Ухвала від 11.05.2019 по справі 910/2034/19

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

11.05.2019Справа № 910/2034/19

Господарський суд міста Києва, у складі судді Чинчин О.В., розглянувши матеріали справи

за позовом Публічного акціонерного товариства "БАНК БОГУСЛАВ" (04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НИЖНЬОЮРКІВСЬКА, будинок 81)

до проТовариства з обмеженою відповідальністю "ЕКСКЛЮЗПРОЕКТ" (01054, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПАВЛІВСЬКА, будинок 9) зобов'язання включити в проміжний ліквідаційний баланс кредиторські вимоги

Представники сторін: не викликались

ВСТАНОВИВ:

Публічне акціонерне товариство "БАНК БОГУСЛАВ" звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕКСКЛЮЗПРОЕКТ" про зобов'язання включити в проміжний ліквідаційний баланс кредиторські вимоги.

Позовні вимоги обґрунтовані наявністю підстав для включення в проміжний ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕКСКЛЮЗПРОЕКТ" кредиторських вимог Позивача.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 22.02.2019 року відкрито провадження у справі №910/2034/19, вирішено справу розглядати за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 20.03.2019 року.

19.03.2019 року через загальний відділ діловодства суду (канцелярію) від Позивача надійшло клопотання про відкладення судового засідання.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 20.03.2019 року, яка занесена до протоколу судового засідання, відкладено підготовче судове засідання до 17.04.2019 року.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 17.04.2019 року, яка занесена до протоколу судового засідання, продовжено строк проведення підготовчого провадження на тридцять днів та відкладено підготовче судове засідання до 08.05.2019 року.

08.05.2019 року підготовче судове засідання не відбулось у зв'язку із перебуванням судді Чинчин О.В. на лікарняному.

Частиною 3 статті 177 Господарського процесуального кодексу України визначено, що підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.

Відповідно до частини 2 статті 181 Господарського процесуального кодексу України, дата і час підготовчого засідання призначаються суддею з урахуванням обставин справи і необхідності вчинення відповідних процесуальних дій.

Згідно з частиною 4 статті 120 Господарського процесуального кодексу України, ухвала господарського суду про дату, час та місце судового засідання чи вчинення відповідної процесуальної дії повинна бути вручена завчасно, з таким розрахунком, щоб особи, які викликаються, мали достатньо часу, але не менше ніж п'ять днів, для явки в суд і підготовки до участі в судовому розгляді справи чи вчинення відповідної процесуальної дії.

Враховуючи вищевикладене, керуючись статтями 120, 177, 181, 233, 234 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва

У Х ВА Л И В :

1. Підготовче засідання призначити на 22.05.19 о 11:10 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- В, зал № 31.

2. Повідомити учасників справи про підготовче засідання.

3. Запропонувати учасникам справи направити в судове засідання своїх представників, повноваження яких оформити у відповідності з вимогами ст. 60 Господарського процесуального кодексу України.

4. Попередити учасників судового процесу про наслідки неявки в судове засідання відповідно до ст. 202 Господарського процесуального кодексу України.

5. Звернути увагу сторін, що інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://ki.arbitr.gov.ua

6. Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та оскарженню не підлягає.

Дата складання та підписання повного тексту ухвали: 11 травня 2019 року.

Суддя О.В. Чинчин

Попередній документ
81692784
Наступний документ
81692786
Інформація про рішення:
№ рішення: 81692785
№ справи: 910/2034/19
Дата рішення: 11.05.2019
Дата публікації: 15.05.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Виконання договору кредитування; Інший спір про виконання договору кредитування