Справа № 401/402/19
2-а/401/12/19
10 квітня 2019 року Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області у складі головуючого судді Іващенко В.М., за участю секретаря судових засідань ОСОБА_1, розглянувши у підготовчому судовому засіданні адміністративну справу за адміністративним позовом ОСОБА_2 до інспектора СРПП Світловодського ВП старшого сержанта поліції ОСОБА_3 про визнання незаконною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення,-
Ухвалою від 14 лютого 2019 року відкрито провадження у зазначеній справі.
Відповідно до вимог ст.162, 175 КАС заперечень проти позову від відповідача до суду не надходило.
Ознайомившись з матеріалами справи, суд вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Керуючись ст. 173, 183 КАС України , -
Закрити підготовче провадження по справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до інспектора СРПП Світловодського ВП старшого сержанта поліції ОСОБА_3 про визнання незаконною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.
Призначити судовий розгляд по суті у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до інспектора СРПП Світловодського ВП старшого сержанта поліції ОСОБА_3 про визнання незаконною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення на 15 травня 2019 року о 08 год. 30 хв. у приміщенні суду м.Світловодська.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Світловодського
міськрайонного суду: ОСОБА_4
10.04.2019