Справа № 653/3945/15-ц
Провадження № 2-о/653/5/16
іменем України
(вступна та резолютивна частини)
"03" лютого 2016 р. м. Генічеськ
Генічеський районний суд Херсонської області в складі:
головуючого судді Калімбета Л.І.
при секретарі Соколович О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Генічеську цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , зацікавлена особа - Реєстраційна служба Дніпропетровського міського управління юстиції Дніпропетровської області, про встановлення факту належності правовстановлюючого документа
Зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов'язаного з потребою у обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає на необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
Керуючись ст. 256-258 ЦПК України, суд
Заяву ОСОБА_1 , зацікавлена особа - Реєстраційна служба Дніпропетровського міського управління юстиції Дніпропетровської області, про встановлення факту належності правовстановлюючого документа- задовольнити.
Встановити факт належності ОСОБА_1 , договору дарування ? частки квартири, розташованої за адресою: АДРЕСА_1 від 13 березня 1955 року, посвідченого шостою Дніпропетровської державною нотаріальною конторою за реєстром № 4-2987.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Херсонської області шляхом подачі апеляційної скарги на рішення суду до Генічеського районного суду протягом десяти днів з дня його проголошення, а особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя: Л. І. Калімбет