Ухвала від 15.04.2019 по справі 142/313/19

Справа № 142/313/19

Провадження № 2/142/287/19

УХВАЛА

іменем України

15 квітня 2019 року смт. Піщанка

Суддя Піщанського районного суду Вінницької області Щерба Н. Л., отримавши позовну заяву ОСОБА_1, який проживає в ІНФОРМАЦІЯ_1, до ОСОБА_2, який зареєстрований в ІНФОРМАЦІЯ_1, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, та додані до неї матеріали, -

ВСТАНОВИЛА:

10 квітня 2019 року до Піщанського районного суду Вінницької області надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

Відповідно до автоматизованого розподілу судової справи від 10 квітня 2019 її було передано на розгляд судді Щербі Н. Л.

12 квітня 2019 року через канцелярію суду представником позивача ОСОБА_1 - адвокатом ОСОБА_3, повноваження якого підтверджуються ордером серії ВН № 095958 від 09 квітня 2019 року, виданим відповідно до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" було подано заяву про повернення позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням до відкриття провадження.

Відповідно до ч. 4 ст. 185 ЦПК України, позовна заява повертається у випадку, коли до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про відкликання позовної заяви.

Відповідно до ч. 1 ст. 64 ЦПК України, представник, який має повноваження на ведення справи в суді, здійснює від імені особи, яку він представляє, її процесуальні права та обов'язки.

Відповідно до ч. 5 ст. 185 ЦПК України, суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи не пізніше п'яти днів з дня її надходження або з дня закінчення строку на усунення недоліків.

Згідно положень ч. 6 ст.185 ЦПК України, про повернення позовної заяви суд постановляє ухвалу. Ухвалу про повернення позовної заяви може бути оскаржено. Копія позовної заяви залишається в суді.

На підставі викладеного, враховуючи, що представник позивача здійснює від імені позивача його право на відкликання позовної заяви, беручи до уваги, що станом на день подачі вказаної заяви провадження в даній справі не відкрито, приходжу до висновку, що заяву представника позивача слід задовольнити та повернути позовну заяву позивачеві разом з доданими до неї документами.

Керуючись ст.ст. 64, 185, 258-260, п. 15. 5 Перехідних положень ЦПК України,-

УХВАЛИЛА:

Позовну заяву ОСОБА_1, який проживає в ІНФОРМАЦІЯ_1, до ОСОБА_2, який зареєстрований в ІНФОРМАЦІЯ_1, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, повернути позивачеві разом з доданими до неї документами.

Роз'яснити позивачеві, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою до повернення заяви.

Ухвала набирає законної сили в порядку ст. 261 ЦПК України.

Ухвала окремо від рішення суду може бути оскаржена в апеляційному порядку лише щодо порушення правил підсудності. В іншій частині заперечення на ухвалу може бути включено до апеляційної скарги на рішення суду.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана через Піщанський районний суд Вінницької області протягом п'ятнадцяти днів з дня підписання ухвали до Вінницького апеляційного суду.

Суддя:

Попередній документ
81176422
Наступний документ
81176428
Інформація про рішення:
№ рішення: 81176424
№ справи: 142/313/19
Дата рішення: 15.04.2019
Дата публікації: 18.04.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Піщанський районний суд Вінницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них; про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням