ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
м. Київ
13.05.2019Справа № 910/5912/19
Суддя господарського суду міста Києва Головіна К.І., розглянувши
заяву Комунального підприємства "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом'янського району міста Києва" (03186, м. Київ, вул. Соціалістична, 6, ідентифікаційний код 35756919)
до Фізичної особи-підприємця Івасюка Олександра Петровича ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 )
про видачу судового наказу за вимогою Комунального підприємства "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом'янського району міста Києва" про стягнення з Фізичної особи-підприємця Івасюка Олександра Петровича заборгованості за договором про надання послуг по утриманню будинку та прибудинкової території № 374/Е від 30.01.2018 р. у сумі 13 850,07 грн., яка складається із: основного боргу у сумі 11 832,07 грн., пені у сумі 120,97 грн., інфляційних нарахувань у сумі 1 458,26 грн., 3 % річних у сумі 438,77 грн.,
вважає, що відповідно до ст.ст. 525, 526, 530, 627, 628, 629, 901 Цивільного кодексу України, ст.ст. 173, 193 Господарського кодексу України заявлені вимоги підлягають частковому задоволенню.
Згідно з ч. 1 ст. 148 Господарського процесуального кодексу України судовий наказ може бути видано тільки за вимогами про стягнення грошової заборгованості за договором, укладеним у письмовій (в тому числі електронній) формі, якщо сума вимоги не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Відповідно до ч. 1 ст. 154 Господарського процесуального кодексу України суд розглядає заяву про видачу судового наказу протягом п'яти днів з дня її надходження. Розгляд проводиться без судового засідання і повідомлення заявника і боржника. Під час розгляду вимог в порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті (п. 7 ч. 1 ст. 155 Господарського процесуального кодексу України).
На підставі наведених норм за письмовим договором судовий наказ може бути видано тільки стосовно грошової заборгованості (основного боргу), тому керуючись ст.ст. 148, 154, 155 Господарського процесуального кодексу України, суддя
1. Стягнути з Фізичної особи-підприємця Івасюка Олександра Петровича ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) на користь Комунального підприємства "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом'янського району міста Києва" (03186, м. Київ, вул. Соціалістична, 6, ідентифікаційний код 35756919) основну заборгованість за договором про надання послуг по утриманню будинку та прибудинкової території № 374/Е від 30.01.2018 р. у сумі 11 832 (одинадцять тисяч вісімсот тридцять дві) грн. 07 коп.
2. Стягнути з Фізичної особи-підприємця Івасюка Олександра Петровича ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) на користь Комунального підприємства "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом'янського району міста Києва" (03186, м. Київ, вул. Соціалістична, 6, ідентифікаційний код 35756919) судові витрати у сумі 192 (сто дев'яносто дві) грн. 10 коп.
3. Суд повідомляє, що під час розгляду вимог в порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
4. Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 157 ГПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб. Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі.
Стягувач: Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом'янського району міста Києва" (03186, м. Київ, вул. Соціалістична, 6, ідентифікаційний код 35756919)
Боржник: Фізична особа-підприємець Івасюк Олександр Петрович ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 )
5. Копію судового наказу, копію заяви стягувача про видачу судового наказу разом з доданими до неї документами надіслати боржнику.
6. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Інформацію про судовий наказ можна отримати у Єдиному державному реєстрі судових рішень на офіційному веб-порталі в мережі Інтернет за веб-адресою: http://reyestr.court.gov.ua.
Суддя Головіна К.І.
Дата набрання судовим наказом законної сили ________________________.
Строк пред'явлення судового наказу до виконання ____________________.
Дата видачі судового наказу стягувачу _______________.
Суддя Головіна К.І.