Постанова від 09.04.2019 по справі 408/1588/19-п

Єдиний унікальний № 408/1588/19-п

Провадження № 3/408/3501/19

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

с. Біловодськ 09 квітня 2019 року

Суддя Біловодського районного суду Луганської області Рукас М.С., розглянувши матеріали СРПП Біловодського ВП ГУНП в Луганській області у відношенні

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, не працюючого,

за здійснення правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

ВСТАНОВИВ:

22 березня 2019 року, о 13 годині 35 хвилини, ОСОБА_1 в смт. Біловодськ Луганської області, по вул. Квіткова, в порушення вимог пункту 2.9 «А» Правил дорожнього руху України, керував транспортним засобом ВАЗ 21011, державний номерний знак В6828АІ, з явними ознаками алкогольного сп'яніння (позитивний тест алкотестора).

В судовому засіданні ОСОБА_1 пояснив, що дійсно 22 березня 2019 року він вживав алкоголь, після чого керував транспортним засобом.

Провина ОСОБА_1 в скоєні даного правопорушення, а саме керуванні транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння підтверджуються наступними доказами:

Огляд на предмет вживання алкоголю проводився у встановленому законом порядку з використанням алкотестеру «DRAGER 6810», яким встановлено алкогольне сп'яніння у ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, у розмірі 2,63 ‰.

Письмовими поясненнями свідка ОСОБА_2 з яких встановлено, що ОСОБА_1, 22 березня 2019 року приблизно о 13 годині 30 хвилин в смт. Біловодськ, Луганської області по вул. Квіткова, керував транспортним засобом ВАЗ 21011, державний номерний знак В6828АІ, з явними ознаками алкогольного сп'яніння та не міг самостійно вийти з автомобілю. В присутності свідка за допомогою алкотестеру «DRAGER 6810», було проведено огляд ОСОБА_1 на стан алкогольного сп'яніння, яким встановлено алкогольне сп'яніння у ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, у розмірі 2,63 ‰.

Свідок ОСОБА_3 надав аналогічні письмові пояснення, надані свідком ОСОБА_2 щодо вчинення адміністративного правопорушення ОСОБА_1, які знаходяться в матеріалах справи.

При вказаних обставинах в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки складу правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння.

При накладенні стягнення, суд, відповідно до вимог статті 33 Кодексу України про адміністративні правопорушення, враховує характер вчинених правопорушень, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.

Так суд враховує, що керуючи транспортним засобом, який є джерелом підвищеної небезпеки, в стані алкогольного сп'яніння, ОСОБА_1 був дуже небезпечним водієм та своїми діями представляв певну загрозу життю, здоров'ю та особистому майну громадян.

При вивченні особи правопорушника судом встановлено, що він ніде не працює, ніякою діяльністю не займається, інших обставин, які б могли вказувати на пом'якшуючи або обтяжуючи відповідальність обставини судом не було встановлено. Зі слів ОСОБА_1 було встановлено, що не працює, тому його діяльність не пов'язана безпосередньо з керуванням транспортними засобами, його власні захоплення або побутові потреби також не пов'язані з експлуатацією транспортних засобів.

При таких обставинах суд вважає, що необхідною і достатньою мірою стягнення для ОСОБА_1 буде накладення на нього стягнення у вигляді адміністративного штрафу з позбавленням права керування всіма видами транспортних засобів.

Обставин пом'якшуючих або обтяжуючих відповідальність правопорушника в судовому засіданні не встановлено.

В порядку п.5 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір» також підлягає стягненню судовий збір за ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення у розмірі 384,20 гривень.

На підставі викладеного, керуючись статтями 283-285, 130 частиною 1, 33, 287, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, п.5 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір», -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді адміністративного штрафу в розмірі 10 200 /десять тисяч двісті/ гривень з позбавленням права керування всіма видами транспортних засобів строком на 1 /один/ рік.

На підставі п.5 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір» з ОСОБА_1 стягнути судовий збір за ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення у розмірі 384 (триста вісімдесят чотири) гривні 20 копійок.

На постанову судді може бути подана апеляційна скарга особою, стосовно якої вона винесенапротягом десяти днів з дня винесення постанови, в Луганський апеляційний суд, через Біловодський районний суд Луганської області.

Суддя: М.С. Рукас

Попередній документ
81091909
Наступний документ
81091912
Інформація про рішення:
№ рішення: 81091911
№ справи: 408/1588/19-п
Дата рішення: 09.04.2019
Дата публікації: 15.04.2019
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Біловодський районний суд Луганської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції