Рішення від 25.04.2019 по справі 560/629/19

Справа № 560/629/19

РІШЕННЯ

іменем України

25 квітня 2019 рокум. Хмельницький

Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Михайлова О.О.

за участю:секретаря судового засідання Постовіт С.В. представника позивача - ОСОБА_1 представника відповідача - Залевського О.А.

розглянувши адміністративну справу за позовом ОСОБА_3 до Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_3 звернулась до Хмельницького окружного адміністративного суду з позовною заявою до Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради, в якій просить суд:

1. Визнати протиправним та скасувати рішення Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради, оформлене повідомленням про надання субсидій №007297 від 14.12.2018 в частині розміру призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період з жовтня 2018 по квітень 2019 та припинення надання житлової субсидії з 01.11.2018.

2. Зобов'язати Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради провести перерахунок розміру призначеної ОСОБА_3 житлової субсидії за період з жовтня 2018 по квітень 2019, виключивши з розрахунку сукупного доходу домогосподарства 33507,00 обчислених відповідачем як дохід фізичної особи-підприємця ОСОБА_5 як платника єдиного податку 3 групи за січень, лютий та березень 2018 року та 7723,70 грн допомоги малозабезпеченим сім'ям нарахованої за період з 01.05.2018 по 30.06.2018, яка фактично виплачена ОСОБА_5 07.11.2018.

3. Стягнути на користь ОСОБА_3 судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 768,40 грн за рахунок бюджетних асигнувань Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради.

Позивач підставою позову зазначає порушення відповідачем вимог п. 10 та п. 19 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848.

В обґрунтування позовних вимог позивачка зазначає, що 17.10.2018 звернулась до Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради з заявою про призначення субсидії з 01.01.2018 та декларацією про доходи і витрати членів домогосподарства за період з 01.01.2018 по 30.06.2018.

Позивачка вказує, що 15.01.2019 отримала поштою:

- рішення Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради про надання субсидій №007297 від 14.12.2018, яким встановлено відсоток обов'язкової частки 15,85%; призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період з жовтня 2018 по квітень 2019 в сумі 0,00 грн; припинено з 01.11.2018;

- повідомлення про надання субсидій №007297 від 14.12.2018, яким роз'яснено, що з 01.11.2018 не надано субсидію з таких підстав - вартість послуг не перевищує обов'язкового платежу;

- лист Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради від 08.01.2019 №143 про те, що розмір субсидії на опалювальний сезон не визначений, оскільки розмір плати за ЖКП в межах соціальних нормативів за жовтень 2018 склав 1687,26 грн, за листопад 2018 склав 2822,64 грн, що не перевищив обсяг обов'язкового платежу сім'ї, що склав 15,85% від середньомісячного сукупного доходу домогосподарства за період з 01.01.2018 по 30.06.2018 - 2975,83 грн, виходячи з доходів: 10162,08 грн - пенсія ОСОБА_3, 8712,00 - пенсія ОСОБА_1, 26761,78 грн - допомога малозабезпеченим сім'ям ОСОБА_5, 67014,00 грн - дохід ОСОБА_5

ОСОБА_3 зазначає, що 16.01.2019 зверталась до відповідача із заявою про скасування вищевказаних рішень, з підстав того, що вони були прийняті на підставі помилкових розрахунків сукупного доходу домогосподарства та відсотку обов'язкової плати за житлово-комунальні послуги.

Позивачка вказує, що 11.02.2019 отримала лист Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради №1105 від 11.02.2019 аналогічний попередньому.

Позивачка вважає, що рішення Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради, оформлене повідомленням про надання субсидій №007297 від 14.12.2018, щодо розміру призначеної субсидії за період з жовтня 2018 по квітень 2019 в сумі 0,00 грн та про припинення її надання з 01.11.2018 необхідно визнати протиправними та скасувати, а також зобов'язати відповідача провести перерахунок розміру призначеної субсидії.

Від відповідача 25.03.2019 надійшов відзив на позовну заяву, у якому представник відповідача вважає позовні вимоги ОСОБА_3 необґрунтованими та такими, що не підлягають задоволенню.

Також у поданому відзиві представник відповідача вказує, що субсидію позивачеві не припинялась, так як фізично не була призначена з підстав того, що вартість послуг не перевищувала обов'язковий платіж.

Від позивача 28.03.2019 надійшла відповідь на відзив у якій позивач вказує, що наведені позивачем у відповіді на відзив твердження не спростовують доводів позивача, що викладені в позовній заяві обставин, просить позов задовольнити в повному обсязі.

Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 12.03.2019 відкрито провадження в адміністративній справі, розгляд справи призначено за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 01.04.2019 відкладено розгляд справи на 25.04.2019 р. о 12:00 год., явку представника відповідача визнано обов'язковою.

В судовому засіданні представник позивача підтримав викладені в позовній заяві обставини, просив задовольнити в повному обсязі.

Представник відповідача в судовому засіданні проти позовних вимог заперечував, просив в задоволенні позову ОСОБА_3 відмовити в повному обсязі.

Суд встановив наступні обставини справи.

ОСОБА_3 17.10.2018 звернулась до Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради з заявою про призначення субсидії з 01.01.2018 та декларацією про доходи і витрати членів домогосподарства за період з 01.01.2018 по 30.06.2018.

Рішенням Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради про надання субсидій №007297 від 14.12.2018, встановлено відсоток обов'язкової частки 15,85%; призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період з жовтня 2018 по квітень 2019 в сумі 0,00 грн.

Повідомленням про надання субсидій №007297 від 14.12.2018, позивачці роз'яснено, що з 01.11.2018 не призначено субсидію з підстав того, що вартість послуг не перевищує обов'язкового платежу.

Листом Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради від 08.01.2019 №143 позивачку повідомлено про те, що розмір субсидії на опалювальний сезон не визначений, оскільки розмір плати за ЖКП в межах соціальних нормативів за жовтень 2018 склав 1687,26 грн, за листопад 2018 склав 2822,64 грн, що не перевищив обсяг обов'язкового платежу сім'ї, що склав 15,85% від середньомісячного сукупного доходу домогосподарства за період з 01.01.2018 по 30.06.2018 - 2975,83 грн, виходячи з доходів: 10162,08 грн - пенсія ОСОБА_3, 8712,00 - пенсія ОСОБА_1, 26761,78 грн - допомога малозабезпеченим сім'ям ОСОБА_5, 67014,00 грн - дохід ОСОБА_5

Позивачка 16.01.2019 повторно звернулась до відповідача із заявою про скасування вищевказаних рішень, з підстав того, що вони були прийняті на підставі помилкових розрахунків сукупного доходу домогосподарства та відсотку обов'язкової плати за житлово-комунальні послуги.

Листом Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради від 11.02.2019 №1105 ОСОБА_3 повідомлено про те, що розмір субсидії на опалювальний сезон домогосподарству позивачки не визначений, оскільки розмір плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальних нормативів за жовтень 2018 склав 1687,26 грн, з листопада 2018 по грудень 2018 склав 2822,64 грн, що не перевищував обсягу визначеного Кабінетом Міністрів України обов'язкового платежу сім'ї, що склав 15,85% від середньомісячного сукупного доходу домогосподарства за період з 01.01.2018 по 30.06.2018, 2975,83 грн, 10162,08 грн - пенсія ОСОБА_3, 8712,00 - пенсія ОСОБА_1, 26761,78 грн - допомога малозабезпеченим сім'ям ОСОБА_5, 67014,00 грн - дохід ОСОБА_5

Також вказаним листом відповідача позивачку повідомлено, що порушень в призначенні субсидії на житлово-комунальні послуги її сім'ї не виявлено.

Позивачка вважаючи рішення Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради, оформлене повідомленням про надання субсидій №007297 від 14.12.2018, щодо розміру призначеної субсидії за період з жовтня 2018 по квітень 2019 в сумі 0,00 грн та про припинення її надання з 01.11.2018 протиправним, звернулась з даним адміністративним позовом до суду.

Надаючи правову оцінку обставинам справи, суд зазначає та враховує наступне.

З метою спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива Кабінетом Міністрів України постановою від 21 жовтня 1995 № 848 (в редакції постанови від 17 жовтня 2018 № 329) затверджено Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (далі - Положення №848).

Відповідно до п.1 Положення №848 це Положення визначає умови призначення та порядок надання громадянам таких житлових субсидій:

- щомісячної житлової субсидії на оплату внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку, за абонентське обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами, а також житлово-комунальних послуг, а саме:

- житлової послуги - послуги з управління багатоквартирним будинком;

- комунальних послуг - послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами;

Згідно з п. 2 Положення №848 право на отримання житлової субсидії мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України (далі - громадяни), що проживають у житлових приміщеннях (будинках).

Як передбачено п. 3 Положення №848 призначення житлових субсидій та контроль за їх цільовим використанням здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у містах Києві і Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) рад (далі - структурні підрозділи з питань соціального захисту населення). У територіальних громадах (в тому числі об'єднаних), у виконавчих органах яких відсутні структурні підрозділи з питань соціального захисту населення, прийняття заяв громадян з необхідними документами для призначення житлових субсидій та передачу їх відповідним структурним підрозділам з питань соціального захисту населення безпосередньо або через центри надання адміністративних послуг чи їх фронт-офіси здійснюють уповноважені особи, які визначаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад. Інформація про призначені житлові субсидії вноситься структурним підрозділом з питань соціального захисту населення до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій, держателем якого є Мінсоцполітики.

