Постанова від 24.05.2019 по справі 440/3589/18

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 травня 2019 р. Справа № 440/3589/18

Другий апеляційний адміністративний суд у складі:

Головуючого судді: Присяжнюк О.В.,

Суддів: Любчич Л.В. , Спаскіна О.А. ,

розглянувши в порядку письмового провадження у приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 11.01.2019 року (ухвалене суддею Кукоба О.О. в порядку спрощеного позовного провадження) по справі № 440/3589/18

за позовом ОСОБА_1

до Міського голови м. Кременчука Полтавської області Малецького Віталія Олексійовича , Управління соціального захисту населення Крюківського району Департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області , Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області , Департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області

про визнання протиправними та скасування розпоряджень, визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду з адміністративним позовом до Міського голови м. Кременчука Полтавської області ОСОБА_2 , управління соціального захисту населення Крюківського району Департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, в якому просила: визнати протиправними та скасувати розпорядження: від 10.04.2014 р. № 107-Р "Про закінчення опалювального періоду 2013-2014 років в м. Кременчуці", від 10.04.2014 р. № 108-Р "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 10.04.2014 р. № 107-Р", від 15.10.2014 р. №296-Р "Про початок опалювального періоду 2014-2015 років", від 10.04.2015 р. № 99-Р "Про закінчення опалювального періоду 2014-2015 років в м. Кременчуці", від 09.10.2015 р. № 283-Р "Про початок опалювального періоду 2015-2016 років для житлових будинків, квартир з індивідуальним газовим опаленням та інших споживачів", від 28.10.2015 р. № 307-Р "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 09.10.2015 р. № 283-Р", від 07.04.2016 р. № 129-Р "Про закінчення опалювального періоду 2015-2016 років в м. Кременчуці", від 11.10.2016 р. № 323-Р "Про початок опалювального періоду 2016-2017 років для житлових будинків та інших споживачів з центральним опаленням", від 31.03.2017р. № 98-Р "Про закінчення опалювального періоду 2016-2017 років в м. Кременчуці", від 18.10.2017 р.№ 307-Р "Про початок опалювального періоду 2017-2018 років для житлових будинків та інших споживачів з централізованим опаленням", від 06.04.2018р. № 110-Р "Про закінчення опалювального періоду 2017-2018 року в м. Кременчуці"; визнати протиправними дії управління соціального захисту населення Крюківського району Департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області із здійснення перерахунку призначеної позивачці субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за період: з 01.11.2013 р. по 30.04.2014 р. у розмірі 649,32 грн., з 01.10.2014 р. по 30.04.2014 р. - 1431,20 грн., з 01.10.2015 р. по 30.04.2016 р. - 3628,67 грн., з 01.10.2016 р. по 30.04.2017 р. - 3484,45 грн., з 01.10.2017 р. по 30.04.2018 р. - 2258,71 грн; зобов'язання управління соціального захисту населення Крюківського району Департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області здійснити нарахування призначеної позивачці субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та доплатити за період: з 01.11.2013 р. по 30.04.2014 р. у розмірі 649,32 грн., з 01.10.2014 р. по 30.04.2014 р. - 1431,20 грн., з 01.10.2015 р. по 30.04.2016 р. - 3628,67 грн., з 10.10.2016 р. по 30.04.2017 р. - 3484,45 грн., з 01.10.2017 р. по 30.04.2018 р. - 2258,71 грн.

Рішенням Сумського окружного адміністративного суду від 11.01.2019 р. у задоволенні позову відмовлено.

Не погодившись із рішенням суду першої інстанції, позивачка подала апеляційну скаргу, в якій, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, просила скасувати рішення Сумського окружного адміністративного суду від 11.01.2019 р. від 30.11.2018 р.. та прийняти постанову, якою задовольнити позовні вимоги та зобов'язати відповідачів подати звіт до суду звіт про виконання судового рішення.

В обґрунтування вимог апеляційної скарги, апелянт посилається на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, а саме: вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Кодексу адміністративного судочинства України на не відповідність висновків суду обставинам справи.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 311 Кодексу адміністративного судочинства України, суд апеляційної інстанції розглядає справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Суд, перевіривши підстави для апеляційного перегляду, вважає, що вимоги апеляційної скарги підлягають частковому задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 308 Кодексу адміністративного судочинства України, суд апеляційної інстанції переглядає справу за наявними у ній і додатково поданими доказами та перевіряє законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів та вимог апеляційної скарги.

Судовим розглядом встановлено, що позивачка є власником квартири у багатоквартирному житловому будинку та перебуває на обліку в управлінні соцзахисту населення з листопада 2013 року як отримувач субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Міським головою м. Кременчука Полтавської області, його першим заступником та секретарем міської ради упродовж 2013-2018 років видавались розпорядження про початок та закінчення опалювального сезону у м. Кременчуці Полтавської області: 10.04.2014 р. № 107-Р "Про закінчення опалювального періоду 2013-2014 років в м. Кременчуці", № 108-Р "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 10.04.2014 р. № 107-Р"; 15.10.2014 р. № 296-Р "Про початок опалювального періоду 2014-2015 років"; 10.04.2015 р. № 99-Р "Про закінчення опалювального періоду 2014-2015 років в м. Кременчуці"; 09.10.2015 р. № 283-Р "Про початок опалювального періоду 2015-2016 років для житлових будинків, квартир з індивідуальним газовим опаленням та інших споживачів"; 28.10.2015 р. № 307-Р "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 09.10.2015 р. № 283-Р"; 07.04.2016 р. № 129-Р "Про закінчення опалювального періоду 2015-2016 років в м. Кременчуці"; 11.10.2016 р. № 323-Р "Про початок опалювального періоду 2016-2017 років для житлових будинків та інших споживачів з центральним опаленням"; 31.03.2017 р. № 98-Р "Про закінчення опалювального періоду 2016-2017 років в м. Кременчуці"; 18.10.2017 р. № 307-Р "Про початок опалювального періоду 2017-2018 років для житлових будинків та інших споживачів з централізованим опаленням"; 06.04.2018 р. №110-Р "Про закінчення опалювального періоду 2017-2018 року в м. Кременчуці".

Вказані розпорядження опублікуванні на офіційному веб-сайті Кременчуцької міської ради Полтавської області.

На підставі розпоряджень міського голови про початок та закінчення опалювального сезону управлінням соцзахисту населення проведено розрахунок субсидії ОСОБА_1 для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг з централізованого опалення.

За результатами звернень позивачки про отримання інформації щодо періоду нарахування субсидій, Департаментом соціального захисту населення та питань АТО листом № 26-01/1443 від 14.06.2018 р. повідомлено, що субсидія нарахована на підставі розпоряджень міського голови про початок та закінчення опалювального сезону та розраховувалась на неопалюваний сезон з 01 травня по 30 вересня та з 01 жовтня по 30 квітня відповідного року.

Листом Виконкому від 04.06.2018 р. № 01-18/3868 позивачці надані копії вищевказаних розпоряджень про початок та закінчення опалювального сезону за 2013 - 2018 роки.

Не погодившись з вищевказаним розпорядженнями та розміром нарахованої позивачці субсидії, ОСОБА_1 звернулася до суду із цим позовом.

Відмовляючи в задоволенні позовних вимог, суд першої інстанції виходив з того, що оскаржувані розпорядження обґрунтовані та не підлягають скасуванню, у зв'язку з чим не підлягають задоволенню позовні вимоги ОСОБА_1 про здійснення їй перерахування субсидії.

Суд апеляційної інстанції не погоджується з таким висновком суду першої інстанції з наступних підстав.

Відповідно ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

У статті 1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» дано визначення терміну виконавчі органи рад» як органи, які відповідно до Конституції України та цього Закону створюються сільськими, селищними, міськими, районними в містах (у разі їх створення) радами для здійснення виконавчих функцій і повноважень місцевого самоврядування у межах, визначених цим та іншими законами.

Згідно із ст. 11 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчими органами сільських, селищних, міських, районних у містах (у разі їх створення) рад є їх виконавчі комітети, відділи, управління та інші створювані радами виконавчі органи.

Сільський, селищний, міський голова є головною посадовою особою територіальної громади відповідно села (добровільного об'єднання в одну територіальну громаду жителів кількох сіл), селища, міста (стаття 12 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

Відповідно до п. 20 ч. 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування», сільський, селищний, міський голова: видає розпорядження у межах своїх повноважень.

Проте статтею 42 вказаного Закону (на яку посилається міський голова та його заступник як на правову підставу прийняття оскаржуваних розпоряджень) не передбачені повноваження щодо регулювання дат початку та закінчення опалювального періоду.

Ці питання законодавством віднесені до компетенції виконавчих органів рад, до повноважень їх виконавчих комітетів.

Пунктом 1 цих Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. N 630 з передбачено, що ці Правила регулюють відносини між суб'єктом господарювання, предметом діяльності якого є надання житлово-комунальних послуг (виконавець), і фізичною та юридичною особою (споживач), яка отримує або має намір отримувати послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення».

Пунктом 5 Правил N 630 зазначено, що рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

У пункті 14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива від 21.10.1995 року № 848, (в редакції чинній на час прийняття оскаржуваного розпорядження) зазначено, що перерахунок субсидії в межах установленого строку її призначення здійснюється у разі: встановлення рішенням виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або місцевої держадміністрації дати початку (закінчення) опалювального періоду, що відрізняється від дати початку (закінчення) опалювального сезону, на який розраховується субсидія, визначеної цим пунктом, тобто з 1 жовтня по 30 квітня.

Частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено, що Виконавчий комітет сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради в межах своїх повноважень приймає рішення. Рішення виконавчого комітету приймаються на його засіданні більшістю голосів від загального складу виконавчого комітету і підписуються сільським, селищним, міським головою, головою районної у місті ради.

Згідно із ч. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , сільський, селищний, міський голова, голова районної у місті, районної, обласної ради в межах своїх повноважень видає розпорядження.

Аналіз вищезазначених норм вказує, що у міського голови, його заступника, органів місцевого самоврядування відсутні повноваження приймати рішення про закінчення опалювального сезону (періоду) для інших видів опалення. Міський голова та його заступник не є виконавчими органами місцевих рад, а є посадовими особами, які в межах своїх повноважень приймають розпорядження, а не рішення.

Таким чином, суд апеляційної інстанції вважає, що розпорядження першого заступника міського голови Кременчуцької міської ради ОСОБА_3 . № 107-Р "Про закінчення опалювального періоду 2013-2014 років в м. Кременчуці" від 10.04.2014 р., № 108-Р "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 10.04.2014 р. № 107-Р" від 10.04.2014 р., розпорядження секретаря міської Кременчуцької міської ради ОСОБА_4 М. № 296-Р "Про початок опалювального періоду 2014-2015 років" від 15.10.2014 р., № 99-Р "Про закінчення опалювального періоду 2014-2015 років в м. Кременчуці" від 10.04.2015 р., № 283-Р "Про початок опалювального періоду 2015-2016 років для житлових будинків, квартир з індивідуальним газовим опаленням та інших споживачів" від 09.10.2015 р., № 307-Р "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 09.10.2015 р. № 283-Р" від 28.10.2015 р., розпорядження міського голови Кременчуцької міської ради ОСОБА_5 О. від 07.04.2016 р. № 129-Р "Про закінчення опалювального періоду 2015-2016 років в м. Кременчуці", № 323-Р "Про початок опалювального періоду 2016-2017 років для житлових будинків та інших споживачів з центральним опаленням", від 31.03.2017 р. від 11.10.2016 р., № 307-Р "Про початок опалювального періоду 2017-2018 років для житлових будинків та інших споживачів з централізованим опаленням" від 18.10.2017 р., № 110-Р "Про закінчення опалювального періоду 2017-2018 року в м. Кременчуці" від 06.04.2018 р. необґрунтовані та підлягають скасуванню.

Щодо позовної вимоги позивачки про скасування розпорядження міського голови Малецького В.О. № 98-Р від 31.03.2017 р. «Про закінчення опалювального періоду 2016-2017 років в м. Кременчуці», суд апеляційної інстанції вважає, що вона не підлягає задоволенню, оскільки вказане розпорядження скасовано рішенням Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 05.04.2018 р. по справі № 524/7214/17, яке залишено без змін Постановою Харківського апеляційного адміністративного суду від 11.10.2018 р.

Згідно із абз. 1 п. 14 Постанови Кабінету Міністрів України № 848, субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців, і розраховується: на неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня; на опалювальний сезон - з 1 жовтня по 30 квітня.

Перерахунок субсидії відповідно до абз. 16 п. 14 Постанови Кабінету Міністрів України № 848, здійснюється в межах установленого строку її призначення без звернення громадян у разі, зокрема, встановлення рішенням виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або місцевої держадміністрації дати початку (закінчення) опалювального періоду, що відрізняється від дати початку (закінчення) опалювального сезону, на який розраховується субсидія, визначеної цим пунктом (у разі користування послугою з централізованого опалення).

Пунктом 2 частини 3 статті 16 Закону України «Про житлово - комунальні послуги» встановлено, що комунальні послуги надаються споживачам безперебійно, виключно за винятком часу перерв на міжопалювальний період для систем опалення, рішення про початок та закінчення якого приймається виконавчими органами відповідних місцевих рад або місцевими державними адміністраціями виходячи з кліматичних умов згідно з правилами та іншими нормативними документами.

Таким чином, оскільки відсутні відповідні рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради про закінчення опалювального періоду, що відрізняється від дати початку (закінчення) опалювального сезону, на який розрахована субсидія, то Управління соціального захисту населення Автозаводського району департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради не мало правових підстав здійснювати перерахунок субсидії на послугу газопостачання в бік зменшення, Закон України «Про житлово-комунальні послуги» регулює відносини, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг.

Стаття 5 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» містить визначення поняття та види комунальних послуг, зокрема, це послуги: з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами.

Згідно із п.п. 6 п. 1 ст. 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», позивач має право отримувати компенсацію за надані відповідно до закону окремим категоріям громадян пільги та нараховані субсидії з оплати житлово-комунальних послуг і повертати їх у разі ненадання таких послуг чи пільг.

Рішенням Кременчуцької міської ради від 23.12.2015 р. затверджено Положення про Управління соціального захисту населення Автозаводського району департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області (в подальшому - Положення).

Пунктом 1.1 Положення встановлено, що Управління соціального захисту населення Автозаводського району департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області є виконавчим органом міської ради, структурним підрозділом департаменту праці, соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Згідно із п. 1.3 Положення, Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної ради України, актами Кабінету Міністрів України, наказами та іншими нормативно-правовими актами Міністерства соціальної політики України, розпорядженнями обласної державної адміністрації, наказами Департаменту праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, рішеннями Кременчуцької міської ради, рішеннями виконавчого комітету та цим Положенням.

Відповідно до п. 3.3 Положення, Управління відповідно до покладених на нього завдань забезпечує призначення населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Судовим розглядом встановлено, що позивачці у період з 2013 р. по 2018 р., призначалася та розраховувалася субсидія на неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня; на опалювальний сезон - з 1 жовтня по 30 квітня.

Таким чином, суд апеляційної інстанції вважає, що позивачка мала право на призначення субсидії на весь опалювальний період, а саме до 30 квітня відповідного року, в зв'язку з чим належним способом захисту її прав є визнання протиправними дій управління соціального захисту населення Крюківського району Департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області із здійснення перерахунку призначеної позивачці субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послугу бік зменшення за період: з 01.11.2013 р. по 30.04.2014 р., з 01.10.2014 р. по 30.04.2014 р., з 01.10.2015 р. по 30.04.2016 р., з 01.10.2016 р. по 30.04.2017 р., з 01.10.2017 р. по 30.04.2018 р. та зобов'язання управління соціального захисту населення Крюківського району Департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області здійснити нарахування призначеної позивачці субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та доплатити за вказаний період.

