Тульчинський районний суд Вінницької області
19 лютого 2010 року Справа № 2-н-12/10
м. Тульчин
Суддя Тульчинського районного суду Вінницької області Ковганич С.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 жителя АДРЕСА_1 про видачу судового наказу про стягнення з ВАТ «Тульчинський хлібокомбінат» м. Тульчина заборгованості по виплаті заробітної плати в сумі 1831,40 грн.
Керуючись с. 116 КЗпП України, ст. ст. 95, 96, 102,103 ЦПК України,
1.Стягнути з ВАТ «Тульчинський хлібокомбінат», що знаходиться за адресою: м. Тульчин Вінницької області вул. Леніна, 116 р/р 26009970 в Тульчинському відділенні Вінницької дирекції АППБ «Раффайзен банк «Аваль» на користь ОСОБА_1 проживаючого в АДРЕСА_1 заборгованість в сумі 1831 (одна тисяча вісімсот тридцять одну) гривню 40 копійок.
2.Стягнути з ВАТ «Тульчинський хлібокомбінат» на користь держави судовий збір в сумі 25,50 грн. та витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи наказного провадження в сумі 30,00 грн.
3.Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя:
М.П.
Згідно зі ст. 104 Цивільно процесуального кодексу України (далі ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.
Відповідно до ст. 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.
Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ. (ст. 106 ЦПК України).