Ухвала від 23.07.2007 по справі 8/177А

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

про відкриття провадження у адміністративній справі

23.07.07 Справа№ 8/177А

Суддя

розглянувши матеріали справи за позовом Державної податкової інспекції у Кам'янка-Бузькому районі Львівської області, м. Кам'янка-Бузька

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Еко-мотор Україна», м. Кам'янка-Бузька

про припинення юридичної особи

визнала подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до провадження.

Керуючись ст.ст.107, 165 КАС України, суддя -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду і відкрити провадження у справі.

2 Справу призначити до розгляду в засіданні на : 04.09.07 о 12:55

Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду за адресою: м.Львів, вул.Личаківська,128 -каб.504

3. Довести до відома сторін права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі:

Права та обов'язки сторін відповідно до ст.49 КАС України:

1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права та обов»язки.

2. Особи, які беруть участь у справі, зобов»язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов»язки.

3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:

1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;

2) знайомитися з матеріалами справи;

3) заявляти клопотання і відводи;

4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;

5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;

6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;

7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;

8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;

9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;

10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;

11) користуватися іншими правами, наданими їм цим Кодексом;

4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Права та обов'язки сторін відповідно до ст.51 КАС України:

1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.

2. Крім прав та обов'язків, визначених у ст. 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

3. Сторони можуть досягати примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чим-небудь права, свободи чи інтереси.

5. Участь повноважних представників сторін у судовому засіданні - обов'язкова.

У випадку звернення до суду посилання на номер справи - обов'язкове.

Суддя

Попередній документ
815785
Наступний документ
815787
Інформація про рішення:
№ рішення: 815786
№ справи: 8/177А
Дата рішення: 23.07.2007
Дата публікації: 27.08.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Львівської області
Категорія справи: