22-ц/804/1515/19
242/4462/17
Головуючий у 1-й інстанції Черков В.Г.
Суддя-доповідач: Попова С.А.
14 травня 2019 року місто Маріуполь
Донецький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого судді Попової С.А.,
суддів Мироненко І.П., Принцевська В.П.,
перевіривши матеріали справи за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 , який діє в інтересах ОСОБА_2 на ухвалу Селидівського міського суду Донецької області від 05 квітня 2019 року за заявою ОСОБА_2 , в інтересах якого діє ОСОБА_1 , про визнання виконавчого документу таким що не підлягає виконанню, заінтересовані особи - ОСОБА_3 , ОСОБА_4 ,
Справу підготовлено до розгляду апеляційним судом. З'ясовані питання про склад учасників судового процесу, визначено характер спірних правовідносин і закон, який їх регулює, з'ясовані обставини, на які посилаються учасники справи як на підставу своїх вимог і заперечень та які обставини визнаються чи заперечуються учасниками справи, виконано всі необхідні дії, пов'язані з забезпеченням апеляційного розгляду. Є достатньо підстав для призначення справи до розгляду у судовому засіданні.
Керуючись ст.ст. 365, 366 ЦПК України,
Підготовчі дії для апеляційного розгляду справи закінчити.
Справу призначити до розгляду у судовому засіданні Донецького апеляційного суду в місті Маріуполі на 29 травня 2019 року о 09-30 годині.
Про час і місце судового засідання повідомити учасників справи.
Судді
14.05.2019