Ухвала від 31.05.2019 по справі 826/18442/16

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 826/18442/16

УХВАЛА

31 травня 2019 року м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Костюк Л.О. та суддів Бужак Н.П., Пилипенко О.Є. перевіривши матеріали апеляційної скарги Державної податкової інспекції у Солом"янському районі районі Головного управління ДФС у м. Києві на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 22 березня 2019 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Державної податкової інспекції у Солом"янському районі районі Головного управління ДФС у м. Києві про визнання нечинним та скасування податкового повідомлення-рішення,-

В С Т А Н О В И ЛА:

Рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва від 22 березня 2019 року адміністративний позов ОСОБА_1 до Державної податкової інспекції у Солом"янському районі районі Головного управління ДФС у м. Києві про визнання нечинним та скасування податкового повідомлення-рішення - задоволено повністю.

Не погоджуючись із прийнятим рішенням, відповідач звернувся з апеляційною скаргою, в якій просив скасувати рішення суду першої інстанції від 22 березня 2019 року та прийняти нове, яким в задоволені позову відмовити повністю.

Ухвалою судді Шостого апеляційного адміністративного суду від 26 квітня 2019 року апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Солом"янському районі районі Головного управління ДФС у м. Києві залишено без руху з наданням строку протягом 10 днів з моменту отримання зазначеної ухвали для усунення недоліків, зазначених в ухвалі, шляхом надання документу про сплату судового збору у розмірі 826,80 грн.

Копія ухвали про залишення апеляційної скарги без руху та надання строку для усунення недоліків апелянтом отримана 08 травня 2019 року, що підтверджується зворотнім повідомленням про вручення поштового відправлення.

Станом на 31 травня 2019 року недоліки, зазначені в ухвалі, апелянтом не усунуті, а саме: не надано документу про сплату судового збору у розмірі 826,80 грн.

Згідно ч.2 ст.298 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог встановлених ст.296 цього кодексу, застосовуються положення ст.169 КАС України, а тому апеляційна скарга повертається апелянту, оскільки апелянт не усунув недоліки апеляційної скарги, яка залишена без руху, у встановлений судом строк.

В силу ч.5 ст. 298 КАС України питання про повернення апеляційної скарги суд апеляційної інстанції вирішує протягом п"яти днів з дня надходження апеляційної скарги або з дня закінчення строку на усунення недоліків.

Враховуючи, що апелянтом не усунуто недоліки апеляційної скарги, зазначені в ухвалі судді Шостого апеляційного адміністративного суду від 26 квітня 2019 року, а тому апеляційна скарга у відповідності до ч.ч.5, 6 ст.298 КАС України повертається апелянту. При цьому, повернення апеляційної скарги не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Керуючись ст.ст.298, 321, 325 КАС України, колегія суддів,-

У Х В А Л И ЛА:

Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Солом"янському районі районі Головного управління ДФС у м. Києві на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 22 березня 2019 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Державної податкової інспекції у Солом"янському районі районі Головного управління ДФС у м. Києві про визнання нечинним та скасування податкового повідомлення-рішення - повернути апелянту.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та може бути оскаржена в касаційному порядку відповідно до ст.ст. 328-331 КАС України.

Головуючий суддя Л.О. Костюк

судді Н.П. Бужак

О.Є. Пилипенко