Справа № 614/445/18 Головуючий суддя І інстанції ОСОБА_1
Провадження № 11-кп/818/1763/19 Суддя доповідач ОСОБА_2
Категорія: Незаконне заволодіння транпортним засобом
11 квітня 2019 року суддя судової палати з кримінальних справ Харківського апеляційного суду ОСОБА_2 , перевіривши апеляційні скарги заступника прокурора Харківської області, прокурора у кримінальному провадженні, обвинуваченого ОСОБА_3 на вирок Дворічанського районного суду Харківської області від 12 лютого 2019 року відносно ОСОБА_3 , -
Згідно ухвали судді-доповідача від 01 квітня 2019 року відкрито апеляційне провадження.
Відповідно до положень ст. 401 КПК України проведені необхідні підготовчі дії, зокрема учасникам судового провадження надіслано копії ухвали про відкриття провадження, копії апеляційних скарг, пам'ятки про права та обов'язки сторін у судовому засіданні.
Враховуючи викладене, дійшов висновку про закінчення підготовки та призначення апеляційного розгляду.
Керуючись ст. 401 КПК України,-
Закінчити підготовку провадження до апеляційного розгляду.
Призначити апеляційний розгляд провадження за апеляційними скаргами заступника прокурора Харківської області, прокурора у кримінальному провадженні, обвинуваченого ОСОБА_3 на вирок Дворічанського районного суду Харківської області від 12 лютого 2019 року відносно ОСОБА_3 на 03 жовтня 2019 року о 10-00 годині.
Повідомити учасників судового провадження про час та місце судового розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя -