Ухвала від 11.04.2019 по справі 520/6871/19

КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ОДЕСИ

Справа № 520/6871/19

Провадження № 2/520/3465/19

УХВАЛА

11.04.2019 року

Київський районний суд м. Одеси в складі:

головуючого - судді Петренка В.С.

за участю секретаря - Шевчук В.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження в м. Одесі заяву ОСОБА_2 про залишення позову без розгляду, подану по цивільній справі за позовом

ОСОБА_2

до Малого виробничого підприємства «Авангард» (у вигляді Товариства з обмеженою відповідальністю)

про захист прав споживачів шляхом відшкодування матеріальної шкоди,

ВСТАНОВИВ:

29.03.2019року ОСОБА_2 звернувся до Київського районного суду м. Одеси з позовною заявою до Малого виробничого підприємства «Авангард» (у вигляді Товариства з обмеженою відповідальністю), в якій просить суд стягнути з Малого виробничого підприємства «Авангард» (у вигляді Товариства з обмеженою відповідальністю) на його користь сплачені за товар неналежної якості грошові кошти у сумі 27 300,00грн.

Відповідно до автоматизованої системи документообігу цивільну справу було розподілено судді Київського районного суду м. Одеси Петренку В.С.

Ухвалою судді Київського районного суду м. Одеси Петренка В.С. від 01.04.2019року було прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження по цивільній справі за позовною заявоюОСОБА_2 до Малого виробничого підприємства «Авангард» (у вигляді Товариства з обмеженою відповідальністю) про захист прав споживачів шляхом відшкодування матеріальної шкоди. Розгляд справи призначено в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними матеріалами у справі.

10.04.2019 року від позивача - ОСОБА_2 до канцелярії суду надійшла заява про залишення його позовної заяви до Малого виробничого підприємства «Авангард» (у вигляді Товариства з обмеженою відповідальністю) про захист прав споживачів шляхом відшкодування матеріальної шкоди без розгляду.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

Враховуючи викладене, приймаючи до уваги, що заява про залишення позову без розгляду складена у належній письмовій формі, підписана позивачем та подана до початку розгляду справи по суті, суд вважає за необхідне задовольнити заяву позивача про залишення позовної заяви без розгляду та залишити позовну заяву ОСОБА_2 до Малого виробничого підприємства «Авангард» (у вигляді Товариства з обмеженою відповідальністю) про захист прав споживачів шляхом відшкодування матеріальної шкоди без розгляду.

Керуючись п.5 ч.1 ст. 257 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_2 про залишення позову без розгляду - задовольнити.

Позовну заяву ОСОБА_2 до Малого виробничого підприємства «Авангард» (у вигляді Товариства з обмеженою відповідальністю) про захист прав споживачів шляхом відшкодування матеріальної шкоди - залишити без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Одеського апеляційного суду через Київський районний суд м. Одеси протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.

Суддя Петренко В. С.

Попередній документ
81093588
Наступний документ
81093590
Інформація про рішення:
№ рішення: 81093589
№ справи: 520/6871/19
Дата рішення: 11.04.2019
Дата публікації: 12.04.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Київський районний суд м. Одеси
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про захист прав споживачів»
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (15.10.2020)
Дата надходження: 15.10.2020
Предмет позову: накладення адміністративного арешту на кошти
Розклад засідань:
01.09.2020 09:30 Харківський окружний адміністративний суд
15.09.2020 11:00 Харківський окружний адміністративний суд