Ухвала від 16.04.2019 по справі 925/331/19

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

16 квітня 2019 року м. Черкаси справа № 925/331/19

Господарський суд Черкаської області у складі судді Грачова В.М., розглянувши заяву представника товариства з обмеженою відповідальністю «Євросем» про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Євросем» до товариства з обмеженою відповідальністю «ЛНЗ» про визнання договору недійсним,

ВСТАНОВИВ:

Позивач - товариство з обмеженою відповідальністю «Євросем» звернувся в господарський суд Черкаської області з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю «ЛНЗ» (далі - відповідач) про визнання недійсним договору поставки № Д-ТО-18-00663 від 12.02.2018 року між сторонами.

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 02.04.2019 року, зокрема, прийнято позовну заяву до розгляду і відкрито провадження у справі № 925/331/19 за правилами загального позовного провадження, призначено підготовче засідання у справі на 23.05.2019 року о 10 год. 00 хв., явку у судове засідання представників обох сторін визнано обов'язковою.

15.04.2019 року до господарського суду Черкаської області надійшло клопотання представника позивача - товариства з обмеженою відповідальністю «Євросем» про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, забезпечення участі в якому в режимі відеоконференції просить доручити господарському суду Київської області, а за відсутності вільної зали - господарському суду міста Києва, так само, у разі неможливості - Окружному адміністративному суду міста Києва, чи Київському окружному адміністративному суду. В обґрунтування клопотання представник позивача вказав на віддаленість місцезнаходження позивача від господарського суду Черкаської області, що зумовить значні витрати часу та коштів на відрядження представника.

Відповідно до ч. 1, 7 ст. 197 ГПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умовами наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. У клопотанні про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення.

За таких обставин, враховуючи наявність технічної можливості організувати 23.05.2019 року о 10 год. 00 хв. участь учасників даної справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, суд дійшов до висновку про задоволення клопотання представника товариства з обмеженою відповідальністю «Євросем» про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду.

Керуючись ст.ст. 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Клопотання представника товариства з обмеженою відповідальністю «Євросем» про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду задовольнити.

2. Забезпечити участь представника товариства з обмеженою відповідальністю «Євросем» у судовому засіданні, призначеному на 10 год. 00 хв. 23.05.2019 року, в режимі відеоконференції у приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва (01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра, 8, корп. 1).

3. Доручити Окружному адміністративному суду міста Києва організувати о 10 год. 00 хв. 23.05.2019 року участь представника товариства з обмеженою відповідальністю «Євросем» у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі господарського суду Черкаської області № 925/331/19 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Євросем» до товариства з обмеженою відповідальністю «ЛНЗ» про визнання договору недійсним.

4. Копію цієї ухвали надіслати учасникам справи та Окружному адміністративному суду міста Києва для виконання.

Ця ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і не може бути оскаржена окремо від рішення суду.

Суддя В.М. Грачов

Попередній документ
81173648
Наступний документ
81173650
Інформація про рішення:
№ рішення: 81173649
№ справи: 925/331/19
Дата рішення: 16.04.2019
Дата публікації: 17.04.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Черкаської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Укладення, зміни, розірвання, виконання договорів (правочинів) та визнання їх недійсними, зокрема:; Визнання договорів (правочинів) недійсними; купівлі - продажу; поставки товарів, робіт, послуг