Постанова від 08.05.2019 по справі 466/3520/19

Справа № 466/3520/19

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 травня 2019 року м. Львів

Суддя Шевченківського районного суду м. Львова Баєва О.І., розглянувши матеріали, які надійшли з Управління патрульної поліції у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, приватного підприємця «Сорока», зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,

за ст. 152 КУпАП,-

УСТАНОВИВ:

згідно протоколом про адміністративне правопорушення серії АА №198388 від 20.04.2019 року, гр. ОСОБА_1 19.04.2019 року близько 01.14 год. по вул.Б.Хмельницького, 255 у м.Львові, будучи суб'єктом підприємницької діяльності «Автомийка» дав вказівку гр.ОСОБА_2, працюючого автомийщиком, вивозити відходи авто мийки, ґрунти, пісок на дорогу (проїзну частину), чим порушив п.п.20.1.1 Благоустрою м.Львова, чим скоїв правопорушення, передбачене ст. 152 КУпАП.

ОСОБА_1 під час розгляду матеріалів у суді свою вину у вчиненому правопорушенні заперечив, зазначивши, що він особисто не вивозив відходи авто мийки на дорогу.

Суд дослідивши матеріали адміністративної справи, приходить до висновку, що дії гр. ОСОБА_1 вірно кваліфіковано за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.152 КУпАП, оскільки він, будучи суб'єктом підприємницької діяльності дав вказівку на вивіз відходів з автомийки на проїзну частину, що стверджується протоколом про адміністративне правопорушення.

Враховуючи особу правопорушника та обставини справи, суд вважає, що йому слід призначити адміністративне стягнення у виді штрафу.

Керуючись ст. ст. 8, 268, 283, 284 КупАП,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.152 КУпАП оштрафувати його на 20 (двадцять) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 340 грн. (триста сорок гривень) в доход держави.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь державного бюджету України судовий збір у розмірі 384,20 грн. (триста вісімдесят чотири гривні двадцять копійок).

На постанову може бути подано апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня її винесення до Львівського апеляційного суду через Шевченківський районний суд м. Львова.

Суддя О. І. Баєва

Попередній документ
81736105
Наступний документ
81736107
Інформація про рішення:
№ рішення: 81736106
№ справи: 466/3520/19
Дата рішення: 08.05.2019
Дата публікації: 17.05.2019
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Шевченківський районний суд м. Львова
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення в галузі житлових прав громадян, житлово-комунального господарства та благоустрою; Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів