Провадження № 1-кп/359/363/2019
Справа № 359/3711/19
06 травня 2019 м. Бориспіль
Бориспільський міськрайонний суд Київської області у складі:
Головуючого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі судового засідання ОСОБА_2 ,
за участю прокурора ОСОБА_3 ,
за участю обвинуваченого ОСОБА_4 ,
за участю захисника ОСОБА_5 ,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні з технічною та відео фіксацією клопотання заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Київської області старшого радника юстиції ОСОБА_3 про закриття кримінального провадження №32018110130000026, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 02.07.2018, у зв'язку із сплатою податків, зборів (обов'язкових платежів) та відшкодування шкоди, завданої державі їх несвоєчасною сплатою, за підозрою,
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця станиці Каргалинської Мангишлацької області Республіки Казахстан, росіянина, громадянина України, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 та проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 , раніше не судимий,
повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України,
ОСОБА_4 зареєстрований рішенням Ружинського районного управління юстиції Житомирської області №220286 від 23.01.2014 фізичною особою-підприємцем (і.п.н. 2733601595), перебуває на податковому обліку у ГУ ДФС у Житомирській області, за період з 01.01.2017 по 30.09.2018, являвся платником єдиного податку на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності, а саме III група платника єдиного податку. Місцезнаходження суб'єкта підприємницької діяльності відповідно до свідоцтва про державну реєстрацію: Україна АДРЕСА_3 , основний вид діяльності: код КВЕД 47.77 «Роздрібна торгівля годинниками та ювелірними виробами в спеціалізованих магазинах».
Так, ОСОБА_4 будучи зареєстрованим як фізична особа-підприємець під час ввезення 30.06.2018 на митну територію України через пункт митного контролю в зоні митного контролю зали «Приліт» терміналу «Д» ДП МА «Бориспіль» товарів, не сплатив до державного бюджету податок на додану вартість в сумі 7 457 869,34 грн. та мито на товари, що ввозяться суб'єктами підприємницької діяльності в сумі 3 389 940,61 грн., що в загальній сумі становить 10 847 810 грн., що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах.
З метою переміщення ювелірних виробів без сплати податкових та митних платежів 30.06.2018 о 20 год. 10 хв. під час проходження митного контролю в зоні митного контролю зали «Приліт» терміналу «Д» ДП МА «Бориспіль» громадянин України ОСОБА_4 , своїми діями обрав канал, позначений символами зеленого кольору «зелений коридор», тим самим, відповідно до ч. 5 ст. 366 Митного кодексу України від 13.03.2012 №4495-VІ (із змінами та доповненнями) заявив про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України.
Однак, під час проведення вибіркового митного контролю багажу та ручної поклажі громадян на каналі «зелений коридор» залу «Приліт» терміналу «Д» ДП МА «Бориспіль» після перетину громадянином України ОСОБА_4 «білої лінії», яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю «зелений коридор», старшим державним інспектором відділу митного оформлення №3 митного поста «Бориспіль-аеропорт» ОСОБА_6 в присутності головного державного інспектора відділу митного оформлення №3 митного поста «Бориспіль- аеропорт» ОСОБА_7 під час огляду двох місць ручної поклажі (валізи та рюкзака) виявлено ювелірні вироби із золота 585 проби вагою 51,6 кг.
Відповідно до наданих ОСОБА_4 рахунків - фактур: №592143 від 28.06.2018 та №АНК2018000000163 від 29.06.2018, вартість ювелірних виробів із золота 585 проби складає 479 239,60 доларів США та 698 394,38 євро, що на дату переміщення на митну територію України (на 30.06.2018) за курсом Національного банку України в еквіваленті становить 33 899 406,07 грн.
За результатом виявлених фактів, співробітниками Головного управління ДФС у Житомирській області складено акт «Про результати документальної позапланової невиїзної перевірки фізичної особи - підприємця ОСОБА_4 , РНОКПП НОМЕР_1 , з питань дотримання вимог податкового, митного та іншого законодавства за період з 01.01.2017 по 30.09.2018» №14/06-30-13-04/2733601595 від 10.01.2019 за висновками якого встановлено порушення: ст.49, ст.51, ч.1, ч.2 ст.52, ст.53, ст.57, п.1 ч.1 ст.279, ч.1, ч.3 ст.296, ч.8 ст.374 Митного кодексу України від 13.03.2012 №4495-VІ (із змінами та доповненнями), внаслідок чого встановлено не нарахування мита на товари, що ввозяться суб'єктами підприємницької діяльності - в сумі 3 389 940,61 гривень; ч.1, ч.3 ст.296, ч.8 ст.374 Митного кодексу України від 13.03.2012 №4495-VІ (із змінами та доповненнями), п.187.8 ст.187, п.190.1 ст.190 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VІ (із змінами та доповненнями), внаслідок чого встановлено не нарахування податку на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів, що підлягає сплаті до бюджету на суму 7 457 869,34 гривень.
Відповідно до вимог ч.8 ст.374 Митного кодексу України від 13.03.2012 №4495-VІ (із змінами та доповненнями) товари (крім підакцизних), сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 10000 євро, що пересилаються (переміщуються) на митну територію України в міжнародних поштових відправленнях, міжнародних експрес - відправленнях, у ручній поклажі, супроводжуваному та несупроводжуваному багажі, а також товари (крім підакцизних), незалежно від їх фактурної вартості, що переміщуються на митну територію України у вантажних відправленнях, підлягають декларуванню та митному оформленню з поданням митної декларації, передбаченої законодавством України для підприємств, а також дозволів (ліцензій), сертифікатів відповідності чи свідоцтв про визнання відповідності у випадках, установлених законодавством України для суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, та оподатковуються ввізним митом за повними ставками Митного тарифу України і податком на додану вартість за ставкою, встановленою Податковим кодексом України від 02.12.2010 №2755-VІ (із змінами та доповненнями).
Відповідно до ст.49 Митного кодексу України від 13.03.2012 №4495-VІ (із змінами та доповненнями) митною вартістю товарів, які переміщуються через митний кордон України, є вартість товарів, що використовується для митних цілей, яка базується на ціні, що фактично сплачена або підлягає сплаті за ці товари.
Відповідно до пп.54.3.1 п.54.3 ст.54 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VІ (зі змінами та доповненнями), контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо платник податків не подає в установлені строки податкову (митну) декларацію, а при здійсненні заходів податкового контролю встановлено факти здійснення платником податків діяльності, що призвела до виникнення об'єктів оподаткування, наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу та наявності діючих (у тому числі призупиненні) ліцензій на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством.
Вищевказані суми збитків підтверджено висновком судово-економічної експертизи №4320/1-71 від 14.03.2019.
На підставі висновків акту податкової перевірки №14/06-30-13-04/2733601595 від 10.01.2019 винесено податкові повідомлення-рішення №0001491305 від 30.01.2019 згідно якого сума грошового зобов'язання становить 3 389 940,61 гривень, за штрафними санкціями 847 485,15 гривень та №0001501305 від 30.01.2019 згідно якого сума грошового зобов'язання становить 7 457 869,34 гривень, за штрафними санкціями 1 864 467,34 гривень.
Таким чином, своїми умисними діями, які виразились в умисному ухиленні від сплати податків, що входять в систему оподаткування, введених в установленому законом порядку, вчиненому особою, яка зобов'язана їх сплачувати, і які призвели до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах у сумі 10 847 809,95 грн., ОСОБА_4 вчинив злочин, передбачений ч.3 ст.212 КК України.
У ході досудового розслідування кримінального провадження та до оголошення підозри за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України, ФОП ОСОБА_4 (і.п.н. НОМЕР_1 ), в повному обсязі сплачено мито на товари, що ввозяться суб'єктами підприємницької діяльності в сумі 3 389 940,61 грн., податок на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів на суму 7 4578 69,34 грн., в загальній сумі 10 847 809,95 грн. основного платежу, а також 847 485,15 грн. та 1 864 467,34 грн. штрафних санкцій, що в сумі становить 13 559 762,4 грн. та підтверджується платіжними дорученнями ОСОБА_4 №1 від 03.04.2019, №2 від 03.04.2019, №3 від 19.04.2019 та листом вих. №05-08-06/1185 від 24.04.2019 Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області.
