Справа № 591/1142/14-ц Провадження № 6/591/192/19
19 квітня 2019 року м. Суми
Зарічний районний суд м. Суми в складі судді Сидоренко А.П., розглянувши заяву представника ПАТ КБ «ПриватБанк» ОСОБА_1 про видачу дублікату виконавчого листа, -
18 квітня 2019 року представник ПАТ КБ «ПриватБанк» ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про видачу дублікату виконавчого листа про справі №591/1142/14-ц.
Заява підсудна Зарічному районному суду м. Суми.
Підстав для відмови в прийнятті заяви до розгляду не вбачається.
Відповідно до п.17.4 розділу ХIII Перехідних положень ЦПК України, у разі втрати виконавчого документа суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий документ, може видати його дублікат, якщо стягувач або державний виконавець, приватний виконавець звернувся із заявою про це до закінчення строку, встановленого для пред'явлення виконавчого документа до виконання.
Керуючись п.17.4 розділу ХІІІ Перехідних положень ЦПК України, -
Прийняти до розгляду заяву ПАТ КБ «ПриватБанк» ОСОБА_1 про видачу дублікату виконавчого листа.
Призначити судове засідання 10 травня 2019 року, о 10 год. 00 хв., про що повідомити учасників справи та заінтересованих осіб, направивши їм копію ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А.П. Сидоренко