Ухвала від 20.05.2019 по справі 260/1426/18

ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про повернення апеляційної скарги

20 травня 2019 рокуЛьвів№ 857/3947/19

Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:

судді-доповідача -Запотічного І. І.

суддів -Довгої О. І.

Матковської З. М.

перевіривши апеляційну скаргу Управління Держпраці у Закарпатській області на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 26 лютого 2019 року у справі № 260/1426/18 за адміністративним позовом Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Управління Держпраці у Закарпатській області про визнання протиправною та скасування постанови,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою судді Восьмого апеляційного адміністративного суду від 11 квітня 2019 року апеляційну скаргу залишено без руху у зв'язку з невідповідністю апеляційної скарги вимогам статті 296 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме: не додано документа про сплату судового збору та надано десятиденний строк з дня вручення копії цієї ухвали для усунення виявлених недоліків.

Згідно з повідомленням про вручення поштового відправлення, копію зазначеної ухвали скаржник отримав 23 квітня 2019 року.

06 травня 2019 року на адресу суду надійшло клопотання Управління Держпраці у Закарпатській області про продовження строку для усунення недоліку апеляційної скарги. Як на доводи клопотання посилається на те, що апелянт є державним органом, видатки якого фінансуються з бюджету. Зазначає, що апелянт не може вчасно сплати судовий збір, а тому просить продовжити строк усунення недоліків апеляційної скарги. На підтвердження вказаних обставин долучено виписку з системи дистанційного обслуговування клієнтів Державної казначейської служби.

Разом з тим належних доказів які б давали підстави для висновку про неможливість сплати судового збору у встановленому порядку і розмірі, та доказів вжиття заходів для сплати такого не надано. Додана до клопотання виписка з системи дистанційного обслуговування клієнтів Державної казначейської служби не може вважатися належним доказом, оскільки апелянтом не надано доказів вчинення будь-яких дій для сплати судового збору за подання даної апеляційної скарги. Відтак в задоволенні даного клопотання слід відмовити.

Згідно з частиною другою статті 298 Кодексу адміністративного судочинства України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 296 цього Кодексу, застосовуються положення статті 169 цього Кодексу.

Відповідно до пункту 1 частини четвертої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга повертається скаржнику, якщо останній не усунув недоліки апеляційної скарги, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

На підставі викладеного, керуючись статтями 169, 296, 298 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

В задоволенні клопотання Управління Держпраці у Закарпатській області про продовження строку для сплати судового збору за подання апеляційної скарги на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 26 лютого 2019 року, у справі №260/1426/18 відмовити.

Апеляційну скаргу Управління Держпраці у Закарпатській області на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 26 лютого 2019 року у справі № 260/1426/18 повернути скаржнику.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена протягом тридцяти днів шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.

Суддя-доповідач І. І. Запотічний

судді О. І. Довга

З. М. Матковська