Ухвала від 13.05.2019 по справі 420/443/19

П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

13 травня 2019 р.м.ОдесаСправа № 420/443/19

Головуючий в 1 інстанції: Андрухів В.В.

Суддя П'ятого апеляційного адміністративного суду Осіпов Ю.В., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Державної фіскальної служби України на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 27 березня 2019 року по справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «КОРН ТРЕЙД І КО» до Державної фіскальної служби України, Головного управління ДФС в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 27 березня 2019 року адміністративний позов ТОВ «КОРН ТРЕЙД І КО» задоволено повністю.

Визнано протиправним та скасовано рішення комісії, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації, ГУ ДФС в Одеській області від 12.10.2018 року №952125/42091430; №952130/42091430; №952126 /42091430 ; №952123/42091430; №952190/42091430. Зобов'язано Державну фіскальну службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні, які складені ТОВ «КОРН ТРЕЙД І КО» на адресу ТОВ «АГРОЄВРО»: №3 від 30.08.2018 року на загальну суму 430425,56 грн., в тому числі ПДВ - 71737,59 грн.; №4 від 30.08.2018 року на загальну суму 395857,74 грн., в тому числі ПДВ - 65976,29 грн.; №5 від 30.08.2018 року на загальну суму 190102,67 грн., в тому числі ПДВ - 31683,78 грн.; №6 від 31.08.2018 року на загальну суму 407604,68 грн., в тому числі ПДВ - 67934,11 грн.; №10 від 30.08.2018 року на загальну суму 49965,3 грн., в тому числі ПДВ - 8327,55 грн.

Не погоджуючись з зазначеним рішенням суду 1-ї інстанції, представник Державної фіскальної служби України 26.04.2019 року подав апеляційну скаргу.

Однак, ця апеляційна скарга не відповідає вимогам ст.296 КАС України, а саме: апелянтом не надано документ про сплату судового збору .

У відповідності до ст. 4 Закону України «Про судовий збір», за подачу цієї апеляційної скарги на постанову суду 1-ї, судовий збір сплачується у розмірі 150% від тієї суми, яку слід було сплатити до суду 1-ї інстанції.

Виходячи з того, що до суду 1-ї інстанції слід було сплатити 19 210 грн. (за 10 вимог немайнового характеру заявлених юридичною особою) то до суду 2-ї інстанції за подачу апеляційного скарги, у даному випадку слід сплатити 28 815 грн. на рахунок №34315206081007 отримувач: УК в м. Одесі / Приморський р-н./ 22030101 код ЄДРПОУ 38016923 банк отримувач: Казначейство України (ЕАП) МФО: 899998; та надати до суду оригінал квитанції про його сплату.

Згідно з ч.2 ст.298 КАС України, до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених ст.296 цього Кодексу, застосовуються положення ст.169 цього Кодексу.

Таким чином, зазначену апеляційну скаргу необхідно залишити без руху, з наданням апелянту 10-денного строку для усунення зазначених недоліків.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 169, 296, 298, 325 КАС України,-

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Державної фіскальної служби України - залишити без руху.

Для усунення недоліків поданої апеляційної скарги надати апелянту 10-денний строк з моменту отримання копії ухвали.

Роз'яснити, що у разі не усунення зазначених недоліків апеляційної скарги, відповідно до ст.169 та ст.298 КАС України, апеляційна скарга буде повернута скаржнику.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та касаційному оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач: Ю.В. Осіпов