Справа № 157/866/19
Провадження №1-кп/157/55/19
про призначення судового розгляду
19 червня 2019 року місто Камінь-Каширський
Камінь-Каширський районний суд Волинської області в складі:
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
з участю секретаря судового засідання - ОСОБА_2 ,
прокурора - ОСОБА_3 ,
обвинуваченого - ОСОБА_4 ,
потерпілої - ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні кримінальне провадження, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 16 травня 2019 року за № 12019030090000251, про обвинувачення
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , українця, громадянина України, уродженця і жителя АДРЕСА_1 , раніше не судимий,
у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України,
встановив:
Кримінальне провадження про обвинувачення ОСОБА_4 за ч. 1 ст. 125 КК України підсудне Камінь-Каширському районному суду Волинської області. Підстав для закриття кримінального провадження немає.
Обвинувальний акт відповідає вимогам ст. 291 КПК України і до нього додані реєстр матеріалів досудового розслідування та розписка обвинуваченого про отримання копії обвинувального акта і реєстру матеріалів досудового розслідування.
В підготовчому судовому засіданні прокурор, обвинувачений, потерпіла не заперечили призначити кримінальне провадження до судового розгляд, викликати у судове засідання свідків ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , та доручити Камінь-Каширському районному сектору Державної установи «Центр пробації» підготувати досудову доповідь щодо обвинуваченого, про що заявив клопотання прокурор.
У відповідності до ч. 1 ст. 314-1 КПК України з метою забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого, а також прийняття судового рішення про міру покарання представник уповноваженого органу з питань пробації складає досудову доповідь за ухвалою суду. Досудова доповідь складається щодо особи, обвинуваченої у вчиненні злочину невеликої або середньої тяжкості, або тяжкого злочину, нижня межа санкції якого не перевищує п'яти років позбавлення волі.
Отже, кримінальне провадження належить призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні, в яке викликати прокурора, обвинуваченого, потерпілу, свідків, про допит яких заявив клопотання прокурор, та доручити представнику персоналу органу пробації скласти досудову доповідь.
Керуючись ст. ст. 314, 314-1, 315, 316, 369, 372 КПК України, суд
ухвалив:
Призначити судовий розгляд кримінального провадження, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 16 травня 2019 року за № 12019030090000251, про обвинувачення ОСОБА_4 у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України, у відкритому судовому засіданні у приміщенні Камінь-Каширського районного суду на 12 годину 25 червня 2019 року.
Кримінальне провадження здійснювати суддею одноособово.
У судове засідання викликати прокурора у кримінальному провадженні ОСОБА_3 , обвинуваченого ОСОБА_4 , потерпілу ОСОБА_5 , свідків ОСОБА_6 , ОСОБА_7 .
Доручити Камінь-Каширському районному сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області скласти і надати в судове засідання досудову доповідь щодо обвинуваченого ОСОБА_4 .
Ухвала окремому оскарженню не підлягає, заперечення проти цієї ухвали можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення, передбачене частиною першою статті 392 КПК України.
Головуючий: ОСОБА_1