У відповідності до п. 8 Положення №848 Житлова субсидія призначається одному із членів домогосподарства, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку). За рішенням комісії житлова субсидія може призначатися одному із членів домогосподарства, які не зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично проживають у ньому на підставі договору найму (оренди) житла (далі - орендарі), або індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію, у разі, коли їм нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

Отже, з урахуванням зазначеного можна зробити висновок, що право на отримання субсидії мають громадяни, які проживають у житлових приміщеннях (будинках), однак таку субсидію може бути призначено лише особі, яка зареєстрована у такому приміщенні (будинку), або, в окремих випадках, є його орендарем.

Відповідно до п. 9 Положення №848 житлова субсидія розраховується на всіх членів домогосподарства.

До складу домогосподарства включаються всі особи, що зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), на яких розраховуються соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування і доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії.

Під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім'ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства (крім доходів батьків у разі призначення субсидії студентам, які зареєстровані у гуртожитку за місцем навчання, та доходів одного з батьків дитини у разі призначення субсидії другому з батьків з дитиною у разі, коли батьки розлучені). При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються.

Під час призначення житлової субсидії соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування розраховуються на членів домогосподарства, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають у зв'язку з призовом на строкову військову службу. При цьому фактичні доходи таких осіб не враховуються в сукупний дохід домогосподарства.

Кількість членів домогосподарства визначається на початок місяця, з якого призначається житлова субсидія.

У разі коли у складі домогосподарства кількість фактично проживаючих зареєстрованих членів домогосподарства є меншою за кількість членів домогосподарства, зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), за рішенням комісії соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування розраховуються на фактично проживаючих зареєстрованих за даною адресою членів домогосподарства. Рішення комісії в такому випадку приймається з урахуванням норм, зазначених в абзаці одинадцятому пункту 7 цього Положення.

За рішенням комісії доходи членів домогосподарства, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично за даною адресою не проживають, в сукупний дохід домогосподарства не враховуються. Рішення комісії в такому випадку приймається з урахуванням норм, зазначених в абзаці одинадцятому пункту 7 цього Положення, і не може поширюватися на випадок, визначений в абзаці третьому цього пункту.

На підставі рішення комісії управителі, об'єднання, виконавці комунальних послуг не нараховують плати за житлово-комунальні послуги, внески/платежі на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком на членів домогосподарства, які зареєстровані, але фактично не проживають у житловому приміщенні (будинку).

Як вбачається з матеріалів справи, позивачка надала до Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії від 17.10.2018, де вказала відомості про доходи за період з 01.01.2018 по 30.06.2018 - 2975,83 грн, виходячи з доходів: пенсія ОСОБА_3, пенсія ОСОБА_1, допомога малозабезпеченим сім'ям ОСОБА_5 та дохід від підприємницької діяльності ОСОБА_5

За результатами проведеного Управлінням праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради розрахунку субсидії, розмір субсидії на опалювальний сезон домогосподарству позивачки не визначений, оскільки розмір плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальних нормативів за жовтень 2018 склав 1687,26 грн, з листопада 2018 по грудень 2018 склав 2822,64 грн, що не перевищував обсягу визначеного Кабінетом Міністрів України обов'язкового платежу сім'ї, що склав 15,85% від середньомісячного сукупного доходу домогосподарства за період з 01.01.2018 по 30.06.2018, 2975,83 грн, з яких: 10162,08 грн - пенсія ОСОБА_3, 8712,00 - пенсія ОСОБА_1, 26761,78 грн - допомога малозабезпеченим сім'ям ОСОБА_5, 67014,00 грн - дохід ОСОБА_5

Відповідно до п. 10 Положення №848, для розрахунку житлової субсидії враховуються нараховані доходи членів домогосподарства, членів сім'ї особи із складу домогосподарства, зазначених у пункті 9 цього Положення, які досягли 14-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються такі доходи.

Під час призначення житлової субсидії враховуються такі доходи: заробітна плата після сплати податку на доходи фізичних осіб; пенсія; стипендія; соціальні виплати, які призначаються структурним підрозділом з питань соціального захисту населення; допомога по безробіттю, інші страхові виплати, які призначаються фондами соціального страхування; грошові перекази, отримані із-за кордону; інші доходи.

До сукупного доходу домогосподарства не включаються такі соціальні виплати: частина допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово; частина допомоги при усиновленні дитини, виплата якої здійснюється одноразово; одноразова винагорода жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня"; державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування; щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

До сукупного доходу також не враховуються: аліменти, отримані на дітей; сплачені аліменти (за умови документального підтвердження фактичної сплати); спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб; доходи від розміщення депозитів; оплата праці членів виборчих комісій, а також осіб, які залучаються до роботи в комісії, у тому числі в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів; допомога громадських та благодійних організацій; допомога на поховання; одноразова допомога, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності; вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, технічних та інших засобів реабілітації, в тому числі грошова компенсація вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації; суми, які виплачуються в порядку відшкодування шкоди, заподіяної працівникові за ушкодження його здоров'я, що пов'язане з виконанням ним трудових обов'язків.

Згідно з п. 11 Положення №848 для розрахунку житлової субсидії середньомісячний сукупний дохід осіб, зазначених у пункті 9 цього Положення, враховується:

за III - IV квартали попереднього календарного року - у разі, коли житлова субсидія призначається з початку неопалювального сезону;

за I - II квартали поточного календарного року - у разі, коли житлова субсидія призначається з початку опалювального сезону;

за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням житлової субсидії, - у разі, коли житлова субсидія призначається не з початку опалювального (неопалювального) сезону.

У такому ж порядку розраховується середньомісячний сукупний дохід під час призначення житлової субсидії без звернення на наступний сезон домогосподарствам, які отримували її в попередньому опалювальному (неопалювальному) сезоні.

Житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається виходячи з розміру доходу осіб, зазначених у пункті 9 цього Положення, за попередній календарний рік.

Пунктом 12 Положення №848 визначено, що для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, незалежно від отриманих (неотриманих) доходів до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід, обчислений в таких розмірах мінімальної заробітної плати, встановленої станом на кінець періоду, за який враховуються доходи:

однієї мінімальної заробітної плати - для платників єдиного податку першої групи;

двох мінімальних заробітних плат - для платників єдиного податку другої групи;

трьох мінімальних заробітних плат - для платників єдиного податку третьої групи.

При цьому для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування і є платниками єдиного податку першої - третьої груп, не враховується дохід, отриманий самозайнятою особою, та дохід від провадження підприємницької діяльності, інформацію про які подано ДФС на запит структурного підрозділу з питань соціального захисту населення. Система оподаткування та група платника єдиного податку для спрощеної системи оподаткування визначається на початок місяця, з якого призначається житлова субсидія.

Враховуючи встановлені обставини справи суд приходить до висновку, що відповідач, при винесенні оскаржуваних рішень діяв відповідно до вимог чинного законодавства.

Оскільки судом встановлено правомірність оскаржуваного рішення Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради, оформленого повідомленням про надання субсидій №007297 від 14.12.2018, похідні позовні вимоги позивача задоволенню також не підлягають.

Згідно з ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч. 1 ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Доводи позивача, якими він обґрунтовував свої позовні вимоги не знайшли свого підтвердження впродовж розгляду справи та спростовуються наведеними в рішенні суду обставинами.

Кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених ст. 78 цього Кодексу (ч. 1 ст. 77 КАС України).

В той же час згідно з ч. 2 ст. 77 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Таким чином, особливістю адміністративного судочинства є те, що тягар доказування в спорі покладається на відповідача, який повинен надати суду всі матеріали, які свідчать про правомірність його рішень.

Відповідно до ч. 2 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що відповідачами доведено правомірність та обґрунтованість своїх дій з урахуванням вимог, встановлених частиною другою статті 19 Конституції України та частиною другою статті 2 КАС України, а тому, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень законодавства України та доказів, наявних у матеріалах справи, адміністративний позов ОСОБА_3 не підлягає задоволенню.

Відповідно до ч. 2 ст. 139 КАС України при задоволенні позову суб'єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб'єкта владних повноважень, пов'язані із залученням свідків та проведенням експертиз.

Оскільки суд по справі не призначав проведення судових експертиз та не здійснював виклику свідків, розподіл судових витрат не здійснюється.

Керуючись статтями 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

У задоволенні позовних вимог ОСОБА_3 до Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради - відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повне рішення складене 26 квітня 2019 року

Позивач:ОСОБА_3 (АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер - НОМЕР_1)

Відповідач:Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради (вул. Проскурівського підпілля, 32, м. Хмельницький, Хмельницька область, 29013 , код ЄДРПОУ - 03198563)

Головуючий суддя О.О. Михайлов