221/3725/19
2-о/221/854/2019
29 травня 2019 року м.Волноваха
Суддя Волноваського районного суду Донецької області Писанець Н.В., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 , заінтересована особа - Бучанський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану, про встановлення факту смерті,
Заявник звернувся до суду з заявою про встановлення факту смерті, ІНФОРМАЦІЯ_1 , до відкриття провадження у справі, він подав заяву про повернення заяви.
Відповідно до п.3 ч.4 ст. 185 ЦПК України, заява повертається у випадку, коли до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про врегулювання спору або заява про відкликання позовної заяви.
Оскільки провадження у справі не відкрито, згідно з принципом диспозитивності цивільного судочинства, заява підлягає задоволенню.
Керуючись п.3.ч.4 ст.185, 258-260 ЦПК України,
Повернути ОСОБА_1 його заяву про встановлення факту смерті, заінтересована особа - Бучанський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану.
Роз'яснити, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання протягом 15 днів з дня її проголошення апеляційної скарги до Донецького апеляційного суду м.Маріуполя Донецької області через Волноваський районний суд Донецької області.
Учасник справи, якому ухвала суду не були вручені у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому ухвали.
Суддя Н.В.Писанець