Справа № 569/9778/19
1-кс/569/4640/19
27 травня 2019 року м. Рівне
Слідчий суддя Рівненського міського суду Рівненської області ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у судовому засіданні в м. Рівне клопотання старшого слідчого слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області ОСОБА_3 (далі слідчий) про тимчасовий доступ до речей і документів (інформації), -
Слідчий, в межах кримінального провадження № 12019180000000070 від 20.03.2019 за ознаками злочину передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, звернувся до суду з клопотанням погодженим прокурором прокуратури Рівненської області ОСОБА_4 , у якому просить надати тимчасовий доступ до речей та документів, перелік яких наведено у клопотанні, які перебувають у володінні, ТОВ “ ІНФОРМАЦІЯ_1 ” (адреса: АДРЕСА_1 ), з можливістю вилучення їх оригіналів; клопотання розглянути без виклику особи, у володінні яких вони знаходяться.
Слідчий у клопотанні вказує, що службові особи ІНФОРМАЦІЯ_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 за попередньою змовою, вчинили дії, спрямовані на зловживання владою, службовим становищем під час використання комунального майна, а також на заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах, шляхом надання переваг для суб'єктів господарювання, що залучаються до освоєння бюджетних коштів підрозділами, що входять до складу ІНФОРМАЦІЯ_2 , а також комунальними підприємствами, що перебувають у підпорядкуванні даних підрозділів, ІНФОРМАЦІЯ_3 .
Зокрема у період грудня 2018 - лютого 2019 року, незважаючи на вимоги діючого законодавства, без погодженої та затвердженої на 2019 рік інвестиційної програми ТОВ “ ІНФОРМАЦІЯ_1 ”, зловживаючи своїм становищем на користь даного товариства, без схеми теплопостачання затвердили об'єкти теплопостачання (тепломереж, котелень, центральних теплових пунктів), які на даний час перебувають в оренді вказаного товариства, та погодили питання щодо визначення розпорядником та виконавцем таких заходів ІНФОРМАЦІЯ_4 , а також незаконного фінансування таких заходів за рахунок коштів бюджету м. Рівне в сумі близько 16 млн. грн. та незаконної передачі майна в суборенду.
Крім цього, 08.04.2019 №2888/39/116-2019 надійшов рапорт заступника начальника ІНФОРМАЦІЯ_5 про те, що під час супроводу кримінального провадження встановлено, що у 2018 році службові особи ІНФОРМАЦІЯ_2 та її виконавчого органу - ІНФОРМАЦІЯ_6 погодили інвестиційну програму ТОВ “ ІНФОРМАЦІЯ_1 ” без відповідної схеми теплопостачання м. Рівне, а також без погодженої та затвердженої інвестиційної програми ТОВ “ ІНФОРМАЦІЯ_1 ” на 2019 рік вчинили дії щодо незаконного виділення коштів з бюджету м. Рівне в сумі близько 16 млн. грн. на проведення у 2019 році ремонту, відновлення та модернізації переданого в оренду для ТОВ “ ІНФОРМАЦІЯ_1 ” майна (тепломереж, котелень, центральних теплових пунктів тощо), витрати на які мають здійснюватися в рамках інвестиційної програми ТОВ “ ІНФОРМАЦІЯ_1 ” за рахунок коштів амортизаційних відрахувань, що входять до структури відповідних тарифів.
25.01.2018 Рішенням ІНФОРМАЦІЯ_2 № 3941 погоджено інвестиційну програму ТОВ “ ІНФОРМАЦІЯ_1 ” на 2018 рік, яку схвалено ІНФОРМАЦІЯ_7 лише 30.10.2018 (постанова від 30.10.2018 № 1311). Вказаною вище інвестиційної програмою передбачено ряд заходів щодо ремонту, відновлення та модернізації тепломереж, котелень, центральних теплових пунктів тощо на загальну суму 24 млн. 779,59 тис. грн. (без урахування ПДВ), джерелом фінансування яких є кошти амортизаційних відрахувань, що входять в структуру собівартості тарифів. Вказані кошти, отримані в результаті здійснення ліцензованої діяльності за встановленими НКРЕКП тарифами, ліцензіат відповідно до пункту 1.8 Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, затвердженої постановою ІНФОРМАЦІЯ_7 31.03.2016 № 528 та зареєстрованою у Міністерстві юстиції України 20.07.2016 за № 993/29123, зобов'язаний використовувати виключно на витрати, передбачені структурою встановлених тарифів та схваленою НКРЕКП інвестиційною програмою.
Однією із вимог щодо затвердження та погодження інвестиційної програми є наявність у її складі затверджених схем теплопостачання міст та інших населених пунктів України, розроблених відповідно до вимог законодавства, що передбачає опис заходів інвестиційної програми (п. п. 7 пункту 2.2. Порядку розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого Постановою ІНФОРМАЦІЯ_7 від 31.08.2017 № 1059).
Однак, схема теплопостачання відсутня та не розроблена, проте не зважаючи на вказане, вищевказана програма на 2018 рік (що передбачає капітальний ремонт, модернізацію тепломереж, котелень, центральних теплових пунктів) була опрацьована та взята до уваги ІНФОРМАЦІЯ_6 , а також розглянута за участі представника ІНФОРМАЦІЯ_6 на засіданні ІНФОРМАЦІЯ_8 (11 питання протоколу № 70 від 15.01.2018) та у подальшому винесена на розгляд сесії ІНФОРМАЦІЯ_2 , де погоджена шляхом голосування.
Відповідно до облікових даних встановлено, що виконання робіт по вищевказаній інвестиційній програмі здійснює ПП “ ОСОБА_5 ” (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), засновником якого і є ТОВ “ ІНФОРМАЦІЯ_1 ”.
Аналізом діяльності ПП “ ОСОБА_5 ” встановлено, що останнє також задіяне у схемі привласнення коштів, зокрема, під час реалізації заходів по інвестиційній програмі, оскільки остання фінансується від доходів ліцензованої діяльності ТОВ “ ІНФОРМАЦІЯ_1 ”. Для цього, ПП “ ОСОБА_5 ” під час виконання робіт завищує об'єми, їх вартість та матеріалів/обладнання та у подальшому з метою виведення коштів у тіньовий сектор економіки, здійснює фіктивні операції по придбанню товарів, робіт, послуг, оренди майна тощо шляхом використання СПД.
Згідно пунктів 2.1 та 2.2 ІІ Розділу Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, затверджену Постановою НКРКЕП від 31.03.2016 № 528 (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 20.07.2016 за № 993/29123), Ліцензіат для встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання подає до НКРЕКП у друкованому та електронному вигляді заяву, до якої додає у паперовому та електронному вигляді розрахунки, підтвердні й обґрунтовувальні матеріали та документи, що використовувалися під час проведення таких розрахунків, в тому числі інвестиційну програму, розроблену відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання (п.п. 18 пункту 2.2.).
11.12.2018 НКРЕКП за зверненням ТОВ “ ІНФОРМАЦІЯ_1 ” затверджено нові тарифи для надання послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів (постанови № 1791, 1792, 1805, 1806, 1807 від 11.12.2018).
Згідно вищевказаних постанов НКРЕКП, до структури затверджених тарифів ТОВ “ ІНФОРМАЦІЯ_1 ”, що вступили в дію з 01.01.2019, включено прямі витрати, зокрема амортизаційні відрахування, однак інвестиційна програма щодо модернізації систем теплопостачання, яка фінансується від таких відрахувань на 2019 рік не розроблена та не затверджена.
Проте, незважаючи на вищевказані вимоги діючого законодавства, без погодженої та затвердженої на 2019 рік інвестиційної програми, у період грудня 2018 - лютого 2019 року були затверджені об'єкти теплопостачання (тепломереж, котелень, центральних теплових пунктів) що підлягають модернізації, реконструкції та ремонту за бюджетні кошти, які на даний час перебувають в оренді ТОВ “ ІНФОРМАЦІЯ_1 ”.
