про виправлення описки в рішенні суду
Справа № 500/393/19
10 квітня 2019 рокум.Тернопіль
Суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Подлісна І.М., розглянувши в порядку письмового провадження заяву про виправлення описки в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області про зобов'язання вчинити дії,
05 квітня 2019 року до Тернопільського окружного адміністративного суду надійшла заява про виправлення описки в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області про зобов'язання вчинити дії.
27 лютого 2019 року Тернопільським окружним адміністративним судом винесено рішення, яким визнано протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області щодо відмови у перерахуванні ОСОБА_1 пенсії з 01.01.2018 року виходячи з розрахунку 90% відповідних сум грошового забезпечення. А також зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провести ОСОБА_1 перерахунок та виплату пенсії згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2018 №103 "Про перерахунок пенсії особам, які звільнені з військової служби, та деяких інших осіб" виходячи з розрахунку 90% відповідних сум грошового забезпечення, починаючи з 01.01.2018 року із врахуванням проведених виплат..
Сторони в судове засідання, яке призначене на 10 квітня 2019 року о 09:00 годині не з'явилися, хоча належним чином були повідомлені про час, дату та місце слухання справи. Причини неявки суд не повідомили.
Відповідно до ч.9 ст. 205 КАС України якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з'явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
Суд встановив, що при написанні рішення суду від 27.02.2019 року була допущена описка, а саме: у резолютивній частині невірно зазначено по-батькові позивача, а саме: вказано "Михайлович", замість "Миколайович".
У відповідності до ст. 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
З огляду на зазначене, суд дійшов висновку за необхідне виправити описку, допущену в резолютивній частині рішення суду від 27.02.2019 у даній справі.
Враховуючи зазначене та керуючись статтями 248, 253 КАС України, суд, -
Заяву про виправлення описки задовольнити повністю.
Виправити описку в резолютивній частині рішення суду від 27.02.2019 по справі № 500/393/19, а саме вказати по-батькові позивача: замість "Михайлович", читати правильно "Миколайович".
Копію ухвали направити сторонам.
Ухвала суду може бути оскаржена до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Тернопільський окружний адміністративний суд в строк та в порядку, передбаченому статтями 295, 297 КАС України та набирає законної сили в порядку, визначеному статтею 256 КАС України.
Суддя Подлісна І.М.
Копія вірна
Суддя Подлісна І.М.