Ухвала від 17.04.2019 по справі 554/3360/19

Дата документу 17.04.2019 Справа № 554/3360/19

Провадження № 2-о/554/107/2019

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

17 квітня 2019 року суддя Октябрського районного суду м.Полтави Савченко Л.І., розглянувши заяву ОСОБА_1, заінтересована особа Перша Полтавська державна нотаріальна контора Головного територіального управління юстиції у Полтавській області державний нотаріус ОСОБА_2, про встановлення факту родинних відносин,-

ВСТАНОВИЛА:

Позивач ОСОБА_1, проживаюча за адресою ІНФОРМАЦІЯ_1, звернулася до суду з заявою про встановлення факту родинних відносин, визначивши заінтересованою особою Першу Полтавська державна нотаріальна контора ГТУЮу Полтавській області державного нотаріуса ОСОБА_2, юридична адреса м. Полтава, вул. Гоголя,11 .

Відповідно до ч. 3 ст. 294 ЦПК України, справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду.

Заяву подано з додержанням вимог статей 175, 177, 316, 318 ЦПК України, підстави для залишення заяви без руху, повернення чи відмови у відкритті провадження відсутні. Заява підсудна Октябрському районному суду м.Полтава, тому по справі може бути відкрито провадження.

Керуючись ст.ст. 187, 293, 315-318 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у цивільній справі за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа Перша Полтавська державна нотаріальна контора Головного територіального управління юстиції у Полтавській області державний нотаріус ОСОБА_2, про встановлення факту родинних відносин.

Призначити судове засідання на 08 год. 30 хв. 22 травня 2019 року в приміщенні Октябрського районного суду м. Полтави за адресою: м.Полтава, вул. Навроцького,5 з повідомленням учасників справи.

Роз»яснити заінтересованій особі, що вона маа право подати відзив на заяву, який відповідає вимогам ст. 178 ЦПК України, та додати до нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення, якщо такі докази не надані заявником, та документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи, у 15-денний строк із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі. Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається: http://court.gov.ua/sud1622/.

Копії ухвали про відкриття провадження у справі надіслати учасникам справи.

Заінтересованим особам одночасно з копією ухвали про відкриття провадження у справі надіслати копію заяви з копіями доданих до неї документів.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності шляхом подачі апеляційної скарги до Полтавського апеляційного суду протягом пятнадцяти днів з дня її складення. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Л.І.Савченко

Попередній документ
81222426
Наступний документ
81222428
Інформація про рішення:
№ рішення: 81222427
№ справи: 554/3360/19
Дата рішення: 17.04.2019
Дата публікації: 19.04.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Шевченківський районний суд міста Полтави
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: