Ухвала від 10.05.2019 по справі 308/4883/19

Справа № 308/4883/19

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 травня 2019 року м. Ужгород

Слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області - ОСОБА_1 , при секретарі - ОСОБА_2 , за участі слідчого - ОСОБА_3 та представника митниці - ОСОБА_4 , розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, в м. Ужгород, клопотання заступника начальника другого відділу слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Закарпатській області підполковника податкової міліції ОСОБА_3 , у рамках кримінального провадження, відомості про яке внесені до ЄРДР за №32019070000000020 погоджене з прокурором, про тимчасовий доступ до транспортного засобу «SCANIA» та напівпричепа «SCHMITZ» з номерними знаками НОМЕР_1 , в якому знаходяться деревостружкові плити, тютюнові вироби торгової марки «ROTHMANS DEMI BLUE», з можливістю вилучення,-

ВСТАНОВИВ:

Враховуючи, що складання повного тексту ухвали вимагає значного часу, слідчий суддя керуючись ст.376 КПК України, вважає за можливе обмежитись складанням і проголошенням резолютивної частини ухвали.

Керуючись ст. 376 КПК України, слідчий суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання слідчого - задоволити частково.

Надати стороні кримінального провадження - заступнику начальника другого відділу кримінальних розслідувань СУ фінансових розслідувань ГУ ДФС у Закарпатській області підполковнику податкової міліції ОСОБА_5 тимчасовий доступ до транспортного засобу «SCANIA» та напівпричепа «SCHMITZ» з номерними знаками НОМЕР_1 , в якому знаходяться деревостружкові плити, тютюнові вироби торгової марки «ROTHMANS DEMI BLUE» в кількості 174 500 пачок цигарок, для відібрання взірців для проведення експертного дослідження тютюнових виробів.

В решті клопотання відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Строк дії ухвали не може перевищувати одного місяця з дня її постановлення.

Повний текст ухвали буде виготовлено о 14 год. 30 хв., 15 травня 2019 року,

Слідчий суддя Ужгородського

міськрайонного суду ОСОБА_1

Попередній документ
81623004
Наступний документ
81623006
Інформація про рішення:
№ рішення: 81623005
№ справи: 308/4883/19
Дата рішення: 10.05.2019
Дата публікації: 16.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; тимчасовий доступ до речей і документів