Ухвала від 18.06.2019 по справі 280/732/19

УКРАЇНА

Житомирський апеляційний суд

Справа №280/732/19

Категорія ст. 34 КПК України Доповідач ОСОБА_1

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 червня 2019 року колегія суддів судової палати у кримінальних справах Житомирського апеляційного суду в складі:

головуючого - судді: ОСОБА_1

суддів: ОСОБА_2 , ОСОБА_3

розглянула подання голови Коростишівського районного суду Житомирської області ОСОБА_4 про вирішення питання про зміну підсудності для розгляду скарги ОСОБА_5 на бездіяльність слідчого Коростишівського ВП ГУ НП в Житомирській області в порядку ст. 303 КПК України, -

встановила:

В поданні голови Коростишівського районного суду Житомирської області ОСОБА_4 ставиться питання про направлення скарги до іншого суду для розгляду по суті у зв'язку з неможливістю утворення складу суду в даному суді.

Заслухавши доповідача, оглянувши матеріали провадження, колегія суддів задовольняє подання з наступних підстав.

Як вбачається з подання та матеріалів провадження в Коростишівському районному суді неможливо утворити склад суду для розгляду вказаної скарги.

Автоматизованою системою документообігу справу було розподілено суддям ОСОБА_6 , ОСОБА_4 , ОСОБА_7 та ОСОБА_8 , які заявили собі самовідвід. Відповідно ухвалами суду від 06.05.2019 року, 16.05.2019 року, 17.05.2019 року та 28.05.2019 року заяви про самовідвід суддів були задоволені.

Інші судді не можуть розглядати вказану скаргу, оскільки згідно Додатку № 1 до Засад використання автоматизованої системи документообігу суду в Коростишівському районному суді Житомирської області суддя ОСОБА_9 з 27.04.2016 року, а суддя ОСОБА_8 з 20.11.2017 року, мають повноваження розглядати кримінальні провадження або кримінальні справи, де є злочини скоєні неповнолітнім чи малолітнім.

Відповідно до вимог п. 2 ч. 1 ст. 34 КПК України кримінальне провадження передається на розгляд іншого суду, якщо після задоволення відводів (самовідводів) чи в інших випадках неможливо утворити новий склад суду для судового розгляду.

Вирішуючи питання визначення підсудності, колегія суддів вважає доцільним обрати суд для здійснення провадження по даній справі, один з найбільш територіально наближених до Коростишівського районного суду Житомирської області.

На підставі наведеного, керуючись ст. 34 КПК України, колегія суддів,-

постановила:

Передати скаргу ОСОБА_5 на бездіяльність слідчого Коростишівського ВП ГУ НП в Житомирській області в порядку ст. 303 КПК України для розгляду в Житомирський районний суд Житомирської області.

Судді:

Попередній документ
82448924
Наступний документ
82448926
Інформація про рішення:
№ рішення: 82448925
№ справи: 280/732/19
Дата рішення: 18.06.2019
Дата публікації: 16.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Житомирський апеляційний суд
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за скаргами на дії та рішення правоохоронних органів, на дії чи бездіяльність слідчого, прокурора та інших осіб під час досудового розслідування; бездіяльність слідчого, прокурора
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (16.05.2019)
Дата надходження: 02.05.2019
Предмет позову: -