Ухвала від 05.06.2019 по справі 2040/5623/18

УХВАЛА

05 червня 2019 року

Київ

справа №2040/5623/18

адміністративне провадження №К/9901/9516/19

Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Хохуляка В.В., розглянувши заяву Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області про повернення сплаченої суми судового збору за подання касаційної скарги на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 11.10.2018 та постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 20.12.2018 у справі №2040/5623/18 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,

ВСТАНОВИВ:

Головне управління Державної фіскальної служби у Харківській області звернулось до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду з касаційною скаргою на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 11.10.2018 та постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 20.12.2018 у справі №2040/5623/18.

Ухвалою Верховного Суду від 14.05.2019 Головному управлінню Державної фіскальної служби у Харківській області відмовлено у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 11.10.2018 та постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 20.12.2018 у справі №2040/5623/18.

До Верховного Суду надійшла заява Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області про повернення сплаченої суми судового збору у розмірі 1410,00грн. за подання касаційної скарги у справі №2040/5623/18.

Відповідно до частини третьої статті 3 Кодексу адміністративного судочинства України провадження в адміністративних справах здійснюється відповідно до закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії, розгляду і вирішення справи.

Частиною другою статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

Згідно пункту 3 частини першої статті 7 Закону України «Про судовий збір» від 08.07.2011 № 3674-VI сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

Таким чином, судовий збір у розмірі 1410,00грн. сплачений заявником згідно платіжного доручення №875 від 25.03.2019 при зверненні до суду з касаційною скаргою на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 11.10.2018 та постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 20.12.2018 у справі №2040/5623/18, підлягає поверненню.

Керуючись статтею 7 Закону України «Про судовий збір» від 08.07.2011 №3674-VI, статтями 132, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

Заяву Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області про повернення судового збору за подання касаційної скарги на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 11.10.2018 та постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 20.12.2018 у справі №2040/5623/18 - задовольнити.

Повернути Головному управлінню Державної фіскальної служби у Харківській області сплачений судовий збір відповідно до платіжного доручення №875 від 25.03.2019 на суму 1410,00грн.

Виконання ухвали доручити Управлінню Державної казначейської служби України у місті Києві.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

...........................

В.В. Хохуляк

Суддя Верховного Суду