З метою подальшої реалізації злочинної схеми, розроблено та оприлюднено 12.02.2019 проект рішення ІНФОРМАЦІЯ_2 “Про надання згоди на суборенду та на переміщення орендованого комунального майна”, згідно яких підприємству ТОВ “ ІНФОРМАЦІЯ_1 ” надається дозвіл на демонтаж та переміщення орендованих основних засобів (котельного устаткування та обладнання), а також передачу в суборенду пов'язаному суб'єкту ПП “ ОСОБА_5 ” (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) котелень на АДРЕСА_2 (628,14 грн., обладнання - 422,34 грн.), котельні на АДРЕСА_3 (380,68 грн.) та котельні на АДРЕСА_4 (3227,13 грн.).
Покликаючись на наведене, з метою встановлення всіх обставин вчинення злочину, слідчий вказує на необхідність в отриманні тимчасового доступу до документів про які йдеться у клопотанні , які перебувають у володінні ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " ( АДРЕСА_1 ).
Слідчий для розгляду клопотання не з'явився, подав заяву про розгляд клопотання без його участі.
З урахуванням заяви слідчого, відповідно до ч.4 ст. 107 КПК України, фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.
Клопотання розглядається без представника особи, у володінні якої знаходяться документи відповідно до ч. 2 ст. 163 КПК України.
Дослідивши клопотання, слідчий суддя приходить до наступного висновку.
Відповідно до ч.1 ст.159 КК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Оскільки у клопотанні слідчим наведено достатньо підстав, які відповідають вимогам встановленим ч. 5 ст. 163 КПК України, що документи, про які йдеться у клопотанні, мають суттєве значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні, можуть бути використані як докази фактів і обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, слідчий суддя вважає клопотання обґрунтованим та таким, що підлягає до задоволення в частині вилучення копій документів.
Клопотання про надання тимчасового доступу в частині вилучення оригіналів документів до задоволення не підлягає за недоведеністю.
На підставі вищенаведеного та керуючись ст.ст.159, 162-164 КПК України,
Надати слідчим слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області ОСОБА_3 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , тимчасовий доступ до документів, які знаходяться у володінні ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " (адреса: АДРЕСА_1 ), з можливістю ознайомитись з ними та вилучити їх оригінали, а саме: документів щодо призначення на посаду директора та головного радника зі стратегії та інвестицій ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " на осіб, що працюють на вказаних посадах упродовж 2018-2019 років, накази, контракти, розпорядження рішення, а також їх посадові інструкції (функціональні обов'язки). Документи щодо оренди та використання комунального майна, у тому числі, договір оренди від 29.10.2009 будівель котелень, теплових пунктів, які належать на праві власності територіальній громаді м. Рівне в особі ІНФОРМАЦІЯ_2 ; договір оренди від 29.10.2009 споруд (передавальних пристроїв) та індивідуально визначеного майна; договір оренди об'єкта централізованого теплопостачання від 25.07.2013, додатки до даних договорів, усі зміни, додаткові угоди, специфікації, розрахунки, матеріали оцінки з рецепцією, акти приймання-передачі, а також платіжні документи щодо здійснення орендної плати, розрахунки орендної плати, звіти, документи щодо страхування орендованого майна, відшкодування вартості проведеної оцінки майна та інші відомості про стан виконання умов вищевказаних договорів, документи щодо демонтажу нерухомого майна, обладнання, устаткування, його переміщення, облік, постановка та списання з балансу, наявність, списання тощо, також акти, листування, погодження, відомості, звіти, накази, розпорядження, доручення, наряди, шляхові листи, відомості, та інші документи, документи щодо господарських взаємовідносин у період 2018-2019 років з ПП « ОСОБА_5 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), в тому числі, укладені угоди, договори (генпідряду, підряду, субпідряду, надання послуг, постачання товарів, оренда рухомого, нерухомого майна, обладнання, устаткування, здійснення авторського і технічного нагляду), а також документи щодо проведення розрахунків за даними договорами, декларації (дозволи, повідомлення) на початок виконання будівельних робіт та введення об'єкту в експлуатацію (сертифікати, декларації про готовність