Ухвала від 21.05.2019 по справі 440/934/19

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

21 травня 2019 рокум. ПолтаваСправа № 440/934/19

Полтавський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Головка А.Б.,

за участю:

секретаря судового засідання - Крутько О.В.,

позивача - Гриб ОСОБА_1 П.,

розглянувши у підготовчому засіданні клопотання представника відповідача про залучення третьої особи у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Головного Управління Національної поліції в Полтавській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

15 березня 2019 року ОСОБА_2 звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Головного Управління Національної поліції в Полтавській області про визнання незаконною бездіяльність Головного управління НП України в Полтавській області у невнесенні змін до наказу ГУНП України в Полтавській області від 30.12.2015 №62 о/с в частині підстав звільнення зі служби в органах поліції ОСОБА_2 та непроведенні йому виплати одноразової грошової допомоги при звільненні за 18 календарних років служби в розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби; зобов'язання внести зміни до наказу ГУНП України в Полтавській області від 30.12.2015 №62 о/с в частині заміни пункту 8 на пункт 2 ч.1 ст.77 Закону України “Про Національну поліцію” з формулюванням підстави звільнення зі служби в органах поліції ОСОБА_2 через хворобу - за рішенням медичної комісії про непридатність до служби в поліції, з наданням права на отримання одноразової грошової допомоги при звільненні за 18 років служби в розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби; зобов'язання здійснити виплату ОСОБА_2 одноразової грошової допомоги при звільненні за 18 років служби в розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби; зобов'язання скасувати наказ ГУНП України в Полтавській області від 05.02.2016 №18 о/с в частині щодо ОСОБА_2 .

Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 20 березня 2019 року провадження у справі відкрито.

Ухвалою суду від 21.05.2019 позовну заяву ОСОБА_2 залишено без розгляду в частині позовних вимог про визнання незаконною бездіяльність Головного управління НП України в Полтавській області у невнесенні змін до наказу ГУНП України в Полтавській області від 30.12.2015 №62 о/с в частині підстав звільнення зі служби в органах поліції ОСОБА_2 та непроведенні йому виплати одноразової грошової допомоги при звільненні за 18 календарних років служби в розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби; зобов'язання внести зміни до наказу ГУНП України в Полтавській області від 30.12.2015 №62 о/с в частині заміни пункту 8 на пункт 2 ч.1 ст.77 Закону України “Про Національну поліцію” з формулюванням підстави звільнення зі служби в органах поліції ОСОБА_2 через хворобу - за рішенням медичної комісії про непридатність до служби в поліції, з наданням права на отримання одноразової грошової допомоги при звільненні за 18 років служби в розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби.

Згідно із статтею 49 Кодексу адміністративного судочинства України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов'язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням учасників справи. Якщо адміністративний суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до судового розгляду встановить, що судове рішення може вплинути на права та обов'язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору. Вступ третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, не має наслідком розгляд адміністративної справи спочатку.

Заслухавши думку позивача, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про можливість залучення до участі в справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача Регіональний сервісний центр в Полтавській області МВС України, оскільки рішення по справі може вплинути на права та обов'язки даної особи.

При цьому, згідно з частиною 4 статті 173 Кодексу адміністративного судочинства України підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.

Суд дійшов висновку про необхідність продовження строку підготовчого провадження у справі на тридцять календарних днів для належної підготовки справи для розгляду по суті.

Відтак, суд вважає за необхідне підготовче засідання відкласти до 18 червня 2019 року о 10:15

На підставі викладеного, керуючись статтею 49, 173 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання представника відповідача про залучення третьої особи задовольнити.

Залучити до участі у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Головного Управління Національної поліції в Полтавській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача Регіональний сервісний центр в Полтавській області МВС України (ідентифікаційний код 40112186, 38751, Полтавська область, Полтавський район, с. Розсошенці, вул. Кременчуцька, 2В).

Продовжити на тридцять днів строк проведення підготовчого провадження.

Відкласти судовий розгляд справи на 18 червня 2019 року о 10:15, який відбудеться в приміщенні Полтавського окружного адміністративного суду за адресою: 36039, м. Полтава, вул. Пушкарівська, 9/26.

Копію ухвали надіслати учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення.

Повний текст ухвали складено 24 травня 2019 року.

Суддя А.Б. Головко

Попередній документ
81947917
Наступний документ
81947919
Інформація про рішення:
№ рішення: 81947918
№ справи: 440/934/19
Дата рішення: 21.05.2019
Дата публікації: 27.05.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Полтавський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо; звільнення з публічної служби, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Закрито проваджененя: рішення набрало законної сили (13.11.2019)
Дата надходження: 03.06.2019
Предмет позову: визнання права власності на спадкове майно