Ухвала від 27.05.2019 по справі 0440/6596/18

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

27 травня 2019 року Справа №0440/6596/18

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Бондар М.В. розглянувши у письмовому провадженні питання щодо поновлення провадження в адміністративній справі за позовом керівника Дніпропетровської місцевої прокуратури №3 Дніпропетровської області до Дніпровської міської ради, Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, третя особа на стороні відповідача-2, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа №13" Дніпровської міської ради про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

Керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури №3 Дніпропетровської області звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Дніпровської міської ради, Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, третя особа на стороні відповідача-2, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа №13" Дніпровської міської ради, в якій просить:

- визнати протиправною бездіяльність Дніпровської міської ради та департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради щодо невжиття заходів, направлених на оформлення правовстановлюючих документів на будівлі, споруди комунального закладу освіти «Спеціалізована школа №13» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Михайла Драгоманова, 50 та правовстановлюючих документів на земельну ділянку, на якій розташований комунальний заклад освіти «Спеціалізована школа №13» Дніпровської міської ради за адресою: м.Дніпро, вул.Михайла Драгоманова, 50.

- зобов'язати Дніпровську міську ради та департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради вжити заходів в межах компетенції, спрямованих на оформлення правовстановлюючих документів на будівлі, споруди комунального закладу освіти «Спеціалізована школа №13» Дніпровської міської ради за адресою: м.Дніпро. вул.Михайла Драгоманова, 50 та правовстановлюючих документів на земельну ділянку, на якій розташований комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №13» Дніпровської міської ради за адресою: м.Дніпро, вул. Михайла Драгоманова, 50.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 05.09.2018 року прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі та призначено розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 23.11.2018 року зупинено провадження в адміністративній справі №0440/6596/18 строком на шість місяців за клопотаннями прокурора та представників відповідача-1 і відповідача-2 з метою надання часу для врегулювання спору шляхом примирення.

Відповідно до статті 237 Кодексу адміністративного судочинства України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу. З дня поновлення провадження у справі перебіг процесуальних строків продовжується. Провадження у справі продовжується зі стадії, на якій його було зупинено.

Враховуючи те, що строк, на який провадження у справі №0440/6596/18 зупинено, закінчився, суд вважає за необхідне поновити провадження в адміністративній справі №0440/6596/18.

На підставі викладеного, керуючись статтею 237 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Поновити провадження в адміністративній справі №0440/6596/18 за позовом керівника Дніпропетровської місцевої прокуратури №3 Дніпропетровської області до Дніпровської міської ради, Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, третя особа на стороні відповідача-2, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа №13" Дніпровської міської ради про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії.

Призначити підготовче засідання на 11 червня 2019 року о 11 годині 15 хвилин. Засідання відбудеться в приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: м. Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4, зала судових засідань №2.

Копію ухвали разом з повістками направити учасникам справи.

Ухвала суду набирає законної сили відповідно до статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України та не підлягає оскарженню.

Суддя М.В. Бондар

Попередній документ
81974219
Наступний документ
81974222
Інформація про рішення:
№ рішення: 81974221
№ справи: 0440/6596/18
Дата рішення: 27.05.2019
Дата публікації: 29.05.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування, зокрема зі спорів у сфері:; містобудування; планування і забудови територій; архітектурної діяльності
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (23.12.2022)
Дата надходження: 23.12.2022
Предмет позову: Заява про поновлення строку пред'явлення виконавчого документа до виконання
Розклад засідань:
01.03.2022 11:00 Дніпропетровський окружний адміністративний суд
10.11.2022 10:00 Дніпропетровський окружний адміністративний суд
16.01.2023 11:20 Дніпропетровський окружний адміністративний суд