Ухвала від 06.06.2019 по справі 520/9050/18

УХВАЛА

06 червня 2019 р.Справа № 520/9050/18

Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

Головуючого судді: Подобайло З.Г.,

Суддів: Григорова А.М. , Ральченка І.М. ,

заслухавши суддю-доповідача щодо вирішення питання про розгляд заяви ФОП ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення у справі за апеляційною скаргою ФОП ОСОБА_1 на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 14.11.2018 року по справі № 520/9050/18

за позовом ФОП ОСОБА_1

до Державного комітету телебачення і радіомовлення України

про визнання протиправним та скасування рішення,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Другого апеляційного адміністративного суду від 27.03.2019р. апеляційну скаргу Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 задоволено. Рішення Харківського окружного адміністративного суду від 14.11.2018 року по справі № 520/9050/18 скасовано. Прийнято нове рішення, яким позов задоволено. Скасовано рішення Державного комітету телебачення і радіомовлення України № 19 від 8 жовтня 2018 року про накладання адміністративно-господарського штрафу за розповсюдження на території України видавничої продукції, що має походження (виготовлена) та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, без відповідного дозволу, передбаченого статтею 28-1 Закону України «Про видавничу справу».

Відповідно до статті 252 КАС України суд, що ухвалив судове рішення, може за заявою учасника справи чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення.

Суд, що ухвалив рішення, ухвалює додаткове судове рішення в тому самому складі протягом десяти днів з дня надходження відповідної заяви. Додаткове судове рішення ухвалюється в тому самому порядку, що й судове рішення. У разі необхідності суд може розглянути питання ухвалення додаткового судового рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.

Керуючись ст. ст. 252 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Призначити до розгляду заяву про ухвалення додаткового рішення у справі за апеляційною скаргою ФОП ОСОБА_1 на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 14.11.2018 року по справі №520/9050/18 за позовом ФОП ОСОБА_1 до Державного комітету телебачення і радіомовлення України про визнання протиправним та скасування рішення на 14.06.2019 року о 11:00 у відкритому судовому засіданні в приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду у залі судових засідань № 5.

В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі та їх представників.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя (підпис)З.Г. Подобайло

Судді(підпис) (підпис) А.М. Григоров І.М. Ральченко

Попередній документ
82223115
Наступний документ
82223117
Інформація про рішення:
№ рішення: 82223116
№ справи: 520/9050/18
Дата рішення: 06.06.2019
Дата публікації: 10.06.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Другий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо; організації господарської діяльності, з них