Рішення від 11.06.2019 по справі 1.380.2019.001878

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа№1.380.2019.001878

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 червня 2019 року

м.Львів

Львівський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого судді Сакалоша В.М.,

секретаря судового засідання Гулкевича В.О.,

за участю:

представника позивача Вовчак Р.Я.,

представника відповідача Козоріз О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Комунального підприємства “Перемишлянитеплоенерго” до Головного управління Державної фіскальної служби Укрвїни у Львівській області про визнання протиправним і скасування податкового повідомлення-рішення,

ВСТАНОВИВ:

На розгляд Львівського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Комунального підприємства “Перемишлянитеплоенерго” (далі - КП «Перемишлянитеплоенерго», позивач) до Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області (далі ГУ ДФС у Львівській області, відповідач), з вимогою:

- визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДФС у Львівській області № 0000975812 від 17.02.2019 в частині нарахування надлишкових штрафних санкцій у сумі 28 857, 48 грн.

Позовна заява мотивована тим, що на підставі акту складеного за результатами камеральної перевірки КП «Перемишлянитеплоенерго» ГУ ДФС у Львівській області винесло оскаржуване податкове повідомлення-рішення, у якому зазначено що за звітний період 02.2017, 03.2017, 12.2017, 03.2018, 09.2018 встановлено порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних на 15 і менше календарних днів на суму ПДВ 463 537, 17 грн. До позивача застосовано штраф в розмірі 10% від суми ПДВ на суму 46353, 72 грн.

В обґрунтування позовних вимог позивач покликається на те, що ним виконано всі покладені на нього обов'язки, як платника податків, щодо направлення податкових накладних до Єдиного державного реєстру податкових накладних (далі - ЄДРПН) у строки встановлені законодавством. Несвоєчасне відправлення квитанцій про прийняття податкових накладних контролюючим органом жодним чином не свідчить про недотримання строків реєстрації цих податкових накладних у ЄДРПН. У поясненнях (вх.№1700 від 29.05.2109) позивач аргументує позовні вимоги тим, що якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття податкової накладної то податкова накладна вважається зареєстрованою в ЄДРПН. Зважаючи, на вказане, податкове повідомлення-рішення є неправомірним та таким що підлягає скасуванню в частині нарахування надлишкових штрафних санкцій в сумі 28 857,48 грн, позивач звернувся до суду з цим позовом.

Позиція ГУ ДФС у Львівській області викладена у відзиві на позовну заяву (вх.№16274 від 13.05.2019), та додаткових поясненнях (вх.№20310 від 10.06.2019) де заперечуючи позовні вимоги, відповідач покликається на наступне.

Податкова накладна може бути зареєстрована в ЄДРПН лише після перевірки Автоматизованою системою. Підтвердженням реєстрації податкової накладної є квитанція №1, яка формується після перевірки відомостей. З огляду на те що квитанцію №1 не було сформовано 31.12.2017 та 31.03.2018, то має місце порушення термінів реєстрації позивачем податкових накладних/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в ЄДРПН.

Відповідач також зазначає, що датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику є дата та час зафіксовані у квитанції. На підставі викладеного, відповідач вважає позовні вимоги безпідставними та такими, що задоволенню не підлягають.

Ухвалою судді від 17.14.2019 відкрито провадження у справі.

У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримала, надала пояснення аналогічні, викладеним у позовній заяві, та поясненнях, просила позов задовольнити.

Представник відповідача у судовому засіданні заперечила проти позовних вимог з підстав, викладених у відзиві на позовну заяву та додаткових пояснення, просила у задоволенні позовувідмовити.

Заслухавши пояснення та вступне слово представників сторін, розглянувши і дослідивши подані документи та матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд виходив з такого.

Комунальне підприємство «Перемишлянитеплоенерго» зареєстроване в Єдиному державному реєстрі платників податків, є платником податків в розумінні Податкового кодексу України.

28.12.2018 державним ревізором-інспектором відділу податків і зборів з юридичних осіб Буського управління ГУ ДФС у Львівській області Лісовською О.Б. проведено камеральну перевірку КП «Перемишлянитеплоенерго» з питань порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних визначених п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України (далі - ПК України) у лютому, березні, грудні 2017 року, березні, вересні 2018 року. Результати перевірки оформлені актом від 28.12.2018 №196/13-01-58-12/22368249.

