Справа № 158/1531/19
Провадження № 1-кс/0158/507/19
04 червня 2019 року м. Ківерці
Слідчий суддя Ківерцівського районного суду Волинської області ОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2
розглянув клопотання слідчого СВ Ківерцівського ВП ГУНП у Волинській області ОСОБА_3 про призначення експертизи, -
04.06.2019 року до Ківерцівського районного суду Волинської області звернувся слідчий СВ Ківерцівського ВП ГУНП у Волинській області ОСОБА_3 на підставі матеріалів кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за № 12019030100000295 від 02.06.2019 року за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України, з клопотанням про призначення судово-товарознавчої експертизи, мотивуючи його тим, що в період часу з 20 год. 20 хв. 01.06.2019 року по 21 год. 45 хв. 01.06.2019 року невстановлена особа, таємно, шляхом вільного доступу, переслідуючи корисливий мотив, викрала велосипед марки «Mirage», чорного кольору, який знаходився біля магазину «міні-маркет», що знаходиться в м. Ківерці по вул. Паркова. Своїми незаконними діями невстановлена особа завдала потерпілому матеріальних збитків сума яких встановлюється.
02.06.2019 року СВ Ківерцівського ВП ГУНП у Волинській області відомості про дане кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 12019030100000295 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України.
01.06.2019 року під час проведення огляду місця події на території будинку, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , працівниками поліції було виявлено та вилучено: велосипед марки «Mirage», чорного кольору, в робочому стані та який перебував в користуванні в потерпілого, протягом останніх трьох років. Даний велосипед було визнано речовим доказом та передано на відповідальне зберігання його власнику гр. ОСОБА_4 .
Враховуючи зазначені обставини, а також те, що під час проведення досудового розслідування за фактом таємного викрадення майна, необхідні спеціальні знання, а тому просить призначити судово-товарознавчу експертизу.
В судове засідання слідчий СВ Ківерцівського ВП ГУНП у Волинській області ОСОБА_3 не з'явився, будучи належним чином повідомленим про розгляд вказаного клопотання, його неявка не перешкоджає розгляду клопотання, тому на підставі ч. 4 ст. 107 КПК України фіксування судового процесу за допомогою технічних засобів не проводиться.
Беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що призначення судово-товарознавчої експертизи є обов'язковим важливих обставин у кримінальному провадженні, слідчий суддя вважає за необхідне призначити судово-товарознавчу експертизу.
Керуючись ст. ст. 40, 242-244 КПК України, слідчий суддя, -
Клопотання задовольнити.
Призначити судово-товарознавчу експертизу, на вирішення якої поставити наступні запитання:
- Яка ринкова вартість велосипеда марки «Mirage», чорного кольору, бувшого у використанні протягом останніх трьох років станом на 01.06.2019 року?
Проведення судово-товарознавчої експертизи доручити експертам Волинського НДЕКЦ МВС України, яке знаходиться за адресою: м. Луцьк вул. Винниченка, 43 Волинської області.
Зобов'язати слідчого СВ Ківерцівського ВП ГУНП у Волинській області надати експерту:
- фото велосипеда марки «Mirage», чорного кольору, який було вилучено під час ОМП 01.06.2019 року на 2 аркушах.
Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1