про повернення позовної заяви
18 червня 2019 року Справа № 580/1023/19
м. Черкаси
Суддя Черкаського окружного адміністративного суду Кульчицький С.О., перевіривши матеріали позовної заяви фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Уманського міського відділу ДВС ГТУЮ в Черкаській області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - головний державний виконавець Горбатюк Надія Богданівна, Управління Укртрансбезпеки в Черкаській області Державної служби України з безпеки на транспорті, про визнання протиправною та скасування постанови про відкриття виконавчого провадження,-
До Черкаського окружного адміністративного суду звернувся ОСОБА_1 (далі - позивач) з позовом до Уманського міського відділу ДВС ГТУЮ в Черкаській області (далі - відповідач), треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - головний державний виконавець Горбатюк Надія Богданівна, Управління Укртрансбезпеки в Черкаській області Державної служби України з безпеки на транспорті, в якому просить визнати протиправною та скасувати постанову головного державного виконавця Горбатюк Надії Богданівни про відкриття виконавчого провадження від 07.12.2018 ВП №57868528.
Відповідно до ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України ухвалою Черкаського окружного адміністративного суду від 01.04.2019 вказану позовну заяву, у зв'язку із недотриманням вимог ст. 160, 161 Кодексу адміністративного судочинства України залишено без руху і надано строк для усунення недоліків позовної заяви тривалістю десять днів з моменту отримання копії даної ухвали суду, яка отримана позивачем 30.05.2019, що підтверджується рекомендованим повідомленням №1803103180065.
Станом на 18.06.2019 позивачем не усунуто недоліки позовної заяви, визначені ухвалою судді від 01.04.2019.
Відповідно до ч. 5 ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду не пізніше п'яти днів з дня її надходження або з дня закінчення строку на усунення недоліків.
Оскільки вимоги ухвали суду від 01.04.2019 про залишення позовної заяви без руху у встановлений суддею строк позивачем не виконані, така позовна заява підлягає поверненню.
Одночасно суддя звертає увагу позивача на те, що відповідно до ч. 8 ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України, повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Керуючись статтями 169, 241-243, 294, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
Позовну заяву фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Уманського міського відділу ДВС ГТУЮ в Черкаській області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - головний державний виконавець Горбатюк Надія Богданівна, Управління Укртрансбезпеки в Черкаській області Державної служби України з безпеки на транспорті, про визнання протиправною та скасування постанови про відкриття виконавчого провадження - повернути позивачеві разом із усіма доданими до неї матеріалами.
Роз'яснити позивачеві, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Копію ухвали надіслати позивачеві.
Ухвала набирає законної сили законної сили з моменту її підписання суддею.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення до суду апеляційної інстанції через Черкаський окружний адміністративний суд. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя С.О. Кульчицький