29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98
"06" червня 2019 р.Справа № 924/1092/18
Господарський суд Хмельницької області у складі:
суддя Вибодовський О.Д., при секретарі судового засідання Сорока Д.В., розглянувши матеріали справи
За заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Хмельницьк-Петрол", м. Хмельницький
про визнання банкрутом
Представники: не з"явились
Суть:
До господарського суду надійшла заява ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Хмельницьк-Петрол", м.Хмельницький Слободяна В.М. про визнання банкрутом з посиланням на ст. 20 Господарського процесуального кодексу України та ст. ст. 11, 95 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
Ухвалою суду від 03.12.2018р. прийнято до розгляду заяву ліквідатора ТОВ "Хмельницьк-Петрол", м.Хмельницький про визнання банкрутом ТОВ "Хмельницьк-Петрол", м.Хмельницький та призначено справу до розгляду у підготовчому засіданні господарського суду.
Постановою суду від 13.12.2018р. визнано Товариство з обмеженою відповідальністю "Хмельницьк-Петрол", зареєстроване Хмельницькою районною державною адміністрацією за юридичною адресою: м.Хмельницький, провулок Зенітний, буд.21, кім. 2, код: 30318625 банкрутом.
Розпочато ліквідаційну процедуру Товариства з обмеженою відповідальністю "Хмельницьк-Петрол", м.Хмельницький на строк 12 місяців та ліквідатором призначити арбітражного керуючого Слободяна Василя Миколайовича, с.Радянське, Літинського району, Вінницької області, вул АДРЕСА_1 Коцюбинського, 5 (свідоцтво №183 від 08.02.2013р., ідентифікаційний код НОМЕР_1 ).
Повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури оприлюднено на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет 13.12.2018р.
В адресу господарського суду 06.05.2019 р. від розпорядника майном надійшов для розгляду та затвердження реєстр вимог кредиторів ТОВ "Хмельницьк-Петрол", м.Хмельницький.
Ухвалою суду від 10.05.2019р. розгляд справи №924/1092/18 в частині розгляду реєстру вимог кредиторів ТОВ "Хмельницьк-Петрол", м.Хмельницький призначено до розгляду в судовому засіданні.
Представники кредиторів та ліквідатор в судове засідання не з"явились.
Ухвалою суду від 21.01.2019р. заяву ТОВ "Інвестиційна компанія "ІФГ Капітал", м.Київ з грошовими вимогами до банкрута в сумі 217 773 583,90 грн. повернуто заявнику без розгляду.
Зважаючи на викладене, з метою подання додаткових доказів, суд вважає за необхідне розгляд даної справи відкласти на іншу дату.
Керуючись Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -
Розгляд справи №924/1092/18 в частині розгляду реєстру вимог кредиторів ТОВ "Хмельницьк-Петрол", м.Хмельницький відкласти на 11:00 год. "01" липня 2019 р..
Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Хмельницької області за адресою: м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1.
Ліквідатору включити в реєстр вимог кредиторів грошові вимоги кредитора Головного управління ДФС у Хмельницькій області в сумі 493 420,65 грн., які визнані ухвалою суду від 06.06.2019р.
Явку повноважних представників заявників та ліквідатора в судове засідання визнати на розсуд.
Суддя Вибодовський О.Д.
Віддрук. 9 прим.:
1- до справи;
2- ТОВ "СВІПІТ", (39600, м.Кременчук, Полтавської області, вул. Красіна, буд.89А, офіс.305);
3- ТОВ "Житомир - Петрол", (10020, м.Житомир, вул.Бяликка, 10);
4 - ТОВ "Айс", (61112, м.Харків, вул. Руслана Приходько, 15);
5 -ТОВ "Оптінвест", (29000, м.Хмельницький, вул.Кобилянської, 25);
6- ТОВ "Нафта - Лвів", (79019, м.Львів, вул.Гайдамацька, буд.11);
7- Підприємству з іноземними інвестиціями в формі Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоград - Нафта", 25 006, м.Кіровоград, вул.Леніна, 13;
8- боржнику ТОВ "Хмельницьк-Петрол", м.Хмельницький, пров.Зенітний, 21, кімната 2;
9-ліквідатору ОСОБА_1 М., Вінницька область, Літинський район, с.Літинські Хутори (с.Радянське), вул.Коцюбинського, буд. АДРЕСА_2 .
помічник судді Т.М.Козій