Справа № 523/4591/19
Номер провадження 3/523/2204/19
"11" квітня 2019 р.
Суддя Суворовського районного суду м. Одеси Кисельов В.К., розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшли з Хаджибеївського ВП Суворовського ВП в м. Одеса ГУ НП в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянин України,
який мешкає за адресою: АДРЕСА_1 ,
у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 173 КпАП України, -
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення від 20.03.2019 року, серія ГР № 122155, 19.01.2019 року близько 23.26 год. за адресою: АДРЕСА_2 , ОСОБА_1 висловлювався грубою нецензурною лайкою, лякає неповнолітніх дітей, провокував на бійку ОСОБА_2 , чим порушив громадський порядок, за що передбачена адміністративна відповідальність згідно ст. 173 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину не визнав. Пояснив, що на нього спеціально пишуть скарги.
З'ясувавши обставини та дослідивши докази по справі, суд вважає, що провадження по справі слід закрити у зв'язку з відсутністю в діях ОСОБА_1 події та складу адміністративного правопорушення з таких підстав.
Судом виявлено відсутність будь-яких показань свідків.
Згідно п. 1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі відсутності події і складу адміністративного правопорушення.
Керуючись ст. 173, ст. ст. 247, 284 КУпАП, -
Провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за ст. 173 КУпАП України закрити у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.
Постанова може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду через Суворовський районний суд м. Одеси шляхом внесення апеляційної скарги протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: В.К. Кисельов