Вина ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України повністю підтверджується зібраними доказами: - актом «Про результати документальної позапланової невиїзної перевірки фізичної особи - підприємця ОСОБА_4 , РНОКПП НОМЕР_1 , з питань дотримання вимог податкового, митного та іншого законодавства за період з 01.01.2017 по 30.09.2018» за №14/06-30- 13-04/2733601595 від 10.01.2019 відповідно до якого встановлено порушення: ст.49, ст.51, ч.1, ч.2 ст.52, ст.53, ст.57, п.1 ч.1 ст.279, ч.1, ч.3 ст.296, ч.8 ст.374 Митного кодексу України від 13.03.2012 № 4495-VІ (із змінами та доповненнями), внаслідок чого встановлено не нарахування мита на товари, що ввозяться суб'єктами підприємницької діяльності - в сумі 3 389 940,61 гривень та ч.1, ч.3 ст.296, ч.8 ст.374 Митного кодексу України від 13.03.2012 № 4495-VІ (із змінами та доповненнями), п.187.8 ст.187, п.190.1 ст.190 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI (із змінами та доповненнями), внаслідок чого встановлено не нарахування податку на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів, що підлягає сплаті до бюджету на суму 7 457 869,34 гривень. Матеріалами відділу митного оформлення №3 митного поста «Бориспіль-аеропорт» Київської митниці ДФС у яких зафіксовано факт переміщення ОСОБА_4 через канал «зелений коридор» залу «Приліт» терміналу «Д» ДП МА «Бориспіль» після перетину громадянином України «білої лінії», яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю «зелений коридор» ювелірних виробів із золота 585 проби вагою 51,6 кг. Висновком судово-економічної експертизи №4320/19-71 від 14.03.2019 проведеної експертами Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.
У ході допиту 24.04.2019 підозрюваний ОСОБА_4 повідомив, що сплатив податки, збори (обов'язкові платежі), а також відшкодував шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою. 25.04.2019 ОСОБА_4 звернувся із заявою про звільнення його від кримінальної відповідальності у зв'язку із сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів) та відшкодував шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою.
24.04.2019 ОСОБА_4 повідомлено про підозру за ч.3 ст.212 КК України. Повідомлення про підозру ОСОБА_4 ґрунтується на доказах зібраних у ході досудового розслідування: матеріалах про порушення митних правил №0517/12500/18 від 30.06.2018 у відношенні громадянина ОСОБА_4 , акту «Про результати документальної позапланової невиїзної перевірки фізичної особи - підприємця ОСОБА_4 (і.п.н. НОМЕР_1 ) з питань дотримання вимог податкового, митного та іншого законодавства за період з 01.01.2017 по 30.09.2018» за №14/06-30-13-04/2733601595 від 10.01.2019, висновком судово-економічної експертизи №4320/19-71 від 14.03.2019 проведеної експертами Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.
Разом з тим, 19.04.2019 ОСОБА_4 (і.п.н. НОМЕР_1 ), в повному обсязі сплачено мито на товари, що ввозяться суб'єктами підприємницької діяльності в сумі 3 389 940,61 гривень, податок на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів на суму 7 4578 69,34 гривень, в загальній сумі 10 847 810 грн., основного платежу, а також 847 485,15 грн. та 1 864 467,34 грн. штрафних санкцій, що підтверджується платіжними дорученнями ОСОБА_4 , №1 від 03.04.2019, №2 від 03.04.2019, №3 від 19.04.2019 та листом вих. №05-08-06/1185 від 24.04.2019 Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області.
У підготовчому судовому засіданні прокурор ОСОБА_3 підтримав клопотанням про закриття кримінального провадження та звільнення ОСОБА_4 від кримінальної відповідальності на підставі ч 4 ст. 212 КК України. Вважає, що дане клопотання є законним та такім, що відповідає вимогам КК України. ОСОБА_4 в повному обсязі сплачено мито на товари, що ввозяться суб'єктами підприємницької діяльності в сумі 3 389 940,61 гривень, податок на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів на суму 7 4578 69,34 гривень, в загальній сумі 10 847 810 грн., основного платежу, а також 847 485,15 грн. та 1 864 467,34 грн. штрафних санкцій, він щиро розкаявся, раніше не судимий.
ОСОБА_4 у підготовчому судовому засіданні вину у вчиненому проступку визнає та клопотання про звільнення його від кримінальної відповідальності у зв'язку із сплатою податків, зборів (обов'язкових платежів) та відшкодування шкоди підтримав у повному обсязі та пояснив суду, що до оголошення підозри за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України, в повному обсязі сплатив мито на товари, що він ввозив як суб'єкт підприємницької діяльності в сумі 3 389 940,61 грн., податок на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів на суму 7 4578 69,34 грн., в загальній сумі 10 847 809,95 грн., основного платежу, а також 847 485,15 грн. та 1 864 467,34 грн. штрафних санкцій, що в сумі становить 13 559 762,4 грн.
Захисник ОСОБА_5 зазначив, що ОСОБА_4 до оголошення підозри за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України, в повному обсязі сплатив мито на товари, що підтверджується платіжними дорученнями ОСОБА_4 №1 від 03.04.2019, №2 від 03.04.2019, №3 від 19.04.2019 та листом вих. №05-08-06/1185 від 24.04.2019 Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області, а тому клопотання прокурора є такім, що підлягає задоволенню з підстав зазначених в ньому.