Із врахуванням вищевикладеного, суд апеляційної інстанції вважає, що суд першої інстанції дійшов до помилкового висновку про відсутність підстав для нарахування позивачці, призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Щодо вимоги апелянта про зобов'язання відповідачів у встановлений судом строк подати до суду звіт про виконання судового рішення суд апеляційної інстанції зазначає наступне.

Частиною 1 статті 382 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.

З наведеної норми вбачається, що зобов'язання відповідача подати звіт про виконання судового рішення є правом, а не обов'язком суду. Оскільки в ході судового розгляду справи не встановлено необхідності зобов'язувати відповідачів подати звіт про виконання судового рішення, то суд апеляційної інстанції відмовляє ОСОБА_6 в задоволенні цієї частини позовних вимог.

Згідно п. 2 ч.1 ст. 315, п. 4 ч. 1 ст. 317 Кодексу адміністративного судочинства України, за наслідками розгляду апеляційної скарги на судове рішення суду першої інстанції суд апеляційної інстанції має право скасувати судове рішення повністю або частково і ухвалити нове судове рішення у відповідній частині або змінити судове рішення, у разі неправильного застосування норм матеріального права.

Таким чином, суд апеляційної інстанції вважає необхідним скасувати рішення Сумського окружного адміністративного суду від 11.01.2019 р. та прийняти постанову про часткове задоволення позовних вимог ОСОБА_6

Керуючись ст. ст. 243, 308, 315, 317, 322, 325, 326, 328, 329 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 - задовольнити частково.

Рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 11.01.2019 по справі № 440/3589/18 - скасувати.

Визнати протиправними та скасувати розпорядження: першого заступника міського голови Кременчуцької міської ради Калашніка В.В. № 107-Р "Про закінчення опалювального періоду 2013-2014 років в м. Кременчуці" від 10.04.2014 р., № 108-Р "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 10.04.2014 р. № 107-Р" від 10.04.2014 р.; Секретаря міської Кременчуцької міської ради ОСОБА_7 . № 296-Р "Про початок опалювального періоду 2014-2015 років" від 15.10.2014 р., № 99-Р "Про закінчення опалювального періоду 2014-2015 років в м. Кременчуці" від 10.04.2015 р., № 283-Р "Про початок опалювального періоду 2015-2016 років для житлових будинків, квартир з індивідуальним газовим опаленням та інших споживачів" від 09.10.2015 р., № 307-Р "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 09.10.2015 р. № 283-Р" від 28.10.2015 р.; Міського голови Кременчуцької міської ради ОСОБА_2 від 07.04.2016 р. № 129-Р "Про закінчення опалювального періоду 2015-2016 років в м. Кременчуці", № 323-Р "Про початок опалювального періоду 2016-2017 років для житлових будинків та інших споживачів з центральним опаленням", від 31.03.2017 р. від 11.10.2016 р., № 307-Р "Про початок опалювального періоду 2017-2018 років для житлових будинків та інших споживачів з централізованим опаленням" від 18.10.2017 р., № 110-Р "Про закінчення опалювального періоду 2017-2018 року в м. Кременчуці" від 06.04.2018 р.

Визнати протиправними дії Управління соціального захисту населення Крюківського району Департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області із здійснення перерахунку призначеної ОСОБА_1 субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у бік зменшення за період: з 01.11.2013 р. по 30.04.2014 р., з 01.10.2014 р. по 30.04.2014 р., з 01.10.2015 р. по 30.04.2016 р., з 01.10.2016 р. по 30.04.2017 р., з 01.10.2017 р. по 30.04.2018 р.

Зобов'язати Управління соціального захисту населення Крюківського району Департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області здійснити нарахування ОСОБА_1 субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за період: з 01.11.2013 р. по 30.04.2014 р., з 01.10.2014 р. по 30.04.2014 р., з 01.10.2015 р. по 30.04.2016 р., з 01.10.2016 р. по 30.04.2017 р., з 01.10.2017 р. по 30.04.2018 р.

В іншій частині позовних вимог відмовити.

Постанова набирає законної сили з дати її прийняття та не може бути оскаржена у касаційному порядку до Верховного Суду.

Головуючий суддя О.В. Присяжнюк

Судді Л.В. Любчич О.А. Спаскін