Справа № 234/19184/18
Провадження № 2/234/784/19
17 квітня 2019 року місто Краматорськ
Краматорський міський суд Донецької області у складі:
головуючого - судді Данелюк О.М.,
при секретарі - Антоненко О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства «Новокраматорський машинобудівний завод», третя особа: Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області в особі Краматорського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області про відшкодування моральної шкоди, заподіяної професійним захворюванням на виробництві,
Рішенням Краматорського міського суду Донецької області від 26.02.2019 року по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства «Новокраматорський машинобудівний завод», третя особа: Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області в особі Краматорського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області про відшкодування моральної шкоди, заподіяної професійним захворюванням на виробництві - позовні вимоги задоволені частково.
Не погодившись з рішенням суду відповідачем - представником ПАТ «НКМЗ» подано апеляційну скаргу.
Ухвалою Донецького апеляційного суду від 11.04.2019 року справу повернуто до Краматорського міського суду Донецької області для виправлення описки, а саме в абзаці 7 резолютивної частини судового рішення невірно вказано найменування апеляційної інстанції до якої сторонам необхідно звертатися з апеляційною скаргою. Замість «до Донецького апеляційного суду» вказано суд «до Апеляційного суду Донецької області».
Сторони у судове засідання не викликалися. Їх неявка не перешкоджає розглядові питання про внесення виправлень.
У відповідності до ч.1 ст.269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Керуючись ч.1 ст.269 ЦПК України, суд
Виправити описку у рішенні Краматорського міського суду Донецької області від 26.02.2019 року ухваленому по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства «Новокраматорський машинобудівний завод», третя особа: Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області в особі Краматорського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області про відшкодування моральної шкоди, заподіяної професійним захворюванням на виробництві.
В абзаці 7 резолютивної частини судового рішення вважати правильним найменування апеляційної інстанції такого змісту: «Донецький апеляційний суд» у відповідному відмінку.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга безпосередньо до Донецького апеляційного суду протягом 15 днів з дня її проголошення.
Суддя Краматорського
міського суду: ОСОБА_2