Ухвала від 27.05.2019 по справі 160/3570/19

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УХВАЛА

27 травня 2019 р.Справа №160/3570/19

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі головуючої судді Маковської О.В., розглянувши в порядку письмового провадження клопотання Головного управління ДФС в Одеській області про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції по справі №160/3570/19 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮНІ-ТРЕЙД КОМПАНІ» до Головного управління ДФС в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Дніпропетровсього окружного адміністративного суду перебуває означена адміністративна справа.

До канцелярії суду 22 травня 2019 року надійшло клопотання представника відповідача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Клопотання обґрунтовано неможливістю прибуття у судове засідання відповідача через відсутність коштів та у зв'язку з обмеженим фінансуванням Головного управління ДФС у Одеській області.

Вирішуючи подане клопотання, суд зазначає наступне.

Відповідно до ч.2 ст.195 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Згідно із ч.7 ст.195 КАС України, у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання.

Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов'язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції (ч.8 ст.195 КАС України).

З системного аналізу викладеного вище слідує, що задоволення клопотання про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду та постановлення відповідної ухвали можливе лише за умови, що суд, в приміщенні якого буде проводитись відеоконференція, зможе організувати її виконання.

За результатом підготовчих дій, спрямованих на забезпечення проведення судового засідання в режимі відеоконференції, судом встановлено, що відповідно до графіку проведення судових засідань в режимі відеоконференції Одеського окружного адміністративного суду на 04 червня 2019 року з 14 год. 00 хв. до 15 год. 00 заброньовано для проведення інших судових засідань суду в режимі відеоконференції, що підтверджено витягом з сайту «Бронювання систем відеоконференцзв'язку».

За таких обставин у Дніпропетровського окружного адміністративного суду по даній адміністративній справі відсутня технічна можливість забезпечити проведення судового засідання, призначеного на 04 червня 2019 року о 14 год. 30 хв., в режимі відеоконференції.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне відмовити представнику відповідача в задоволенні клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Керуючись ст.ст. 195, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

В задоволенні клопотання Головного управління ДФС у Одеській області про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції - відмовити.

Копію ухвали про відмову у задоволенні клопотання направити особі, яка його подала.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили в порядку та строки, передбачені статтею 256 КАС України.

Суддя О.В. Маковська