, яка має відповідати за позовом, або залучає до участі у справі іншу особу як співвідповідача.
На підставі матеріалів справи та керуючись ст. 33 ЦПК України, -
Замінити первісного відповідача ОСОБА_2 належними відповідачами - ОСОБА_4 , ОСОБА_5 .
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Донецької області через Добропільський міськрайонний суд Донецької області протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Головуючий суддя Мамалуй М.В.