Постанова від 10.04.2019 по справі 419/2926/18

Справа № 419/2926/18

Провадження № 3-в/419/4/2019

ПОСТАНОВА

10.04.2019 року суддя Новоайдарського районного суду Луганської області Мартинюк В.Б., розглянувши клопотання, які надійшли від начальника Новоайдарського ВП ГУНП в Луганській області про вирішення питання щодо виконання постанови про накладення адміністративного стягнення відносно ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 у вигляді адміністративного арешту,

ВСТАНОВИВ:

Начальник Новоайдарського ВП ГУНП в Луганській області звернувся до суду з клопотанням про вирішення питання щодо виконання постанови від 19.11.2018 р. про накладення адміністративного стягнення відносно ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 у вигляді адміністративного арешту. В обґрунтування клопотання зазначив, що матеріал відносно ОСОБА_1 надійшов для виконання до Новоайдарського ВП ГУНП в Луганській області 07.12.2018 р., 14.01.2019 р. з метою виконання постанови було здійснено виїзд за місцем мешкання ОСОБА_1 , та встановлено, що останній проходить військову службу за контрактом в ЗСУ. 14.01.2019 р. було спрямовано запит до Новоайдарського РВК. 15.01.2019 р. надійшла відповідь з Новоайдарського РВК відповідно до якої ОСОБА_1 проходить військову службу за контрактом у військовій частині НОМЕР_1 з 21.11.2018 р. Тому, начальник Новоайдарського ВП ГУНП в Луганській області вважає, що виконати дану постанову не є можливим.

Правопорушник ОСОБА_1 до судового засіданні не з'явився хоча про дату, час та місце розгляду справи було повідомлено належним чином про причини своєї неявки суд не повідомив.

Дослідивши матеріали про адміністративне правопорушення, приходжу до наступного висновку.

Постановою Новоайдарського районного суду Луганської області від 19.11.2018 року ОСОБА_1 було притягнуто до адміністративної відповідальності за скоєння адміністративного правопорушення передбаченого ст. 173-2 ч. 2 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у виді 7 діб адміністративного арешту.

Згідно довідки військової частини НОМЕР_1 порушник ОСОБА_1 проходить військову службу за контрактом.

Відповідно ст. 15 КУпАП, військовослужбовці, військовозобов'язані та резервісти під час проходження зборів, несуть відповідальність за адміністративні правопорушення за дисциплінарними статутами. До зазначених осіб не може бути застосовано громадські роботи, виправні роботи і адміністративний арешт.

Враховуючи, статті 15 КУпАП, не передбачає можливість застосування до правопорушника військовослужбовця ОСОБА_1 адміністративного арешту, тому суд вважає за необхідне провадження у зв'язку з наявністю підстав, що унеможливлюють виконання постанови, закрити.

Керуючись ст. ст.15, 296, 304, КУпАП, суддя ,

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання начальника Новоайдарського ВП ГУНП в Луганській області про вирішення питання щодо виконання постанови про накладення адміністративного стягнення відносно ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 у вигляді адміністративного арешту - задовольнити.

Припинити виконання постанови Новоайдарського районного суду Луганської області від 19.11.2018 року відносно ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Провадження відносно ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 - закрити.

Постанова може бути оскаржена в десятиденний строк з дня її винесення.

Апеляційна скарга подається до Луганського апеляційного суду через Новоайдарський районний суд Луганської області.

Суддя В.Б. Мартинюк

Попередній документ
81092385
Наступний документ
81092387
Інформація про рішення:
№ рішення: 81092386
№ справи: 419/2926/18
Дата рішення: 10.04.2019
Дата публікації: 15.09.2022
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Новоайдарський районний суд Луганської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування