Рішення від 10.05.2019 по справі 822/1813/18

Копія

Справа № 822/1813/18

РІШЕННЯ

іменем України

10 травня 2019 рокум. Хмельницький

Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Тарновецького І.І. розглянувши в письмовому провадженні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом до Старокостянтинівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області, в якому просить суд:

- визнати протиправною відмову Старокостянтинівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області здійснити переведення ОСОБА_1 на пенсію за віком відповідно до Закону України "Про державну службу" від 16.12.1993 року №3723-12;

- зобов'язати відповідача взяти до уваги довідку видану Летичівським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Хмельницької області № 845/04 від 31.01.2018 року про складові заробітної плати державного службовця, зазначеного в даній довідці;

- зобов'язати Старокостянтинівське об'єднане управління Пенсійного фонду України Хмельницької області з 31.01.2018 року здійснювати нарахування та виплату ОСОБА_1 пенсію державного службовця за віком відповідно до ст. 37 Закону України "Про державну службу" від 16.12.1993 року №3723-12 в розмірі 60% від заробітку відповідно виданої довідки.

Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 29 травня 2018 року суд відкрив спрощене позовне провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) цій справі.

Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду провадження у адміністративній справі №822/1813/18 за позовом ОСОБА_1 до Старокостянтинівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області було зупинене до дня набрання законної сили рішенням Верховного Суду у зразковій справі №822/524/18.

Рішення Верховного Суду у справі №822/524/18 набрало законної сили 13 лютого 2019 року, згідно з інформацією, яка міститься в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 19.04.2019 провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Старокостянтинівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області - поновлено.

Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 19.04.2019 замінено відповідача - Старокостянтинівське об'єднане управління Пенсійного фонду України Хмельницької області на його правонаступника - Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

Позовні вимоги позивача обґрунтовані тим, що з 13.07.2012 отримує пенсію по інвалідності, яка настала в період роботи на державній службі. З досягненням загального пенсійного віку та враховуючи загальний стаж роботи 40 років 1 місяць 5 днів, в тому числі 29 років 1 місяць 2 дні державної служби. 31.01.2018 позивач звернулася до відповідача із заявою про надання йому довідки про складові заробітної плати. 31.01.2018 Летичівським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Хмельницької області видано довідку № 846/04, але не за встановленою формою. Також, 31.01.2018 позивач звернувся до відповідача щодо переведення на пенсію за віком відповідно до Закону України "Про державну службу" від 10 грудня 2015 року N 889-VIII. Відповідачем 08.02.2018 в переведенні з пенсії по інвалідності на пенсію за віком відповідно до Закону України "Про державну службу" позивачу було відмовлено. Такі дії відповідача, на думку позивача, є протиправними, так як не врахували право позивача на вибір пенсії.

Відповідачем 18.06.2018 подано відзив на адміністративний позов, у якому проти позову заперечив та зазначив, що чинним законодавством визначені правила, що підлягають застосуванню при призначенні та переведенні пенсії державним службовцям після 01.05.2016. Так, чинна редакція Закону України від 10.12.2015 № 899 "Про державну службу" (далі - Закон №899-VIII) передбачає право осіб на призначення пенсії державного службовця відповідно до ст. 37 Закону України від 16.12.1993 № 3723-XII "Про державну службу" виключно за дотримання такими особами умов, визначених ч. 1 ст. 37 Закону України "Про державну службу" від 16.12.1993 № 3723-XII, а саме щодо віку, загального стажу, спеціального стажу.

Крім того, у відзиві на позов відповідач вказав про необхідність розгляду даної справи з викликом сторін.

Суд зазначає, що частинами п'ятою - шостою статті 262 КАС України передбачено, що суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін. Суд може відмовити в задоволенні клопотання сторони про розгляд справи в судовому засіданні з повідомленням сторін: 1) у випадках, визначених статтею 263 цього Кодексу; 2) якщо характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі незначної складності не вимагають проведення судового засідання з повідомленням сторін для повного та всебічного встановлення обставин справи.

Таким чином, зважаючи на те, що дана справа призначена до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) відповідно до статті 263 КАС України, відсутня необхідність призначати розгляд справи в судовому засіданні. Тому, клопотання відповідача до задоволення не підлягає.

Сторони скористались своїм правом на подання до суду заяв по суті справи, в яких письмово виклали свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору, а тому суд вважає можливим розглянути справу за наявними у справі матеріалами.

Дослідивши подані суду письмові докази, оцінивши їх за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді у судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають до задоволення частково з наступних підстав.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 з 13.07.2012 отримував пенсію по інвалідності відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 9 липня 2003 року N 1058-IV (надалі - Закон N 1058-IV), з 03.01.2013 отримує пенсію по інвалідності відповідно до Закону України "Про державну службу".

31 січня 2018 року позивач звернувся до пенсійного органу із заявою про надання йому довідки про складові заробітної плати.

31 січня 2018 року Летичівським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Хмельницької області листом № 845/04 від 31.01.2018 повідомлено позивача про складові його заробітної плати, проте довідки встановленого зразка не видано.

31 січня 2018 року позивач звернувся до Старокостянтинівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області із заявою про переведення його з пенсії по інвалідності, призначеної відповідно до Закону України "Про державну службу", на пенсію за віком відповідно до Закону України "Про державну службу".

Проте, Старокостянтинівське об'єднане управління Пенсійного фонду України Хмельницької області листом від 08 лютого 2018 року відмовило ОСОБА_1 у переведенні з пенсії по інвалідності державного службовця на пенсію за віком відповідно до Закону України "Про державну службу", і повідомило, що відповідно до п. 5 Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" від 02.03.2015 № 213 VIII з 01.06.2015 скасовано норми щодо пенсійного забезпечення осіб, якими призначено пенсії відповідно до Закону України "Про державну службу". Тому з 01.06.2015 пенсії в порядку та на умовах зазначеного закону, не призначаються, раніше призначені не перераховуються. Пенсії по інвалідності та у разі втрати годувальника, а також пенсії за віком, особам, які не мають права на призначення пенсії відповідно до ст. 37 Закону № 3723-XII, призначаються за нормами Закону N 1058-IV, як передбачено ст. 90 Закону України "Про державну службу". Також Закон України "Про державну службу" не передбачає проведення перерахунку раніше призначених пенсій. А тому з огляду на викладене, відповідно до поданої заяви позивачем підстав для проведення перерахунку пенсії немає.

Позивач вважає вказану відмову протиправною, а тому звернувся з даним адміністративним позовом до суду.

Надаючи оцінку спірним правовідносинам суд зазначає наступне.

Згідно статті 1 Закону України "Про пенсійне забезпечення" № 1788-XII від 05.11.11991 року громадяни України мають право на державне пенсійне забезпечення за віком, по інвалідності, у зв'язку із втратою годувальника, та в інших випадках, передбачених Законом.

Згідно пункту 1 частини 1 статті 8 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" № 1058-IV від 09.07.2003 року право на отримання пенсії та соціальних послуг із солідарної системи мають: громадяни України, які застраховані згідно із цим Законом та досягли встановленого цим Законом пенсійного віку, чи визнані інвалідами в установленому законодавством порядку і мають необхідний для призначення відповідно виду пенсії страховий стаж, а в разі смерті цих осіб - члени їх сімей, зазначені у статті 36 цього Закону, та інші особи, передбачені цим Законом.

Статтею 10 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" № 1058-IV від 09.07.2003 року встановлено, що особі, яка має одночасно право на різні види пенсії (за віком, по інвалідності, у зв'язку з втратою годувальника), призначається один з цих видів пенсії за вибором.

Відповідно до частини 1 статті 37 Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року на одержання пенсії державних службовців мають право чоловіки, які досягли віку 62 роки, та жінки, які досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", за наявності страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченого абзацом 1 частини 1 статті 28 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", у тому числі стажу державної служби не менш як 10 років, та які на час досягнення зазначеного віку працювали на посадах державних службовців, а також особи, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, незалежно від місця роботи на час досягнення зазначеного віку.

Пенсія державним службовцям призначається в розмірі 60 відсотків суми їх заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а особам, які на час звернення за призначенням пенсії не є державними службовцями, - у розмірі 60 відсотків заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Право на призначення пенсії відповідно до статті 37 Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року виникає за наявності страхового стажу у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років, якщо до набрання чинності Законом України "Про державну службу" № 889-VIII від 10.12.2015 року пенсія не призначалася.

Право на призначення пенсії мають право чоловіки, які досягли віку 62 роки, та жінки, які досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", за наявності страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченого абзацом першим частини першої статті 28 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", у тому числі стажу державної служби не менш як 10 років, та які на час досягнення зазначеного віку працювали на посадах державних службовців, а також особи, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, незалежно від місця роботи на час досягнення зазначеного віку. Пенсія державним службовцям призначається в розмірі 60 відсотків суми їх заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а особам, які на час звернення за призначенням пенсії не є державними службовцями, - у розмірі 60 відсотків заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Відповідно до пункту 8 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про державну службу" № 889-VIII від 10.12.2015 року стаж державної служби за період роботи (служби) до набрання чинності цим Законом обчислюється у порядку та на умовах, установлених на той час законодавством.

Пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про державну службу" № 889-VIII від 10.12.2015 року визначено, що державні службовці, які на день набрання чинності цим Законом займають посади державної служби та мають не менш як 10 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців, визначених статтею 25 Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року та актами Кабінету Міністрів України, мають право на призначення пенсії відповідно до статті 37 Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року у порядку, визначеному для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців.

Згідно пункту 12 Прикінцевих та перехідних положень цього ж Закону для осіб, які на день набрання чинності цим Законом мають не менш як 20 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державної служби, визначених статтею 25 Закону України "Про державну службу" та актами Кабінету Міністрів України, зберігається право на призначення пенсії відповідно до статті 37 Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року у порядку, визначеному для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців.

Відповідно до статті 37-1 Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року умови та порядок перерахунку призначених пенсій державним службовцям визначаються Кабінетом Міністрів України.

Згідно Порядку призначення пенсій деяким категоріям осіб, затвердженим постановою КМУ від 14.09.2016 року № 622 пенсія державним службовцям призначається з дати звернення, але не раніше дати виникнення права. До заробітної плати, що враховується для визначення розміру пенсії включаються всі види оплати праці, з якої сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а особам, які на час звернення за призначенням пенсії не є державними службовцями, - заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та відповідного рангу за останнім місцем роботи на державній службі, до якої включаються всі види оплати праці, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. При цьому:

посадовий оклад, надбавки за ранг та вислугу років враховуються в розмірах, установлених на день звернення за призначенням пенсії за останньою займаною посадою державної служби (або прирівняною до неї у разі відсутності у державному органі відповідних посад державної служби);

розмір виплат (крім посадових окладів, надбавок за ранг та вислугу років), що включаються в заробіток для обчислення пенсії, визначається за вибором того, хто звернувся за пенсією, за будь-які 60 календарних місяців роботи на посаді державної служби підряд перед зверненням за пенсією незалежно від наявності перерв починаючи з 1 травня 2016 року. Середньомісячна сума зазначених виплат за 60 календарних місяців визначається шляхом ділення загальної суми цих виплат на 60. За бажанням особи неповні місяці роботи на посаді державної служби враховуються як повні;

у разі коли в осіб, зазначених в пункті 2 цього Порядку, станом на дату звернення немає 60 календарних місяців роботи на посаді державної служби підряд перед зверненням за пенсією починаючи з 1 травня 2016 р., середньомісячна сума виплат (крім посадових окладів, надбавок за ранг та вислугу років) визначається шляхом ділення загальної суми таких виплат за наявні місяці роботи починаючи з 1 травня 2016 р. на кількість таких місяців.

Відповідно до пунктів 5, 6 вказаного Порядку форма довідки про заробітну плату, що подається для призначення пенсії державним службовцям, затверджується правлінням Пенсійного фонду України за погодженням із Мінсоцполітики.

Судом встановлено, що по 02 січня 2013 року позивач працював на посадах, віднесених до посад державних службовців, таким чином його стаж державної служби становить понад 20 років, а страховий стаж понад 40 років.

Відповідно до вимог статті 37 Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року право на призначення пенсії мають чоловіки, які досягли віку 62 роки.

Згідно п. 3 Порядку призначення пенсій деяким категоріям осіб, затвердженим постановою КМУ від 14.09.2016 року № 622, право на призначення пенсії відповідно до статті 37 Закону за наявності страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченого абзацом першим частини першої статті 28 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" , з урахуванням стажу державної служби, передбаченого пунктом 2 цього Порядку, якщо до набрання чинності Законом України від 10 грудня 2015 р. № 889-VІІІ "Про державну службу" не призначалася пенсія відповідно до Закону України "Про державну службу" від 16.12.1993 року № 3723-ХІІ, мають: чоловіки, які досягли віку 62 роки. До досягнення зазначеного віку право на призначення пенсії мають чоловіки 1955 року народження і старші після досягнення ними такого віку: 61 рік - які народилися по ІНФОРМАЦІЯ_1 .; 61 рік 6 місяців - які народилися з 1 січня 1955 р. по 31 грудня 1955 р.

На час набрання чинності Закону України "Про державну службу" № 889-VIII від 10.12.2015 року позивач ІНФОРМАЦІЯ_2 року ІНФОРМАЦІЯ_3 , мав понад 20 років вислуги на державній службі.

Пенсії відповідно до Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року у порядку визначеному для осіб, які мають не менш 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців (стаття 37 Закону № 3723-XII) призначаються особам, які:

1. досягли пенсійного віку;

2 мають страховий стаж: чоловіки - 35 років, жінки - 30 років;

3. не призначали пенсію відповідно до Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року.

Оскільки позивач відповідає зазначеним критеріям, тому суд приходить до висновку, що необхідно визнати протиправною відмову Старокостянтинівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області здійснити переведення ОСОБА_1 на пенсію за віком відповідно до Закону України "Про державну службу" від 16.12.1993 №3723-12, та зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області перевести з дати звернення - 31.01.2018 ОСОБА_1 на пенсію за віком, відповідно до статті 37 Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993, та зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області провести з 31.01.2018 нарахування та виплату ОСОБА_1 пенсії державного службовця за віком, відповідно до статті 37 Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993.

Щодо позовних вимог, в яких позивач просить зобов'язати відповідача взяти до уваги довідку видану Летичівським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Хмельницької області № 845/04 від 31.01.2018 року про складові заробітної плати державного службовця, зазначеного в даній довідці та зобов'язати Старокостянтинівське об'єднане управління Пенсійного фонду України Хмельницької області здійснити з 31.01.2018 нарахування та виплату ОСОБА_1 пенсію державного службовця за віком відповідно до ст. 37 Закону України "Про державну службу" від 16.12.1993 №3723-12 в розмірі 60% від заробітку відповідно виданої довідки, суд зазначає наступне.

Відповідно до абзацу 1 пункту 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про державну службу" № 889-VIII від 10.12.2015 року визнано таким, що втратив чинність Закон України "Про державну службу" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 52, ст. 490 із наступними змінами), крім статті 37, що застосовується до осіб, зазначених у пунктах 10 і 12 цього розділу.

Наведене дає підстави суду вважати, що норми Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року, які передбачали перерахунок пенсій осіб, що мають право на пенсійне забезпечення державного службовця, втратили чинність, у зв'язку із прийняттям Закону України "Про державну службу" № 889-VIII від 10.12.2015 року, який набрав чинності 01.05.2016 року.

Тому підстав для здійснення нарахування та виплати позивачу пенсії з 31.01.2018, з урахуванням довідки, виданої Летичівським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Хмельницької області № 845/04 від 31.01.2018 про складові заробітної плати державного службовця, зазначеного в даній довідці немає, відповідно у задоволенні зазначених позовних вимог необхідно відмовити.

Суд звертає увагу, що окрім того довідка Летичівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області № 845/04 від 31.01.2018 року, не відповідає формі затвердженій правлінням Пенсійного фонду України за погодженням із Мінсоцполітики.

Із змісту статті 37 Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року вбачається, що пенсія державним службовцям призначається в розмірі 60 відсотків суми їх заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а особам, які на час звернення за призначенням пенсії не є державними службовцями, - у розмірі 60 відсотків заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Вказана правова норма статті 37 Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року не може бути застосовано відносно позивача, оскільки за його заявою від 31.01.2018 необхідно не призначити пенсію державного службовця за віком у зв'язку із досягненням пенсійного віку, а перевести його із пенсії по інвалідності на пенсію державного службовця за віком у зв'язку із досягненням пенсійного віку.

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до частини 1 статті 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу (частинна 1 статті 77 КАС України).

Згідно частини 2 статті 77 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, тобто особливістю адміністративного судочинства є те, що тягар доказування в спорі покладається на відповідача, який повинен надати суду всі матеріали, які свідчать про правомірність його рішень.

Оцінивши досліджені під час судового розгляду справи докази в їх сукупності, з'ясувавши фактичні обставини справи та проаналізувавши зібрані у справі докази, суд приходить до висновку про часткову обґрунтованість адміністративного позову ОСОБА_1 , а тому його слід задовольнити частково.

Керуючись статтями 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов задовольнити частково.

Визнати протиправною відмову Старокостянтинівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області щодо переведення ОСОБА_1 на пенсію за віком відповідно до статті 37 Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року.

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області перевести ОСОБА_1 , з дати звернення - 31.01.2018, на пенсію за віком, відповідно до статті 37 Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993.

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області провести ОСОБА_1 з 31.01.2018 нарахування та виплату пенсії державного службовця за віком, відповідно до статті 37 Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993.

В задоволенні решти позовних вимог відмовити.

Судові витрати в порядку статті 139 КАС України розподілу між сторонами не підлягають.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Позивач:ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер - НОМЕР_1 )

Відповідач:Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області (вул. Герцена, 10, м. Хмельницький, Хмельницька область, 29000 , код ЄДРПОУ - 21318350)

Головуючий суддя /підпис/ І.І. Тарновецький

"Згідно з оригіналом" Суддя І.І. Тарновецький