За наслідками перевірки контролюючим органом встановлено , що платником допущено порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в ЄДРПН із кількістю днів затримки до 15 календарних днів на суму ПДВ 463 537, 17 грн. чим порушено п.201.10 ст 201 ПК України від 02.12.2010 №2755-VІ із внесеними змінами та доповненнями, а саме:

-податкової накладної №7, зареєстрованої 02.03.2017 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №1, зареєстрованої 02.03.2017 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №9, зареєстрованої 02.03.2017 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №2, зареєстрованої 02.03.2017 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №27, зареєстрованої 23.03.2017 (кількість днів заримки -8);

- податкової накладної №3, зареєстрованої 02.03.2017 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №4, зареєстрованої 02.03.2017 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №5, зареєстрованої 02.03.2017 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №6, зареєстрованої 02.03.2017 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №8, зареєстрованої 02.03.2017 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №27, зареєстрованої 19.04.2017 (кількість днів заримки -4);

- податкової накладної №2, зареєстрованої 02.01.2018 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №5, зареєстрованої 02.01.2018 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №3, зареєстрованої 02.01.2018 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №1, зареєстрованої 02.01.2018 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №3, зареєстрованої 02.04.2018 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №4, зареєстрованої 02.04.2018 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №5, зареєстрованої 02.04.2018 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №1, зареєстрованої 02.04.2018 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №6, зареєстрованої 02.04.2018 (кількість днів заримки -2);

- податкової накладної №1, зареєстрованої 22.10.2018 (кількість днів заримки -7).

На підставі акту перевірки ГУ ДФС у Львівській області винесено податкове повідомлення-рішення від 17.01.2019 №0000975812 яким застосовано штраф в розмірі 10% від суми податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в сумі 46 353, 72 грн.

Частково не погоджуючись із висновками акту перевірки та прийнятим на його підставі податковим повідомленням - рішенням, позивач звернувся до суду.

В силу ч.2 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Згідно з ч.2 ст.19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах та у спосіб визначений Конституцією та Законами України.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів регулшюються ПК України який, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства регулює.

Згідно з п.п.14.1.60 п.14.1 ст.14 ПК України, єдиний реєстр податкових накладних, це реєстр відомостей щодо податкових накладних та розрахунків коригування, який ведеться центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування, реалізує державну податкову і митну політику в електронному вигляді згідно з наданими платниками податку на додану вартість електронними документами.

Відповідно до п.п.75.1.1 п.75.1 ст.75 ПК України, камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків та даних системи електронного адміністрування податку на додану вартість (даних органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, даних Єдиного реєстру податкових накладних та даних митних декларацій), а також даних Єдиного реєстру акцизних накладних та даних системи електронного адміністрування реалізації пального.

Відповідач провів камеральну перевірку шляхом аналізу даних, які містяться у поданих платником податків звітах та деклараціях. Відповідно до бази даних ДФС (ІС «Податковий блок» та Єдиний державний реєстр податкових накладних) податковий орган перевіряв дотримання граничних термінів реєстрації податкових накладних, де встановив порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних.

Пунктом 201.1 ст.201 ПК України визначено, що на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в ЄДРПН у встановлений цим Кодексом термін.

Відповідно до п.201.10 ст.201 ПК України, реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних в ЄРПН має бути здійснена протягом 15 календарних днів, наступних за датою виникнення податкових зобов'язань відображених у відповідних податкових накладних та/або розрахунках коригування. У разі порушення цього терміну застосовуються штрафні санкції згідно з цим Кодексом.

Реєстрація податкових накладних відбувається у відповідності до п.200-1.3 ст.200-1 ПК України та Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №569.

Зареєструвати такий документ в ЄДРПН необхідно з 0 до 23-ї години. Адже, відповідно до п. 2 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 29.12.2010 р. №1246, внесення відомостей, що містяться у податковій накладній та/або розрахунку коригування, до ЄДРПН здійснюється шляхом подання протягом операційного дня зазначених документів в електронній формі Державній податковій службі з використанням електронного цифрового підпису та внесення відповідних відомостей до Реєстру. Операційний день триває з 0 до 23-ї години.

Відповідно до п.п.20.1.19 п.20.1 ст.20 ПК України, контролюючі органи мають право, зокрема, застосовувати до платників податків передбачені законом фінансові (штрафні) санкції (штрафи) за порушення податкового чи іншого законодавства контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи. Відповідно до п.111.1 ст.111 ПК України, за порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, застосовується, зокрема, фінансова відповідальність.

Фінансова відповідальність за порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства встановлюється та застосовується згідно з цим Кодексом та іншими законами. Фінансова відповідальність застосовуєт у вигляді штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та/або пені (п.111.2 ст. 111 ПК України).

