Ухвала від 04.06.2019 по справі 916/3146/17

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua

веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

"04" червня 2019 р.м. Одеса Справа № 916/3146/17

Господарський суд Одеської області у складі:

судді Гута С.Ф.

при секретарі судового засідання Борисовій Н.В.

За участю представників сторін:

від позивача: Митюк С.П. - на підставі довіреності №230318/2 від 23.03.2018р.

від відповідачів: Дутковський Б.В, на підставі довіреності.;

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача: Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - Чербина О.Ю. довіреність №27-26499/17 від 27.12.2017 року.

за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , - ОСОБА_14. - на підставі ордеру.

розглянувши у підготовчому засіданні справу за позовом Публічного акціонерного товариства „ІМЕКСБАНК" до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю „УКРАЇНА" за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „ГАЛІОТ" за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача: Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_1 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_13, ОСОБА_15, Товариства з обмеженою відповідальністю "БІЗНЕС РЕНТАЛС", ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_16, ОСОБА_17 про застосування наслідків недійсності нікчемних правочинів,-

ВСТАНОВИВ:

Господарським судом Одеської області у складі судді Гута С.Ф. розглядається справа за позовом Публічного акціонерного товариства „ІМЕКСБАНК" до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю „УКРАЇНА" за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „ГАЛІОТ" за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача: Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_1 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_13 , ОСОБА_15, Товариства з обмеженою відповідальністю "БІЗНЕС РЕНТАЛС", ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_16, ОСОБА_17 про застосування наслідків недійсності нікчемних правочинів.

У зв'язку із неможливістю вирішення питань, визначених ч.2 ст.182 ГПК України у даному підготовчому засіданні, підготовче засідання відкладено господарським судом.

Керуючись ст.ст. 182, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

1.Відкласти підготовче засідання на на "11" червня 2019 р. о 09:15 год. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса,

пр-т Шевченка, 29, в залі судових засідань № 11 (5 поверх), тел. 0(482)307-970.

2.Доручити Північному апеляційному господарському суду (04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1) проведення відеоконференції з метою забезпечення участі представника Публічного акціонерного товариства „ІМЕКСБАНК" у судовому засіданні при розгляді справи №916/3146/17, яке призначене господарським судом Одеської області на 11.06.2019 року о 09 год. 15 хв.

3.Повідомити учасників справи, що інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua.

Суддя С.Ф. Гут

Попередній документ
82159345
Наступний документ
82159347
Інформація про рішення:
№ рішення: 82159346
№ справи: 916/3146/17
Дата рішення: 04.06.2019
Дата публікації: 05.06.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Одеської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Укладення, зміни, розірвання, виконання договорів (правочинів) та визнання їх недійсними, зокрема:; Визнання договорів (правочинів) недійсними; банківської діяльності; кредитування; забезпечення виконання зобов’язань
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (10.12.2020)
Результат розгляду: Приєднано до провадження
Дата надходження: 09.11.2020
Предмет позову: про застосування наслідків недійсності нікчемних правочинів
Розклад засідань:
21.01.2020 12:15 Касаційний господарський суд
20.02.2020 12:15 Касаційний господарський суд
25.02.2020 12:45 Касаційний господарський суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
СЛУЧ О В
суддя-доповідач:
ВЛАСОВ ЮРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
СЛУЧ О В
3-я особа без самостійних вимог на стороні відповідача:
Голуб Володимир Миколайович
Григорчук Роман Йосипович
Єлагін Андрій Георгійович
Козловська Наталія Володимирівна
Козловський Олександр Володимирович
Курін Геннадій Іванович, 3-я особа без самостійних
ТОВ "Бізнес Ренталс"
ТОВ "ГАЛІОТ"
3-я особа без самостійних вимог на стороні позивача:
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
відповідач (боржник):
ТОВ "Україна"
заявник касаційної інстанції:
ПАТ "Імексбанк" в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ "Імексбанк"
позивач (заявник):
ПАТ "Імексбанк"
суддя-учасник колегії:
ВОЛКОВИЦЬКА Н О
КУШНІР І В
МОГИЛ С К
член колегії:
АНТОНЮК НАТАЛІЯ ОЛЕГІВНА
АНЦУПОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА
БАКУЛІНА СВІТЛАНА ВІТАЛІЇВНА
БРИТАНЧУК ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
ГРИЦІВ МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
ГУДИМА ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ
ДАНІШЕВСЬКА ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА
ЄЛЕНІНА ЖАННА МИКОЛАЇВНА
Єленіна Жанна Миколаївна; член колегії
ЄЛЕНІНА ЖАННА МИКОЛАЇВНА; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
ЗОЛОТНІКОВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
КІБЕНКО ОЛЕНА РУВІМІВНА
КНЯЗЄВ ВСЕВОЛОД СЕРГІЙОВИЧ
ПРОКОПЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
ПРОРОК ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ
РОГАЧ ЛАРИСА ІВАНІВНА
СІМОНЕНКО ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА
ТКАЧУК ОЛЕГ СТЕПАНОВИЧ
УРКЕВИЧ ВІТАЛІЙ ЮРІЙОВИЧ
ЯНОВСЬКА ОЛЕКСАНДРА ГРИГОРІВНА