Постанова від 03.06.2019 по справі 381/1915/19

3/381/1156/19

381/1915/19

ПОСТАНОВА

03 червня 2019 року суддя Фастівського міськрайонного суду Київської області Зебелян Н.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Управління захисту економіки в Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Києва, українця, громадянина України, працюючого на посаді заступника голови Фастівської районної ради Київської області, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,

за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.172-6 КУпАП

ВСТАНОВИЛА:

15 травня2019 року до Фастівського міськрайонного суду Київської області з Управління захисту економіки в Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України надійшов адміністративний матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.172-6 КУпАП.

У зв'язку з неявкою в судове засідання ОСОБА_1 , постановою Фастівського міськрайонного суду Київської області від 27 травня 2019 року, на підставі ч. 4 ст. 277 КУпАП, було зупинено строк розгляду справи про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_1 , до 03.06.2019 до 12 год. 00 хв. та постановлено ОСОБА_1 доставити приводом через органи внутрішніх справ (Національної поліції) до Фастівського міськрайонного суду Київської області в судове засідання призначене на вищезазначену годину та дату.

Згідно ч. 4 ст. 277 КУпАП, строк розгляду адміністративних справ про адміністративні корупційні правопорушення зупиняється судом у разі якщо особа, щодо якої складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення, умисно ухиляється від явки до суду або з поважних причин не може туди з'явитися (хвороба, перебування у відрядженні чи на лікуванні, у відпустці тощо).

Зважаючи на те, що строк на який було зупинено розгляд справи закінчився, суд вважає за необхідне поновити провадження по справі відносно громадянина ОСОБА_1 про притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.172-6 КУпАП.

На підставі викладеного, керуючись ст.277 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

Строк розгляду справи про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_1 за вчинення корупційного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.172-6 КУпАП поновити

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя Н.В. Зебелян

Попередній документ
82165431
Наступний документ
82165433
Інформація про рішення:
№ рішення: 82165432
№ справи: 381/1915/19
Дата рішення: 03.06.2019
Дата публікації: 06.06.2019
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Фастівський міськрайонний суд Київської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією; Порушення вимог фінансового контролю