15.05.2019
Справа №607/21869/18
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
в складі: головуючого Грицака Р.М.
за участю секретаря Кісіль Т.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Тернополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1Fяни Андріївни до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
В провадженні Тернопільського міськрайонного суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1Fяни Андріївни до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
15 травня 2019 року від позивача ОСОБА_1 на адресу суду надійшла заява про залишення позовної заяви без розгляду.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Суд, враховуючи, що розгляд справи по суті не розпочатий, вважає, що позов слід залишити без розгляду.
Керуючись п. 5 ч. 1 ст. 257, 353 ЦПК України, суд -
Залишити без розгляду позовну заяву ОСОБА_1Fяни Андріївни до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Тернопільського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом пFятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Головуючий суддя
ОСОБА_3