Відповідальність платників за порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних, встановлено ст.201 ПК України.

Згідно з п.201.1 ст.201 ПК України, порушення платниками податку на додану вартість граничних термінів реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог ст.192 та 201 цього Кодексу покладено обов'язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі:

-10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації до 15 календарних днів;

-20 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 16 до 30 календарних днів;

-30 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 31 до 60 календарних днів;

-40 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 61 до 365 календарних днів.

Вищенаведеними нормами передбачається відповідальність за порушення строку реєстрації податкової накладної у вигляді штрафу незалежно від причин, порушення вказаних строків.

У позові оспорюється податкове повідомлення рішення в частині накладення штрафних санкцій у сумі 28 857, 48 грн. Тобто лише стосовно тих податкових накладних які були надіслані 31.12.2017 та 31.03.2018.

Судом встановлено, що позивачем складені та надіслані відповідачу в електронному вигляді для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні, а саме:

- від 13.12.2017 №2 на суму ПДВ 6 031,69 грн. - направлена для реєстрації 31.12.2017 року о 14:37, повідомлення про отримання звітності 02.01.2018, отримано позивачем - 04.01.2018 року о 10:24;

- від 15.12.2017 року №5 на суму ПДВ 1 350,00 грн. - направлена для реєстрації 31.12.2017 року о 14:49, повідомлення про отримання звітності 02.01.2018, отримано позивачем - 04.01.2018 року о 10:24;

- від 13.12.2017 року №3 на суму ПДВ 62 814,62 грн. - направлена для реєстрації 31.12.2017 року о 14:44, повідомлення про отримання звітності 02.01.2018, отримано позивачем - 04.01.2018 року о 10:24;

- від 12.12.2017 року №1 на суму ПДВ 3 616,67 грн. - направлена для реєстрації 31.12.2017 року о 14:35, повідомлення про отримання звітності 02.01.2018, отримано позивачем - 04.01.2018 року о 10:24;

- від 05.03.2018 року №3 на суму ПДВ 103 431, 15 грн. - направлена для реєстрації 31.03.2018 року о 16:46, повідомлення про отримання звітності 02.04.2018, отримано позивачем - 02.04.2018 року о 17:04;

- від 05.03.2018 року №4 на суму ПДВ 46 476, 43 грн. - направлена для реєстрації 31.03.2018 року о 16:48, повідомлення про отримання звітності 02.04.2018, отримано позивачем -02.04.2018 року о 17:25;

- від 06.03.2018 року №5 на суму ПДВ 60 269, 44 грн. - направлена для реєстрації 31.03.2018 року о 16:49, повідомлення про отримання звітності 02.04.2018, отримано позивачем -02.04.2018 року о 17:20;

- від 02.03.2018 року №1 на суму ПДВ 4 451, 44 грн. - направлена для реєстрації 31.03.2018 року о 16:41, повідомлення про отримання звітності 02.04.2018, отримано позивачем -03.04.2018 року о 10:40;

- від 14.03.2018 року №6 на суму ПДВ 133, 33грн. - направлена для реєстрації 31.03.2018 року о 16:51, повідомлення про отримання звітності 02.04.2018, отримано позивачем -02.04.2018 року о 17:04.

Дата та час надіслання на реєстрацію податкових накладних, а також дата повідомлення про отримання звітності підтверджується наявними у матеріалах справи витягами з Автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронних документів ДФС України.

Підтвердженням про прийняття податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі.

Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.

Якщо надіслані податкові накладні/розрахунки коригування сформовано з порушенням вимог, передбачених пунктом 201.1 ст.200 та/або п.192.1 ст.192 ПК України, а також у разі зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування відповідно до пункту 201.16 цієї статті, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про прийняття або неприйняття їх в електронному вигляді або зупинення їх реєстрації із зазначенням причин.

Отже належним та допустимим доказом реєстрації податкової накладної є квитанція в якій фіксується дата та час надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику.

Порядок ведення ЄДРПН встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Так, постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 №1246 затверджено Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних (далі - Порядок №1246), який визначає механізм внесення відомостей, що містяться у податковій накладній та/або розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до неї, до Єдиного реєстру податкових накладних (далі - Реєстр).

Відповідно до пунктів 11-15 Порядку №1246 після накладення електронного цифрового підпису платник податку здійснює шифрування податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі та надсилає їх ДФС за допомогою засобів інформаційних, телекомунікаційних, інформаційно-телекомунікаційних систем з урахуванням вимог Законів України «Про електронний цифровий підпис», «;Про електронні документи та електронний документообіг» та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку. Примірник податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі зберігається у платника податку.

Після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС в автоматизованому режимі здійснюється їх розшифрування та проводяться перевірки податкової накладної.

За результатами перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку, формується квитанція про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування

Квитанція в електронній формі надсилається платнику податку протягом того операційного дня, коли була отримана накладна та є підтвердженням прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування. Примірник квитанції в електронній формі зберігається в ДФС.

У квитанції зазначаються дата та час її формування, реквізити податкової накладної та/або розрахунку коригування та результат перевірки. Якщо у податковій накладній та/або розрахунку коригування за результатами проведення перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку (крім абзацу десятого), виявлено порушення, платнику податку надсилається квитанція про неприйняття податкової накладної та/або розрахунку коригування із зазначенням причини такого неприйняття.

Отже, як ПК України, так і Порядком №1246 передбачено, що у разі отримання контролюючим органом податкової накладної від платника податку, за результатами проведення перевірки якої, платнику податку надсилається квитанція про прийняття, неприйняття або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування.

Як встановлено з матеріалів справи, вищевказані податкові накладні, зареєстровані в ЄДРПН 02.01.2018 та 02.04.2018 (що підтверджується квитанціями № 1 про реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН), тобто з порушенням позивачем терміну реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних терміном до 15 днів. Вказані порушення позивачем жодним чином не спростовані та не доведено, що вказані податкові накладні зареєстровані у встановленому порядку із дотриманням відповідних строків.

Як вбачається з квитанцій №1 наявних у матеріалах справи отриманих з Автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронних документів» ДФС України: документи доставлені до центрального рівня Державної податкової служби України 02.01.2018 та 02.04.2018 та прийняті.

Відповідачем також подано скрін-шоти квитанцій № 1 з (АІС Суди) Аналітичної системи ДФС України, якими підтверджено те що квитанції сформовані 02.01.2018 та 02.04.2018, а отже і податкові накладні зареєстровані.

На переконання суду саме квитанція про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування №1, яка формується після перевірки відомостей вказаних у податковій накладній є основним та належним підтвердження реєстрації податкової накладної. Тобто, податкова накладна вважається зареєстрованою з моменту формування квитанції.

З огляду на вищевикладене, суд приходить до висновку, що відповідачем правомірно застосовані штрафні санкції відповідно до ч.1 ст.120-1 ПК України- у розмірі 10 % у сумі 28 857, 48 грн. за порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних №1 від 12.12.2017, №1 та № 2 від 13.12.2017, №3 від 13.12.2017, №1 від 02.03.2018, №3 та №4 від 05.03.2018, №5 від 06.03.2018, №6 від 14.03.2018 на 15 і менше календарних днів.

За правилами ч.1 ст. 77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Предметом доказування згідно з ч.2 ст.73 КАС України, є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Згідно зі ст.90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні. Жодні докази не мають для суду наперед встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.

Виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень законодавства України у взаємозв'язку з обставинами даної справи, суд доходить висновку, що позовні вимоги позивача під час судового розгляду справи не знайшли належного обгрунтування на підставі належних та допустимих доказів. Натомість відповідачем доведено правомірність оскаржуваного податкового повідомлення-рішення, тому підстави для його скасування у будь-якій з частин відсутні. Відтак у задоволенні позову слід відмовити повністю.

Відповідно до приписів ст.139 КАС України не підлягають відшкодуванню судові витрати позивачу, якому у задоволенні позову відмовлено.

Керуючись ст.ст. 6, 9, 73-77, 139, 242-246, 250, 255, 293, 297, підп.15.5 п.15 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

У задоволенні адміністративного позову Комунального підприємства «Перемишлянитеплоенерго» (81200, Львівська область, Перемишлянський район, м.Перемишляни, вул.Привокзальна, 13, ЄДРПОУ 22368249) до Головного управління ДФС у Львівській області (79003, м.Львів, вул.Стрийська, 35, ЄДРПОУ 39462700) про визнання протиправним і скасування податкового повідомлення-рішення - відмовити.

Розподіл судових витрат не здійснюється.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення через Львівський окружний адміністративний суд до Восьмого апеляційного адміністративного суду.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

В судовому засіданні проголошено вступну та резолютивну частини рішення.

Повний текст рішення складено та підписано 14.06.2019.

Суддя В.М. Сакалош