Ухвала від 21.06.2019 по справі 914/1170/19

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

21.06.2019 р. справа №914/1170/19

Суддя господарського суду Львівської області Ділай У.І. розглянувши матеріали позовної заяви за позовом: Приватного підприємства «Торговий дім «Майола», м. Львів

до відповідача: Kristi-Trade sh.p.k, Albania

про: стягнення заборгованості, 3% річних та штрафних санкцій за контрактом №28/02/17 від 28.02.17 року в розмірі 170 129,09 доларів США.

ВСТАНОВИВ:

Позовна заява відповідає вимогам, встановленим ст.162 Господарського процесуального кодексу України. Господарське судочинство у даній справі здійснюється за правилами, передбаченими ГПК України, у порядку загального позовного провадження відповідно до п. 2 ч. 1 та ч. 3 ст. 12 ГПК України.

Керуючись ст. 12, 20, 162, 164, 176, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України,

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

2. Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

3. Підготовче засідання призначити на 16.07.19 р. о 10:00 год.

4. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області області за адресою: 79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128, 2-й поверх.

5. Зобов'язати позивача:

- надати суду оригінали документів, копії яких долучені до матеріалів справи, для огляду;

- надати суду офіційний переклад позовної заяви та розрахунку сум, що підлягають до стягнення за позовними вимогами, ухвали суду про відкриття провадження у справі на англійську мову у трьох примірниках;

- забезпечити явку повноважного представника в судове засідання.

Принаправленні у судове засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі відповідно до ст.60 Господарського процесуального кодексу України документи, що підтверджують повноваження представників.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Веб-адреса сторінка суду http://lv.arbitr.gov.ua на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається.

Звернути увагу сторін на те, що відповідно до ст.135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.

Суддя Ділай У.І.

Попередній документ
82527713
Наступний документ
82527715
Інформація про рішення:
№ рішення: 82527714
№ справи: 914/1170/19
Дата рішення: 21.06.2019
Дата публікації: 24.06.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Львівської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Зовнішньоекономічна діяльність; Інша зовнішньоекономічна діяльність
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (08.10.2020)
Дата надходження: 19.06.2019
Предмет позову: про стягнення заборгованості, 3% річних та штрафних санкцій за невиконання грошового зобов"язання
Розклад засідань:
08.10.2020 10:00 Господарський суд Львівської області
Учасники справи:
суддя-доповідач:
ДІЛАЙ У І
ДІЛАЙ У І
відповідач (боржник):
Kristi - Trade sh.p.k
позивач (заявник):
ПП "Торговий дім "Майола"