Заслухавши думку учасників судового процесу, вивчивши клопотання та дослідивши матеріали кримінального провадження, суд дійшов наступного висновку.
Відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 314 КПК України у підготовчому судовому засіданні суд має право закрити провадження у випадку встановлення підстав передбачених п.4-9 ч.1 або ч.2 ст.284 КПК України.
Згідно вимог ч 4 ст. 212 КК України передбачено, що особа, яка вчинила діяння, передбачені частинами першою, другою, або діяння, передбачені частиною третьою ст. 212 КК України, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона до притягнення до кримінальної відповідальності сплатила податки, збори, а також відшкодувала шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою.
Разом з цим, примітка даної статі дає роз'яснення, що під значним розміром коштів слід розуміти суми податків, зборів і інших обов'язкових платежів, які в тисячу і більше разів перевищують установлений законодавством неоподатковуваний мінімум доходів громадян, під великим розміром коштів спід розуміти суми податків, зборів і інших обов'язкових платежів, які в три тисячі і більше разів перевищують установлений законодавством неоподатковуваний мінімум доходів громадян, під особливо великим розміром коштів слід розуміти суми податків, зборів, інших обов'язкових платежів, які в п'ять тисяч і більша разів перевищують установлений законодавством неоподатковуваний мінімум доходе громадян.
Аналіз даної норми виділяє дві ключові умови її застосування, а саме: сплата конкретних податків, зборів (обов'язкових платежів) та відшкодування шкоди, завданої державі їх несвоєчасною сплатою, у вигляді фінансових санкцій, пені. Обидві умови потрібно виконати до моменту винесення рішення про притягнення особи до кримінальної відповідальності.
Разом з цим, правова позиція викладена в ухвалі Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 13.03.2014 по справі № 5-8192км13, говорить, що застосування ч. 4 ст. 212 КК України, можливо лише, якщо особа сплатила податкову заборгованість до повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Судом згідно матеріалів клопотання встановлено, що ОСОБА_4 25.04.2019 пред'явлено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України, яка ґрунтується на доказах зібраних у ході досудового розслідування: матеріалах про порушення митних правил №0517/12500/18 від 30.06.2018 у відношенні громадянина ОСОБА_4 , акту «Про результати документальної позапланової невиїзної перевірки фізичної особи - підприємця ОСОБА_4 (і.п.н. НОМЕР_1 ) з питань дотримання вимог податкового, митного та іншого законодавства за період з 01.01.2017 по 30.09.2018» за №14/06-30-13-04/2733601595 від 10.01.2019, висновком судово-економічної експертизи №4320/19- 71 від 14.03.2019 проведеної експертами Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.
Суми збитків підтверджено висновком судово-економічної експертизи №4320/1-71 від 14.03.2019.
На підставі висновків акту податкової перевірки №14/06-30-13-04/2733601595 від 10.01.2019 винесено податкові повідомлення-рішення №0001491305 від 30.01.2019 згідно якого сума грошового зобов'язання становить 3 389 940,61 гривень, за штрафними санкціями 847 485,15 гривень та №0001501305 від 30.01.2019 згідно якого сума грошового зобов'язання становить 7 457 869,34 гривень, за штрафними санкціями 1 864 467,34 гривень.
Таким чином, ОСОБА_8 своїми умисними діями, які виразились в умисному ухиленні від сплати податків, що входять в систему оподаткування, введених в установленому законом порядку, вчиненому особою, яка зобов'язана їх сплачувати, і які призвели до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах у сумі 10 847 809,95 гривень.
На виконання вимог ст. 285 КПК України, ОСОБА_8 роз'яснено суть підозри, підставу звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з відшкодуванням завданих державі збитків і право заперечувати про закриття кримінального провадження з цієї підстави.
25.04.2019 ОСОБА_8 звернувся до заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури Київської області ОСОБА_3 , із письмовою згодою на звільнення його від кримінальної відповідальності. Оскільки йому до оголошення підозри за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України, в повному обсязі сплачено мито на товари, що ввозяться суб'єктами підприємницької діяльності в сумі 3 389 940,61 грн., податок на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів на суму 7 4578 69,34 грн., в загальній сумі 10 847 809,95 грн. основного платежу, а також 847 485,15 грн. та 1 864 467,34 грн. штрафних санкцій, що в сумі становить 13 559 762,4 грн. та підтверджується платіжними дорученнями ОСОБА_4 №1 від 03.04.2019, №2 від 03.04.2019, №3 від 19.04.2019 та листом вих. №05-08-06/1185 від 24.04.2019 Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області.
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ, зокрема в ухвалі від 20.12.12 по справі № 5-5787км12, аналізуючи положення ч. 4 ст. 212 КК, зазначав, що «… умовою застосування спеціального виду звільнення від кримінальної відповідальності, передбаченого ч. 4 ст. 212 КК України, є позитивна пост кримінальна поведінка особи, яка до притягнення до кримінальної відповідальності сплачує належні суми податків і зборів, а також пеню і фінансові санкції» та «…ця норма не може бути застосована, якщо податки, збори, фінансові санкції і пеня сплачені не особисто службовою особою підприємства винною у вчиненні злочину». Тобто сплата податків, штрафних санкцій та пені повинна бути здійснена саме посадовою особою - суб'єктом злочину.
Так, 19.04.2019 ФОП ОСОБА_4 (і.п.н. НОМЕР_1 ), особисто в повному обсязі сплачено мито на товари, що ввозяться суб'єктами підприємницької діяльності в сумі 3 389 940,61 гривень, податок на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів на суму 7 4578 69,34 гривень, в загальній сумі 10 847 810 грн., основного платежу, а також 847 485,15 грн. та 1 864 467,34 грн. штрафних санкцій, що підтверджується платіжними дорученнями ОСОБА_4 , №1 від 03.04.2019, №2 від 03.04.2019, №3 від 19.04.2019 та листом вих. №05-08-06/1185 від 24.04.2019 Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області.
З огляду на вищевикладене та враховуючи, що у ході допиту 24.04.2019 підозрюваний ОСОБА_4 повідомив, що сплатив податки, збори (обов'язкові платежі), а також відшкодував шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою, а саме до пред'явлення йому підозри у кримінальному проваджені №32018110130000026, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 02.07.2018 за ознаками ч. 3 ст. 212 КК України, таким чином повідомлення про підозру ОСОБА_4 було пред'явлено 24.04.2019, тобто після сплати всіх податків у повному обсязі, які останній сплатив 03.04.2019 та19.04.2019.
Відповідно до вимог п. 3 ч. 2 ст. 284 КПК України кримінальне провадження закривається судом у зв'язку із звільненням особи від кримінальної відповідальності тобто досягнуто податковий компроміс у справах про кримінальні правопорушення, передбачені статтею 212 Кримінального кодексу України, відповідно до підрозділу 9-2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України.
За таких обставин суд вважає, що ОСОБА_4 підлягає звільненню від кримінальної відповідальності, а кримінальне провадження відносно нього підлягає закриттю.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 124 КПК України із обвинуваченого ОСОБА_4 , необхідно стягнути процесуальні витрати, які пов'язані з проведенням у кримінальному провадженні експертизи в сумі 326705 грн. 00 коп.
Керуючись: ст. 124, ст. 284, ст. 288, ст. 314, ст. 350, ч. 2 ст. 369, ст. 370, ч. 3 ст. 371, ст. 372, ч. 2 ст. 376, ст. 477, КПК України, ч. 3, ч.4 ст. 212 КК України, суд,
Клопотання заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Київської області старшого радника юстиції ОСОБА_3 про закриття кримінального провадження №32018110130000026, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 02.07.2018, відносно ОСОБА_4 , у зв'язку із сплатою податків, зборів (обов'язкових платежів) та відшкодування шкоди, завданої державі їх несвоєчасною сплатою - задовольнити.
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , підозрюваного у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України, звільнити від кримінальної відповідальності на підставі ч 4 ст. 212 КК України.
Кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32018110130000026 від 02.07.2018, відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за пред'явленою підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України - закрити, у зв'язку із сплатою ним, податків, зборів (обов'язкових платежів) та відшкодуванням шкоди, завданої державі їх несвоєчасною сплатою на підставі ч 4 ст. 212 КК України.
Запобіжний захід не обирався. Підстави для обрання запобіжного заходу відсутні.
Стягнути з ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , на користь держави України (Одержувач: Держбюджет м. Бориспіль, ЄДРПОУ: 38007070, Банк одержувача: УДК у Київській області. МФО: 899998. КБК: 21081100. р/р 31114106010004, призначення платежу: адміністративний штраф та інші санкції) - 326705 (триста двадцять шість тисяч сімсот п'ять) грн. 00 коп. процесуальних витрат, пов'язаних із залученням експерта.
Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом 7 днів з дня її проголошення через Бориспільський міськрайонний суд Київської області шляхом подачі апеляційної скарги.
Ухвала набирає законної сили на наступний день після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо таку не подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.
Суддя: ОСОБА_1