тощо), дефектні акти, довідки про вартість виконаних робіт, акти приймання виконаних підрядних робіт форми № КБ-2в, підсумкові відомості ресурсів, проектно-кошторисну документацію та експертний звіт, накази про призначення особи, що здійснювала технічний нагляд по відповідних об'єктах, документи, що підтверджують придбання товарів та послуг, в тому числі угоди, акти наданих послуг, договори поставки (купівлі), накладні, податкові накладні, акти прийому-передачі, товарно-транспортні накладні, паспорта на матеріали, протоколи лабораторних досліджень, сертифікати, документи щодо проведення розрахунків тощо. Документи щодо виконання у період 2018-2019 років силами ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " робіт з капітального ремонту, модернізації котелень, центральних теплових пунктів тощо, встановлення, заміни демонтажу засобів обліку, котлів, насосів та іншого обладнання, в тому числі, наряди, табеля обліку робочого часу працівників, посвідчення про відрядження, відомості нарахування та виплати їм заробітної плати, первинні документи, що підтверджують понесені затрати на виконання робіт, надання послуг, постачання товарів, а саме: накладні на закупівлю ТМЦ, договори поставки (купівлі), товарно-транспортні накладні, чеки, квитанції, матеріальні звіти, сертифікати відповідності та якості придбаних і використаних матеріалів та обладнання, шляхові листи та інші документи, підтверджуючі документи про право власності (оренди) машин та механізмів, спорядження що використовувались для виконання робіт, звіти форми 1ДФ за 2018-2019 роки. Документи щодо діяльності ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " за період 2018-2019 років, у тому числі, жорсткі диски системних блоків комп'ютерів (ноутбуків), на яких розроблялась та зберігається інформація щодо діяльності ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 ", штатний розпис, договори, угоди, в тому числі про співпрацю, цивільно-правові угоди тощо, відомості, журнали, звіти про використання грошових коштів, касові книги, довіреності, матеріальні звіти, чеки, квитанції, платіжні документи, а також інформація щодо руху коштів, банківські виписки по рахунках ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 ", (із розшифровками підстав надходжень коштів, призначень платежів, вказанням підстав проведення операцій, номерів та назв відповідних бухгалтерських документів, назв та кодів ЄДРПОУ контрагентів) та залишків коштів на кінець кожного робочого дня за період часу 2018-2019 років, інших юридичні та фінансово-господарські документи щодо здійснення фінансово-господарської діяльності, які можуть містити інформацію, що має суттєве значення для встановлення обставин, які підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, події кримінального правопорушення, винуватості підозрюваних, схема теплопостачання м. Рівне (розміщення тепломереж, котелень, центральних теплових пунктів тощо), що діє (діяла) упродовж 2017-2019 років, акти приймання-передачі вартості капітальних ремонтів та реконструкції об'єктів, проведені ІНФОРМАЦІЯ_2 , документи щодо здійснення корегування вартості основних засобів, що передані в оренду ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 ", документи щодо здійснення перерахунку орендної плати за об'єкти, а також внесення відповідних змін до вищевказаних договорів оренди, документи щодо прийняття на баланс вказаних об'єктів, збільшення їх вартості тощо, матеріали планових та позапланових перевірок, проведених органом контролю (НКРЕКП). Документи щодо розроблення, затвердження, схвалення та реалізації (виконання) інвестиційної програми ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " на 2018 рік, на 2019 рік, у тому числі, документи щодо погодження та схвалення інвестиційної програми ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " на 2018 рік, також листування, пропозиції, звіти, розрахунки, проекти, накази, розпорядження, рішення, доручення тощо, документи щодо організації та виконання рішення ІНФОРМАЦІЯ_2 «Про погодження Інвестиційної програми Товариства з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_1 " на 2018 рік» (в тому числі, звіти, відомості, рішення, протоколи, розрахунки, накази, розпорядження, доручення, листування з усіма установами та підприємствами з даного приводу тощо), документи щодо реалізації ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " Інвестиційної програми на 2018 рік», в тому числі листування, звіти, відомості, рішення, протоколи, розрахунки, накази, розпорядження, доручення тощо, інформаційну картку ліцензіата до інвестиційної програми за встановленою формою, фінансовий план використання коштів для виконання інвестиційної програми на плановий період, фінансовий план використання коштів для виконання інвестиційної програми та їх урахування у структурі тарифів на 12 місяців, розрахованих відповідно до структури чинних та/або планованих тарифів і залучених коштів під час провадження господарської діяльності, з обов'язковим визначенням джерел фінансування заходів цієї інвестиційної програми, актуалізовану пояснювальна записка, яка містить коротку інформацію про ліцензіата, висновки щодо необхідності впровадження інвестиційної програми, обґрунтування інвестиційних витрат за їх складовими, аналіз впливу результатів реалізації програми на структуру тарифу у плановому періоді, документи про узагальнену характеристику об'єктів у сфері теплопостачання за формою № 10-НКРЕКП-технічний паспорт тепло (річна), техніко-економічне обґрунтування необхідності та доцільності впровадження заходів з урахуванням вимог НКРЕКП щодо першочерговості виконання заходів, затверджених схем теплопостачання міст та інших населених пунктів України, результатів проведених аудиту та експертиз, висновків експертно-технічних обстежень, забезпечення стовідсоткового технологічного з джерел теплопостачання та комерційного обліку теплової енергії, визначення строку окупності та економічного ефекту від упровадження заходів інвестиційної програми з наданням детального розрахунку з посиланнями на конкретні пункти відповідної нормативної документації, довідкової технічної літератури, експлуатаційної документації тощо, а саме визначення економії паливно-енергетичних ресурсів (у натуральних одиницях виміру та в тоннах умовного палива із зазначенням перевідних коефіцієнтів), економічного ефекту (тис. грн), строку окупності (місяців) тощо з використанням даних форм звітності за базовий період, необхідних для їх розрахунків, документів аналізу можливих альтернативних технічних рішень з наданням матеріалів щодо обґрунтування прийнятого технічного рішення, порівняння витрат на проведення заходу та отримання відповідного результативного показника, обґрунтування вибору обладнання (матеріалів) різних виробників за орієнтовною їх вартістю та технічними показниками на підставі прийнятого технічного рішення, документи обґрунтування вартості матеріальних ресурсів - комерційні пропозиції (не менше двох) або звіт про результати проведення процедури запиту цінових пропозицій відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», закупівля яких передбачена в інвестиційній програмі на плановий період, загальною вартістю однотипного обладнання та/або матеріалів за інвестиційною програмою, в яких мають бути вказані обрані цінові пропозиції (без ПДВ) та, у разі зазначення вартості в іноземній валюті, курс обміну з прив'язкою до дати, єдиної для всієї інвестиційної програми (у разі визначення курсу обміну ліцензіатом), загальною вартістю однотипного обладнання більше 25 тис. грн по всій інвестиційній програмі, затверджений в установленому порядку зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва об'єкта, спорудження якого передбачено інвестиційною програмою на плановий період, та відомості ресурсів до нього, звіт щодо проведення експертизи кошторисної частини проектної документації на плановий період по об'єктах реконструкції, технічного переоснащення, модернізації та нового будівництва загальною кошторисною вартістю від 500 тис. грн (без ПДВ) до 5 млн грн (без ПДВ); висновки експертиз щодо всієї проектної документації відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» - по об'єктах вартістю більше 5 млн грн (без ПДВ), орієнтовні ціни закупівель, письмове техніко-економічне обґрунтування отримання позики, кредиту (бізнес-план), затверджене ліцензіатом, погоджене відповідальним виконавцем та органом місцевого самоврядування, прогнозний графік фінансування, розрахунок очікуваного результату від реалізації заходів та доцільності їх фінансування за рахунок отриманих позики, кредиту, графік погашення відсотків за користування позикою, кредитом та основної суми запозичення, аналіз впливу на структуру тарифу, складений відповідно до графіка отримання та погашення запозичень, опис технічних рішень, погодження