Ухвала від 09.04.2019 по справі 176/859/19

справа №176/859/19

провадження №1-кс/176/247/19

УХВАЛА

Іменем України

09 квітня 2019 р. м. Жовті Води

Слідчий суддя Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області ОСОБА_1 , розглянувши клопотання слідчого СВ Жовтоводського ВП ГУНП Дніпропетровській області лейтенанта поліції ОСОБА_2 про призначення судово-медичної експертизи у кримінальному провадженні №12019040220000205, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 18 березня 2019 року за правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 115 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

До Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області надійшло клопотання слідчого СВ Жовтоводського ВП ГУНП Дніпропетровській області лейтенанта поліції ОСОБА_2 про призначення судово-медичної експертизи у кримінальному провадженні №12019040220000205, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 18 березня 2019 року за правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 115 КК України.

Дане клопотання погоджене із прокурором П'ятихатського відділу Жовтоводської місцевої прокуратури ОСОБА_3 .

Слідчий суддя, вивчивши матеріали клопотання про призначення експертизи, приходить до наступного висновку.

Так, відповідно до ч. 1 ст. 242 КПК України, експертиза проводиться експертною установою, експертом або експертами, за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження або, якщо для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання.

Частина 2 цієї ж статті визначила, що слідчий або прокурор зобов'язані звернутися з клопотанням до слідчого судді для проведення експертизи.

Згідно ст. 37 КПК України, прокурор, який здійснюватиме повноваження прокурора у конкретному кримінальному провадженні, визначається керівником відповідного органу прокуратури після початку досудового розслідування.

Однак, до клопотання не додано постанову керівника Жовтоводської місцевої прокуратури Дніпропетровської області про призначення прокурора у зазначеному кримінальному провадженні.

Відповідно до ч. 4 ст. 244 КПК України слідчий суддя, встановивши, що клопотання подано без додержання вимог частини другої цієї статті, повертає його особі, яка його подала, про що постановляє ухвалу.

За даних обставин, слідчий суддя позбавлений можливості розглянути дане клопотання по суті, у зв'язку з чим останнє підлягає поверненню слідчому.

Керуючись ст.ст. 242-244 КПК України, слідчий суддя,-

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання слідчого СВ Жовтоводського ВП ГУНП Дніпропетровській області лейтенанта поліції ОСОБА_2 про призначення судово-медичної експертизи у кримінальному провадженні №12019040220000205, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 18 березня 2019 року за правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 115 КК України, повернути особі, яка його подала.

Ухвала апеляційному оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Жовтоводського міського суду ОСОБА_1

Дніпропетровської області

Попередній документ
81074616
Наступний документ
81074618
Інформація про рішення:
№ рішення: 81074617
№ справи: 176/859/19
Дата рішення: 09.04.2019
Дата публікації: 15.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; проведення експертизи