Ухвала від 27.05.2019 по справі 243/1432/19

УХВАЛА

Іменем України

27 травня 2019 року м. Слов'янськ Єд. унік. № 243/1432/19

Провадження № 2-во/243/59/19

Слов'янський міськрайонний суд Донецької області у складі:

головуючий суддя Мінаєв І.М.

при секретарі судового засідання Янчевському В.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судового засідання Слов'янського міськрайонного суду Донецької області заяву представника позивача ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні суду у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 , яка діє в інтересах ОСОБА_2 , до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , за участю третьої особи, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, Служби у справах дітей виконавчого комітету Миколаївської міської ради Донецької області, про позбавлення батьківських прав, встановлення опіки та стягнення аліментів на утримання дитини, -

ВСТАНОВИВ:

15 квітня 2019 року Слов'янським міськрайонним судом Донецької області було ухвалено рішення у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , яка діє в інтересах ОСОБА_2 , до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , за участю третьої особи, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, Служби у справах дітей виконавчого комітету Миколаївської міської ради Донецької області, про позбавлення батьківських прав, встановлення опіки та стягнення аліментів на утримання дитини, яким позовні вимоги було задоволено.

23.05.2019 року до суду надійшла заява представника позивача ОСОБА_1 , в якій представник позивача просить виправити описку в рішенні суду від 15.04.2019 року, а саме - замість вірного прізвища відповідача ОСОБА_5 Миколайовича « ОСОБА_6 » у тексті рішення, а саме: у V розділі «Оцінка суду» у п.п. 27, 30, 39, 40 помилково вказано « ОСОБА_7 ».

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що заявлені вимоги про виправлення описки в судовому рішенні підлягають задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до положення ч. 1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.

Положенням ч. 2 ст. 269 ЦПК України передбачено, що питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Як вбачається з матеріалів справи, відповідачем по справі є ОСОБА_4 , позовні вимоги заявлені до ОСОБА_4 (а.с. 2-3).

Відповідно до копії свідоцтва про народження серії НОМЕР_1 від 06.03.2006 року ОСОБА_8 народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 , її батьком є ОСОБА_4 , вірне прізвище відповідача - ОСОБА_6 . (а. с. 8)

З огляду на вищенаведене суд приходить до висновку, що заявлені вимоги представника позивача ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні суду підлягають задоволенню, оскільки дійсно прізвище відповідача ОСОБА_9 « ОСОБА_7 » вказано помилково, а тому слід виправити описку в рішенні суду від 15.04.2019 року, а саме - замість помилково вказаного прізвища « ОСОБА_7 », зазначити вірне прізвище - « ОСОБА_6 ».

На підставі викладеного, керуючись ст. 269, 353 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Заяву представника позивача ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні суду у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 , яка діє в інтересах ОСОБА_2 , до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , за участю третьої особи, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, Служби у справах дітей виконавчого комітету Миколаївської міської ради Донецької області, про позбавлення батьківських прав, встановлення опіки та стягнення аліментів на утримання дитини, - задовольнити.

Внести виправлення в рішення суду від 15.04.2019 року у цивільній справі № 2/243/872/2019 за позовом ОСОБА_1 , яка діє в інтересах ОСОБА_2 , до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , за участю третьої особи, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, Служби у справах дітей виконавчого комітету Миколаївської міської ради Донецької області, про позбавлення батьківських прав, встановлення опіки та стягнення аліментів на утримання дитини, а саме:

-у V розділі «Оцінка суду» у п.п. 27, 30, 39, 40 замість помилково вказаного прізвища відповідача ОСОБА_9 « ОСОБА_10 вважати вірним прізвище - « ОСОБА_11 у відповідних відмінках.

Ухвала може бути оскаржена в Донецькому апеляційному суді через Слов'янський міськрайонний суд протягом п?ятнадцяти днів з дня її проголошення, а особою, без участі якої постановлена ухвала - протягом п?ятнадцяти днів з дня отримання її копії.

Суддя

Слов'янського міськрайонного суду І.М. Мінаєв

Попередній документ
81974534
Наступний документ
81974536
Інформація про рішення:
№ рішення: 81974535
№ справи: 243/1432/19
Дата рішення: 27.05.2019
Дата публікації: 29.05.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Заява про виправлення помилки у судовому рішенні