органу місцевого самоврядування (для об'єктів комунальної власності), зобов'язання ліцензіата щодо досягнення очікуваних результатів реалізації інвестиційної програми у сфері ліцензованої діяльності, зокрема щодо: зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів; забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів; підвищення якості послуг у сфері теплопостачання; підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, пропозиції до проекту інвестиційної програми, отримані безпосередньо та/або від та через орган місцевого самоврядування, а також прийняті рішення за результатами розгляду вказаних пропозицій, звіти за результатами проведення енергетичного аудиту та проведення експертизи кошторисної частини проектної документації, документи фінансової звітності (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал) за два роки на дату останньої звітної дати, складені за формами, наведеними в наказі Міністерства фінансів України від 07 лютого 2013 року № 73 «Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності», зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 28 лютого 2013 року за № 336/22868, та завірені ліцензіатом, договір концесії або оренди об'єктів централізованого теплопостачання, інформаційна згода посадової особи ліцензіата на обробку персональних даних за встановленою формою, погодження ІНФОРМАЦІЯ_2 на розміщення в межах м. Рівне нових або реконструкцію діючих об'єктів теплопостачання, сприяння розвитку систем теплопостачання, відповідні рішення щодо погодження інвестиційної програми, примірники інвестиційних програм ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " на 2018 рік та на 2019 рік, матеріали щодо внесення змін до інвестиційної програми (заяви з додатками, звіти, розрахунки, обґрунтування, матеріали засідань, рішення, постанови тощо), щоквартальні та річні звіти про виконання інвестиційної програми разом з пояснювальною запискою, листування з ІНФОРМАЦІЯ_9 , її виконавчим комітетом, структурними підрозділами та виконавчими органами, іншими суб'єктами за 2018-2019 роки з приводу затвердження, погодження, схвалення та реалізації інвестиційної програми ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " на 2018 рік та на 2019 рік, протоколи відкритих обговорень Інвестиційних програм ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " на 2018 рік та 2019 рік, рішення НКРЕКП щодо продовження виконання робіт інвестиційної програми після закінчення терміну її виконання приймає. Звітність за період 2018-2019 роки, подана ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " до НКРЕКП, в тому числі. за наступними формами: форма № 1-НКРЕКП-тепло (місячна), форма № 2-НКРЕКП-тепло (місячна), форма № 3-НКРЕКП-тепло (місячна), форма № 7-НКРЕКП-інвестиції тепло (квартальна), форма № 8-НКРЕКП-тепло (квартальна), форма № 10-НКРЕКП-технічний паспорт тепло (річна), форми звітності зі стимулюючого регулювання. Документи щодо інвестицій, капіталовкладень, модернізацію, придбання та встановлення нового обладнання та інших заходів, що здійснюються ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " у період 2018-2019 років у сферу теплопостачання м. Рівне, також листування, програми, договори, угоди, пропозиції, погодження, дозволи, проекти, схеми, розрахунки, аудити, оцінки, звіти тощо. Документи, що стосуються передачі в суборенду орендованого комунального майна м. Рівне, в тому числі листування з даного приводу, погодження, звіти, розрахунки, накази, розпорядження, доручення, рішення, акти повернення, акти приймання передачі, матеріали інвентаризацій, матеріали оцінки, договори суборенди та інші з приводу використання даного майна. Документи щодо формування та затвердження тарифів ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " у 2018-2019 роках.
У разі відсутності оригіналів, надати завірені належним чином копії документів та протоколи їх вилучення.
На вимогу володільця особою, яка пред'являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів, має бути залишено копію вилучених документів.
Копії вилучених документів виготовляються з використанням копіювальної техніки, електронних засобів володільця (за його згодою) або копіювальної техніки, електронних засобів особи, яка пред'являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Встановити строк дії ухвали - один місяць з моменту постановлення ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1