Ухвала від 06.05.2019 по справі 451/732/17

УХВАЛА

підготовчого судового засідання

06 травня 2019 рокуСправа №451/732/17

Провадження № 2/451/78/19

Радехівський районний суд Львівської області

у складі головуючого-судді Семенишин О.З.

секретаря судового засідання Сахаревич М.М.

з участю: позивача ОСОБА_1, представника позивача ОСОБА_2

розглянувши у підготовчому судовому засіданні у м.Радехові цивільну справу №451/732/17 за позовом ОСОБА_1 до Завидчанської сільської ради Радехівського району Львівської області, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про визнання права власності на спадкове майно,-

встановив:

Позивач та представник позивача в підготовчому судовому засіданні позовні вимоги підтримав в повному обсязі.

Представник позивача заявив клопотання про повідомлення відповідачів ОСОБА_4 та ОСОБА_5 оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України.

Представник відповідача Завидчанської сільської ради Радехівського району Львівської області в підготовче судове засідання не з'явився. Скерував в адресу суду заяву про розгляд справи у його відсутності, в якій зазначив, що не заперечує проти позову (а.с.86).

Спір між сторонами до судового розгляду не врегульований.

Таким чином, відповідно до п.3 ч.2 ст.200 ЦПК України суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Окрім цього, за змістом ч.11 ст.128 ЦПК України відповідач, третя особа, свідок зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається до суду через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання. З опублікуванням оголошення про виклик відповідач вважається повідомленим про дату, час і місце розгляду справи.

З врахування вищевказаного, оскільки місце проживання (перебування) співвідповідачів у справі невідомі, виклик співвідповідачів в судове засідання необхідно здійснити через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України.

Керуючись ст.ст.200,247,258-261,353 ЦПК України, суд -

ухвалив:

Закрити підготовче провадження у справі №451/732/17 за позовом ОСОБА_1 до Завидчанської сільської ради Радехівського району Львівської області, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про визнання права власності на спадкове майно та призначити справу до судового розгляду по суті на 11 червня 2019 року на 9 годину.

Викликати відповідачів ОСОБА_4, ОСОБА_5 в судове засідання через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://rh.lv.court.gov.ua/sud1317/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

ГоловуючийСеменишин О. З.

Попередній документ
81540245
Наступний документ
81540248
Інформація про рішення:
№ рішення: 81540246
№ справи: 451/732/17
Дата рішення: 06.05.2019
Дата публікації: 07.05.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Радехівський районний суд Львівської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори про спадкове право